Cinsellikİyi YaşamManşet

Erkeklerin En Çok Sevdiği Seks Pozisyonları

Erkekler doğaları gereği sekse düşkünlükleri ile bilinirler ve seks yaparken mutlu olmak isterler.

Peki ya erkekler ses yaparken nasıl mutlu olur? Erkeğin sekste mutlu olma yolu, partnerinin seks esnasına aktif rol oynamasına ve yönetmesine bağlıdır. Peki kontrolü nasıl ele almalısınız? Erkekler nasıl doruğa ulaşır? Bunun cevabı bu mutluluk yolunda denenmemişleri denemek ve farklı pozisyonlar üretmekten geçer. Bu şekilde erkeğin özgüveni yükseldiği gibi partnerine olan bağlılığı da yükselir.

Erkekleri mutluluğa götüren erkeklerin en çok sevdiği seks pozisyonlarını inceleyerek siz de fikir sahibi olabilirsiniz.

erkek ve kadın yatakta uzanıyor

Ters Binici Pozisyonu

Bu pozisyonda erkek sırt üstü uzanırken kadının sırtı erkeğin yüzüne ters bakacak şekilde üzerine gelir ve erkeğin üzerine oturur. Yani ters bir şekilde ata biner gibi bir pozisyon alır. Bu durumda erkeğin elleri kadının kalçalarından tutarak destek almaktadır. Kadın bu pozisyonda erkeğin bacaklarından tutarak destek sağlar ve derinliği kadın kontrol ederek hareket eder.

Kontrolü kadında gören erkek için bu seks pozisyonu harikadır. Aynı zamanda bu pozisyonun G noktasının uyarılmasına büyük bir katkısı olur ve mükemmel bir orgazm deneyimi yaşanabilir.

Kartal Pozisyonu

Erkeğin en zevk aldığı pozisyonların başında gelen bu pozisyonda, kadın sırt üstü uzanırken bacaklarını havaya kaldırır ve erkeğin gövdesinde bacaklarını iki yana açar. Erkek ise kadının bacaklarını tutarak kadının kalçalarını kucağına alır ve dizüstü oturur. Bu seks pozisyonunda kadının dik ve düz durması erkeklerin hoşuna giden davranışlardan biridir.

Sfenks Seks Pozisyonu

Erkek için güç gerektiren bir pozisyon olsa da iki taraf için de oldukça etkileyici ve zevk veren pozisyonlardan biridir. Bu pozisyonda kadın dirseklerinden yardım alarak bir bacağı bükük bir bacağı sabit olarak uzanır. Erkeğin ise kadının üzerine yerleşerek kolları ile desteği sağlaması gerekir ve birleşme gerçekleşir.

erkek ve kadın

Kışkırtma Pozisyonu

Doggy pozisyonuna benzerliği ile bilinen bu pozisyonda, kadın dirseklerinden destek alarak eğilir. Erkek ise kadının bacaklarının arasına diz üstü oturur ve kadının göğüslerinden destek alarak üzerine doğru eğilir. Erkeğin ve kadının seri hareketleri ile iki tarafı da mutluluğa götüren çoklu orgazmlar yaşanabilir.

Gemi Pozisyonu

Bu pozisyonda erkeğin sırt üstü uzanması gerekir. Kadın bacaklarını her iki yana geniş bir şekilde açarak erkeğin üzerine oturur. Kendinizi çok ilginç hissedeceğiniz bu pozisyonda vücudunuzun bu konumda iken inanılmaz haz aldığınızı ve farklı hissettirdiğini keşfedeceksiniz. Bütün kontrolün kadında olduğu bu konumda aşırı coşkulu ve sert hareketler erkeğe hoş bir seks görüntüsü sağlayacaktır.

erkek ve kadın

Ayrılan Bambu Seks Pozisyonu

Bu pozisyonda kadın için esnek olma durumu söz konusudur. Erkekte ise daha özgüven ve özgür hissetmenin farkına varması ile üst seviyelerde haz alınan bir ilişki olacaktır. Kadın sırt üstü uzanıp bir bacağını uzatırken diğerini erkeğin omzuna koyar. Erkek ise kadının uzattığı bacağın üzerine oturarak kadının diğer bacağını kavrar ve desteği sağlar. Yüz yüze ve tempolu bir birleşme sağlayacak olan bu seks pozisyonu derin birliktelik vaat ediyor.

Balkon Pozisyonu

Bu pozisyonda erkeğin rahatlığı ön plandadır ve erotik istek yüksek seviyelerdedir. Erkek bir yere yaslanarak bacağını uzatır ve kadın erkeğin bacaklarına oturarak öne doğru eğilir. Birleşme sırasında erkeğin elleri boş olacağı için küçük dokunuşlar ile kadını tahrik edebilir ve temponun artmasını sağlayabilir. Kontrolün kadında olması ve bakış açısı faktörünü ele aldığımız zaman en sevilen pozisyonlardan biridir.

Şezlong Pozisyonu

Kadının ve erkeğin aynı tempo ile hareket etmesi ve göz temasının olduğu bu pozisyon biraz yorucu fakat kesinlikle çok keyiflidir. Erkeğin elleri ile desteği sağlaması ve kadının bacaklarının erkeğin omuzlarına koyarak aynı anda kontrolün ve temponun sağlanması ile derin bir birleşme sağlanır. Her iki taraf bu tempo ile hazlı bir cinsel birleşme yaşayabilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu