Saç BakımıGüzellikManşet

Minox’un Yeni Lipozomal Teknolojili Kadın Şampuan Lansmanına İlgi Yoğundu!

Humanis’in Tüketici Sağlığı kategorisindeki inovatif markası Minox, gerçekleştirdiği kahvaltı davetinde yeni Minox Woman Lipozomal Şampuanını tanıttı. Le Pain Quotidien Fulya’da gerçekleşen keyifli kahvaltı etkinliğine moda, sanat, cemiyet hayatından ilgi yoğundu…

MINOX EVENT1

Saç dökülmesine karşı etkili mücadele sunan ve saçların günlük ihtiyaçlarını karşılayarak dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına destek olan Humanis’in OTC alanındaki markası Minox, yeni Woman Lipozomal Şampuan’ını tanıtmak üzere düzenlenen lansmanda cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firmalarından Humanis’in Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Çiğdem Dursun’un ev sahipliğini üstlendiği davet özel olarak hazırlanan kahvaltıyla başladı.

CIGDEM DURSUN min
Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Çiğdem Dursun

Davetin ev sahipliğini üstlenen Humanis’in Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Çiğdem Dursun, davetlilerle yakından ilgilenerek Minox Woman Lipozomal Şampuan’ın öne çıkan özelliklerini ve avantajlarını paylaştı. Davetin sıcak atmosferini daha da özel kılan Dursun, misafirlerle samimi bir iletişim kurdu.

Davetin ilerleyen saatlerinde, güzellik uzmanları eşliğinde davete katılan misafirlere Minox Woman Lipozomal Şampuan’ın etkilerini birebir deneyimleme şansı verildi. Saç analizi uygulamaları ile katılımcılar, saç dökülmesine karşı çözümler ve Minox’un özel formülü hakkında detaylı bilgiler edindi.

İş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katılım sağladığı davette; Kadriye Olgar, Arzu Kunt, Serap Sarı, Batya Kebusi, Ayla Öztürk, Tülin Kartoz, Esra İnceefe, Ayşegül Karabaş, Volkan Karataş gibi tanınmış simalar davete katılanlar arasındaydı.  

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu