Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Watsons: Daha Güçlü ve Sağlıklı Saçlar

Watsons’ın onarıcı ve parlaklık veren şampuanları ile saç bakım rutininize güçlü bir etki katın! Kendinizi iyi hissetmeniz, saçlarınızın sağlıklı ve güzel görünmesiyle doğru orantılıdır. Bu nedenle saçlarınız için doğru bakım ürünlerini seçmek büyük bir önem taşır. 

Naturals By Watsons’ın çevre dostu şampuan ve saç bakım yağı saçlarınızın nem dengesini korumaya ve yumuşaklık sağlamaya yardımcı olurken, Revolution’ın Haircare Plex serisine ait şampuanı ise yıpranmış saçlarınızın yeniden onarılmasına destek sağlar.

Naturals by Watsons Şampuan Coconut

Naturals by Watsons Coconut Şampuan, içerğindeki sertifikalı organik Tayland Hindistan Cevizi Yağı ile saç ve saç derisinin doğal nem dengesinin korunmasına yardımcı olurken, aynı zamanda saçın güçlenmesine ve parlamasına destek olur. %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilen şişelerde sunulan ve dermatolojik olarak test edilen Naturals by Watsons Coconut Şampuan; paraben, renklendirici ve SLS ile birlikte 10 zararlı içeriği içermez. 

watsons

Revolution Haircare Şampuan Plex

Revolution Haircare Şampuan ile saçınıza ihtiyaç duyduğu özeni gösterin! Revolution Haircare Plex 4 içeriğindeki üçlü moleküler ağırlıklı proteinkaskad sistemi ile saç telinin farklı katmanlarını hedeyleyerek yıpranmış saçları onarmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Tüm saç tipleri için uygun olan Revolution Haircare Plex 4, phytantriol ve provitamin B5’in güçlü kombinasyonu sayesinde saçı nem kazandırmaya ve pürüzsüzleştirmeye destek olur.

Watsons Love is in the H’air Yoğun Onarıcı Bakım Şampuanı

Love is in the H’air Yoğun Onarıcı Bakım Şampuanı ile saçlarınızın doğal güzelliğini keşfedin! Love is in the H’air Yoğun Onarıcı Bakım Şampuanı, içeriğindeki hidrolize keratin ve D-pantenol sayesinde saçları güçlendirmeye ve yenilemeye destek sağlarken, saf argan yağı ile saçlarınızda daha canlı ve parlak bir görünüm sağlamanıza yardımcı olur. 

Watsons Love is in the H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan

Love is in the H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan ile daha parlak saçlar! Love is in the H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan, içeriğindeki A-B-E-F vitaminlerinden oluşan multivitamin bitkisel kompleks sayesinde saç ve saçlı derisinin beslenmesine yardımcı olur. İçeriğinde doğal nemlendiriciler bulunduran Love is in the H’air Parlaklık Veren Besleyici Şampuan, saçın doğal nem dengesini koruyarak parlak görünen saçlara kavuşmanızı destekler.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu