ŞehirdeManşetSeyahat

Ecole St. Pierre Hotel İstanbul’un En İyi Yeni Butik Oteli Seçildi

Ecole St. Pierre Hotel; The Wall Street Journal, Condé Nast Traveler ve Places Of Juma gibi prestijli yayınların ardından son olarak Forbes’da İstanbul’un En İyi Yeni Butik Oteli olarak yer aldı.

ecole st. pierre hotel

Kuruluşunun üzerinden bir yıl bile geçmeden The Wall Street Journal’da  “En çok tercih edilen lüks  turistik destinasyonlar” listesinde ismini geçiren Ecole St. Pierre Hotel, şehrin kalbindeki konumuyla hem izole hem de güvenilir bir konaklama deneyimini misafirlerine vadediyor. 

Condé Nast Traveller’da ise İstanbul’ un “En sevilen otelleri” listesinin başında gelen Ecole St. Pierre Hotel, Places of Juma “En özgün oteller” listesine de ilk sıralardan girdi. 

Son olarak da dünya basınının en saygın yayınlardan biri olan Forbes dergisi, Ecole St Pierre Hotel’i “İstanbul’un En İyi Yeni Butik Oteli” olarak nitelendirdi. Forbes dergisi, otelin sıradışı tarihi hikayesinin tüm gizemli cazibesini dünya gündemine taşıdı. Haberde, otelin avlusundan odalarına, bünyesinde bulunan iddialı İtalyan lezzetleri sunan IL Cortile Istanbul restoranından geçmişin ruhunu yansıtan yapısıyla i guru cafe lounge bar’a kadar tüm deneyimlerinden de bahsediliyor.

Koridorlarında, avlusunda, odalarında gezindikçe kulaklara tarihten hikayeler fısıldayan Ecole St. Pierre Hotel, manzarası, lokasyonu, havası, kokusu ve yaşanmışlıklarıyla bir otelden çok daha fazlasını sunuyor. Misafirlerine tarihle aynı odayı paylaşırken, eşi benzeri görüşmemiş misafirperverliği ve ince düşünülmüş detayları ile konaklama deneyimi yaşatacağının sözünü veren Ecole St. Pierre Hotel heyecanla tüm konuklarını beklemeye devam ediyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu