Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Le Désiré ile Cildinizin Gençlik Enerjisi Ortaya Çıksın

Cildiniz siz uyurken gece boyunca dinlenir. Cildinizin daha hızlı bir şekilde formunu koruyabilmesi ve yeni güne hazırlanması için cildinizi desteklemeniz şarttır. Bunun için de gece kremi ve göz serumu kullanarak cildinizin gençlik enerjisini yeniden ortaya çıkarabilirsiniz. 

Le Désiré Hemp Collection serisinde yer alan gece kremi ve göz serumu İsviçreli bilim insanları tarafından 2019’dan 2022 yılına kadar süren, çok yönlü araştırmalar, deneyler ve geliştirmeler sonucu formülize edildi. Cilt sorunlarına çözümler sunar, cildinizin ışıltısını yeniden kazanmasına yardımcı olur. 

le désiré

Gün boyu güneş ışınlarından ve olumsuz hava koşullarından yıpranmış olan cildi canlandırmak ve ciltteki hücre yenilenme sürecine destek veren Le Désiré Night Cream, gece boyunca çalışarak dinlenmiş, tazelenmiş bir cilt oluşumuna imkan verir.

Night cream cildinizi yenilerken yaşlanma ve kırışık karşıtı olarak tüm gece boyunca cildinizi nemlendirilmesi ve onarılması için çalışır. Cildi sıkılaştırarak yüz hatlarının daha genç bir görünüme kavuşmasını sağlayan ve siz uyurken yoğun bir şekilde cildinizi canlandırmaya odaklanan Le Désiré gece kremi, sarkmalara karşı da cildi destekler, cildin esneklik kazanmasına yardımcı olur. Cildin kenevir tohumu yağını emmesini hızlandıran “Sugar Cane Squalane “ ve GEM Retinol adlı bileşen içerikleriyle, yeni kırışıkların oluşmasını da engellemeye destek olur.

le désiré

Le Désiré cilt bakım ürünlerinin içeriğinde yer alan GEM Retinol bileşeninin iki kat daha fazla  oranda kullanılmasından dolayı ciltte daha kuvvetli bir yenileme etkisi gösteriyor. GEM Retinol, vücuttaki A vitamini eksikliğini gidermede takviye olarak kullanılmaktadır. Kolajen ve elastin proteinlerini güçlendiren bu vitamin cildin genç görünümünü koruması adına da oldukça etkili.

Yurtdışında yapılan klinik test sonuçlarında GEM Retinol’ünün cildi gençleştirdiği, ince çizgi ve kırışıklıkları son derece azalttığı görülmüştür. 

Göz çevrenizi canlandırmak ve daha dolgun bir görünüm kazanmasını istiyorsanız eğer Le Désiré Eye Serum tam size göre.

Mükemmel bir cilt görünümü elde etmek isteyenlerin cilt sorunlarına eşsiz bir çözüm sunan göz serumu daha genç ve canlı görünmenizi sağlar.

le désiré

İçeriğindeki yosun özleri, göz çevresi ve gözaltı torbalarını minimize eden “Eye Care Marine Complex” ile kök hücre oluşumunu düzenleyen “Stem Cell Technology” kullanılarak tasarlanan göz serumu; ince çizgileri, kırışıklıkları, kaz ayaklarını ve koyu halkaları yok etmeye yardımcı olurken, göz altlarına Anti Enflamatur etkisi ile genç bir görünüm ve parlaklık kazanılması için çalışır. Le Désiré Eye Serum çift yönlü kullanıma sahip olup yüzünüz için de kullanabilirsiniz. 

www.ledesirecosmetics.com sayfasından, Le Désiré ürünleri hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu