Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Foreo’dan Yeni Cihaz: Bear

İsveçli güzellik teknoloji markası Foreo, patentli Anti-Shock System ile geliştirilmiş, ilk FDA onaylı ve anında yüz germe etkisi sağlayan güçlü ve güvenli mikro akım cihazı Bear'ı sunmaktan mutluluk duyuyor.

Foreo Bear yaşlanmanın tüm belirtilerine karşı savaşıyor ve kış bakımınızı daha etkili hale getiriyor.

Bear, yaşlanma karşıtı mikro akım teknolojisi ve T-Sonic masajını bir araya getirerek yüz ve boyundaki 65’den fazla kası çalıştırıp sıkılaştırıyor.

foreo bear

Evde profesyonel bakım sağlayan Bear, tüm yüz için sadece 3 dakikada yüz şeklini, sarkmaları ve ince çizgilerle kırışıklıkları iyileştirmeye yardımcı oluyor.

Kış aylarına adım atarken bakım rutininizi tamamlayan Bear yalnızca bir hafta içinde derin kırışıklıkları ve ince çizgileri önemli ölçüde iyileştiriyor, cilt sıkılığını ve elastikiyetini artırıyor. 

Cildi daha güçlü ve esnek hale getirmekten sorumlu kolajen ve elastin üretimini artıran mikro akım teknolojisi sayesinde Bear düzenli kullanımda yüzdeki sarkmaları toparlıyor ve cildi sıkılaştırıyor.

6 hafta boyunca, haftada 4-5 gün düzenli olarak kullanıldığına maksimum etkisi görülen ve Anti-Shock System teknolojisi ile cildi mikro saniyeler içinde defalarca tarayarak uygun seviyede mikro akımı sunan Bear, mikro akımdan gelen elektriğin cildi çarpma olasılığını ortadan kaldırıyor. 

Farklı cilt direnci, cildin kuruluk veya nem oranına göre Bear, cildinizin elektriğe karşı direncini saniyede 100 kez taramak ve ölçmek için yenilikçi, ultra akıllı sensörler kullanarak, cildinize en uygun şekilde T-Sonic titreşimler sunuyor. 

Mevsimden mevsime, günden güne veya ciltten cilde değişen dirence karşı Bear, T-Sonic titreşimler ile cildin ışıltısını arttırmak için nazikçe masaj yapıyor ve yaşlanma karşıtı bakım sağlıyor. 

Foreo Bear, aynı zamanda cildin kan dolaşımını hızlandırıyor, toksinlerin atılmasına yardımcı oluyor. Yüz kaslarının gerginliğini azaltan cihaz böylece daha pürüzsüz, yumuşak ve aydınlık bir cildin anahtarını sunuyor. 

foreo bear

Uzun şarj ömrü ve 2 yıl garantisi ile Foreo Bear, cildi ve alttaki kasları uyarıyor ve yorgun, yaşlanan cildi canlandırmak için ultra enerji verici bir yüz bakımı sunuyor. 10 farklı mikro akım yoğunluğu ile yüz ve boynun her bölgesi için egzersiz rutinleri ile tercih ettiğiniz bakımı sağlayarak en kısa sürede profesyonel ve etkili bakımı cildinize taşıyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen güzellik teknolojisi markası Foreo hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gelecekteki büyüme ve yeniliklerden haberdar olmak için www.foreo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu