Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

FOREO: İsveç Güzellik Rutini

On adım süren uzun gece rutinlerini bir kenara bırakın. Yeni trend, güzellik dünyasını kasıp kavuran yedi dakikalık İsveç güzellik rutini! 

Onuncu yılını kutlayan FOREO, sağlıklı cilt ve doğal güzellik çağında en yeni trend haline gelen İsveç güzellik rutinini, geleneksel cilt bakımı uygulamalarına devrim niteliğinde bir yanıt olarak tanıtıyor. 

FOREO’nun İsveç güzellik rutini, minimum sayıda ürün ve yalnızca üç buçuk adım ile maksimum sonuç elde etmeyi hedefliyor. Bu uygulamada FOREO’nun birlikte uyum içerisinde çalışmaya yönelik tasarlanan dört adet bakım cihazı kullanılıyor: LUNA™ 4BEAR™UFO™ 2 ve ISSA™ 3. İsveç güzellik rutini, kişinin yalnızca yedi dakika içerisinde cildini temizlemesine, kaldırma etkisi yaratmasına, nemlendirmesine ve bakımını ışıltılı bir gülümseme ile taçlandırmasına olanak sağlıyor.

Bu basit ama etkili yöntem, yedi dakika gibi kısa bir sürede ışıltılı bir görünüm elde etmek için özenle seçilmiş ürünleri kullanarak; sağlıklı, parlak bir cilde ve güzel bir gülümsemeye öncelik veriyor. FOREO kişisel bakımı ön planda tutmasının yanı sıra, İsveç güzellik rejimlerinin belirli cilt sonuçlarına ulaşmayı da hedefliyor. Rutinin bir parçası olarak uygulanan her adımın acısız, keyifli ve cilde karşı nazik olmasına özenle dikkat ediliyor.

İsveç güzellik rutini, uzun süren on adımlık uygulamaları, cilt bakım ürünleriyle dolu tıbbi dolapları ve ne işe yaradığından tam olarak emin olunmayan ürünlerin kullanımını ortadan kaldırıyor. Uzun ve zaman zaman yorucu, neredeyse kapsamlı bir spor egzersizi kadar vakit alan, güzellik rutinlerinin ardından kişi kendini yıpranmış hissediyor. FOREO’nun son teknolojisi, cilt bakım ürünleriyle kullanıldığında, banyoda veya güzellik salonlarında saatler geçirmeden kusursuz bir cilde kavuşmanın pratik bir yolunu sunuyor. 

FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Bećiragić, “FOREO her zaman sağlığa ve iyiliğe öncelik vermiştir. Pandemi ile beraber bu hassasiyetimiz daha da arttı. Hayat normal akışında seyrettiğinde, yıllardır yaptığınız rutinleri sorgulama eğiliminde olmazsınız. Bu nedenle pandemi döneminde, birçok insan mevcut rutinlerini yeniden gözden geçirme fırsatı buldu. Bu zorlu dönem bazı insanları sarstı, fakat aynı zamanda onlara rutinlerini yeniden düşünme, etrafına dikkatlice bakma ve daha iyi bir seçenek olup olmadığını sorgulama fırsatı verdi.” diyerek düşüncelerini belirtti. 

Müşteri odaklı bir marka olan FOREO, her yeni ürününü müşterilerinin ihtiyaçlarından ilham alarak tasarlıyor.

Yeterli zamanı olan kişiler, uzun süren cilt bakımlarından keyif alabiliyorken; genellikle çoğu insan kısıtlı zamanlarını cilt bakımı yerine başka aktivitelerle doldurmak istiyor.

İsveç güzellik rutini üç buçuk adımdan oluşuyor: yüz temizleme, yüz sıkılaştırma, nemlendirme ve ağız bakımı.

foreo

İlk adım bir dakikalık cilt temizliğiyle başlıyor. LUNA™ 4, gözeneklere nüfuz etmiş kirleri temizlemek için T-SonicTM titreşimleri ve kadife yumuşaklığındaki silikon uçları kullanıyor. Kir, yağ ve makyaj kalıntılarının %99’unu temizlediği klinik olarak kanıtlanmış olup naylon kıllı fırçalardan 35 kat daha hijyeniktir. Daha yumuşak ve kapsamlı bir temizlik için FOREO Micro-Foam Cleanser 2.0 ile birlikte kullanın.

İkinci adım iki dakikalık yüz sıkılaştırma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. BEAR™, Anti-Shock SystemTM’e sahip, dünyanın ilk FDA onaylı, tıbbi mikro akım cihazıdır. Ayrıca klinik olarak kanıtlanmış, mevcut en etkili mikro akımlı yüz cihazı olan BEAR™; yüz ve boynunuzdaki 69 kasa nazikçe enerji verip sıkılaştırarak yaşlanma belirtilerini görünür şekilde iyileştiriyor. Profesyonel düzeyde mikro akım ve T-SonicTM masajın kullanıldığı BEAR™, genel yüz hattını iyileştiriyor ve ciltteki yaşlanma belirtilerini azaltıyor. Sadece 1 hafta içinde kırışıklıkları, ince çizgileri, cilt sıkılığını ve elastikiyetini iyileştirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Tüm mikro akımlı cihazların bir iletken serumla beraber kullanılması gerekir. FOREO da BEAR™ için skualen ve hyaluronik asit formüllü özel bir serum olan SERUM SÉRUM SERUM‘u geliştirdi.

Üçüncü adım olan nemlendirme için; UFO™ 2 bakımları, cildinize anında ve uzun süreli nemlendirme sağlar. Ayrıca, cildin nem seviyesini sadece 2 dakikada %126 artırdığı ve etkisini 6 saate kadar koruduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Maskeler yüzünüzü güçlendirmek için Termoterapi, Kriyoterapi, LED ışık bakımı ve T-SonicTM masajının bir kombinasyonunu içerir. FOREO uygulamasıyla önceden programlanmış rutinlerin keyfini çıkarmak için özel olarak tasarlanmış UFO™ 2 aktif maskeler veya FOREO kağıt maskelerle birlikte kullanın. 

Son adım ağız bakımı ile tamamlanır. 4’ü 1 arada ağız bakımıyla, dünyanın ilk silikon sonik diş fırçası olan ISSA™ 3, 70 yıldır ağız bakımında gerçekleşen en büyük devrimdir. Tıbbi derece silikondan üretilmiş özgün hibrit fırça başlıklı ve PBT polimer kıllı tasarım,  plağı parçalayıp temizlerken diş etlerine narin bir masaj yapar.  Fırça başlığının ön kısmı dişleri ve diş etlerini temizlerken, arkası yanakları ve dili temizleyerek kapsamlı bir ağız bakımı sunar. Bakteriye dayanıklı, BPA ve ftalat içermeyen, %100 su geçirmez, temizlemesi kolay tasarımıyla ISSA™ 3, İsveç güzellik rutinini mükemmel bir biçimde sonlandırır. 

Cildinizin sağlığını desteklemeye ve kolaylaştırmaya odaklanan bir İsveç güzellik rutini,  FOREO’nun sahip olmaktan gurur duyduğu bir uygulama olarak sunuluyor; Siz de bu rutinle beraber cilt bakımınızı basitleştirin, sakinleştirin ve karşı konulamaz İsveç ışıltısının tadını çıkarın!

FOREO’nun olmazsa olmazlarını sipariş etmek ve son teknoloji yenilikçi cilt bakım ürünlerini incelemek için www.foreo.com/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu