Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Foreo: Yaşlanma Karşıtı Bakım

 İsviçreli yenilikçi cilt teknolojisi markası FAQ Swiss, geleceğe yolculuk yaptıran, saatleri geri çevirerek cildinizden yılları silecek olan fütüristik LED yüz maskelerini sunuyor.

Yaşlanmanın geciktirilmesi günümüzde ve uzun süredir çözümü aranan bir konu. Yaşlanma karşıtı ürünlerin ve tedavilerin güzellik rutinine dahil edilebileceği yaş sınırı, 20’li yaşların başlarına kadar kadar iniyor.

Teknoloji ilerledikçe, yaşlanma sürecini yavaşlatmak ve kontrol altında tutmak isteyenler için mevcut seçeneklerin yelpazesi de genişliyor. FOREO çatısı altındaki bir marka olan FAQ™ Swiss, yaşlanma karşıtı ürün sektöründe nispeten yeni bir oyuncu olmasına rağmen, akıllı silikon LED yüz maskeleriyle yaşlanma konusunda düşünme şeklimizi devrimleştireceklerini açıklayarak FAQ 200 koleksiyonunu piyasaya sürüyor ve güzellik teknolojisi endüstrisinde heyecan yaratıyor.

“Güzellik ve gençliğin aynı şey olduğu söylenir. Ayrıca yaşlanmanın kaçınılmaz olduğu da söylenir, ancak FAQ 200 Collection ile bu söylemi değiştiriyoruz. Yenilikçi bir İsviçre şirketi olarak, FAQ Swiss’in misyonu yaşlanma sürecini anlama bilimini sınırına kadar zorlamaktır ve zorlamaya devam etmektir. Yaşlanmayı önleyemeyiz, ancak yaşlanma sürecimizi yavaşlatabiliriz. FAQ Swiss, kablolar ve hantal makineler olmadan kendi evinizin rahatlığında vücudunuzu gençleştirmek için mevcut en güçlü, en ileri yaşlanma karşıtı teknoloji ve içeriklerden yararlanıyor.”

FOREO Türkiye Genel Müdürü Adnan Beciragic

Piyasadaki tüm LED yüz maskelerinden Foreo FAQ Swiss LED yüz maskelerini farklı kılan şey nedir?

Piyasada birçok farklı LED yüz maskesi var, ancak hepsi aynı etkiye sahip değil. Teknolojinin son harikası, FAQ 200 Koleksiyonu, yüzünüz için etkili kapsama alanı sağlamayan pahalı maskelerdeki eksikleri gideriyor. FAQ 200, ultra hafif ve son derece hijyenik akıllı İsviçre tasarımı sunan tamamen yeni bir LED maskeler neslini oluşturuyor.

Maskeler kablosuz, açık göz tasarımına ve maskeyi yerinde tutan kaymayan bir baş bandına sahip, böylece maskeyi kullanırken serbestçe hareket edebilirsiniz. Koleksiyondaki her iki model de, yüzünüzün hatlarına mükemmel şekilde uyum sağlayan,ışık sağlayan saydam ikinci bir cilt olan flexi-fit silikonla yapılıyor. Diğer LED maskelerde lambaların belirli yerlerde olması cildinizin sadece bu yoğunlaşmış noktalarda LED ışık terapisi aldığı anlamına geliyor.

FAQ Swiss’in akıllı maskeleri ise LED ışığının her bölgesinin eşit olarak kapsama alıyor. Maskenin yüzeyi çok küçük aralıklarla yoğun olarak dağılmış LED ışık noktalarına sahip olmasıyla maskeler cildi hafifçe ısıtarak gözenekleri geçici olarak genişletiyor, böylece LED ışığı en etkili şekilde cildinize nüfuz ediyor.

Foreo FAQ Swiss’in kahramanı olan FAQ 202 koleksiyonunun, ciddi bir cilt bakımı isteyen ve gelişmiş bir LED yüz bakımı arayan herkes için mükemmel bir çözüm olduğu söyleniyor. Yaşlanma karşıtı LED terapisini kullanarak klinik yaşlanma karşıtı sonuçları sunan FAQ 202, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu, mor, mavi-yeşil ve sarı dahil olmak üzere hedeflenmiş tedavilerle yaşlanma belirtileri ve diğer cilt sorunlarını hedefleyen 8 farklı dalga boyuna sahip.

foreo

En kişiselleştirilmiş yenilenme tedavisini sağlamak için Foreo FAQ 100’ü kullanmanız öneriliyor. FAQ 100, FAQ 202 ile birlikte kullanıldığında, dünyanın en güvenli EMS ve RF cihazı olarak en etkili terapiyi sağlıyor. Ancak, isteyenler LED ve NIR’nin sayısız faydası olduğu için FAQ 202’yi tek başına da kullanabiliyor.

FAQ 100 veya FAQ 200 Koleksiyonlarından herhangi bir cihazı kullanmadan önce, temiz, kuru cilde ince bir tabaka FAQ P1 Manuka Honey Primer uygulanması tavsiye ediliyor, bu baz üzerine tercih edilen FAQ cihazlarını uygulanıyor ve ardından tamamen emilene kadar parmak uçlarıyla masaj yapılması öneriliyor. Gerçek manuka balı ile yapılan bu besleyici baz, cildi yumuşatıyor ve doğal bir parlaklık sağlıyor.

Yakın Kızılötesi (NIR) ışık terapisi, cilt yenilenmesi ve yaşlanma karşıtlığı konusunda güçlü bir araç olarak karşımıza çıkıyor. Çeşitli cilt koşullarının tedavisinde yıllardır tıp alanında kullanılıyor, ancak son zamanlarda cilt yaşlanmasının belirtilerini tersine çevirme ve cilt sağlığını iyileştirme yolu olarak giderek daha fazla ilgi çekiyor. NIR LED ışıklarının kullanımı, kolajen üretimini uyararak kırışıklıkları azaltmaya, güneş lekelerini yok etmeye ve cildi genel olarak daha parlak hale getirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, daha sağlıklı görünümlü bir cilt için inflamasyonu azaltmaya da yardımcı olabiliyor. Araştırmalar, tutarlı bir terapi sonrasında 6-12 hafta içinde cilt yenilenmesinde görünür sonuçlar bekleyebileceğinizi kanıtlıyor.

FAQ 202, 600 ışık replikatörü ile süper hızlı bir şekilde binlerce LED darbesi göndererek LED dalga boylarının cildin tüm bölgelerine eşit şekilde nüfuz etmesini sağlıyor. Akıllı yüz maskesi uygulama bağlantılı ve önceden programlanmış terapileri içeriyor, böylece kendi kişisel cilt uzmanınız haline geliyor. Ayrıca, kendi terapilerinizi tasarlama seçeneğiniz olduğu için cildinizin özel ihtiyaçlarına uygun olarak kişiselleştirilmiş sonuçlar elde ettiriyor.

FAQ 201, evde basit bir LED yüz bakımı arayanlar için uygun olan FAQ Swiss 200 Koleksiyonu’ndaki akıllı yüz maskesinin daha hafif bir versiyonu olarak sunuluyor.

Foreo FAQ Swiss 200 Koleksiyonu, cilt sağlığınız ve görünümünüz için son derece değerli bir “cilt yatırımı” sunuyor. Bugün cildinize yatırım yaparak, gelecekte uzun yıllar boyunca daha genç görünümlü bir cilde sahip olmanızı sağlıyor ve aynı zamanda pahalı klinik ziyaretlerinden tasarruf etmenize yardımcı oluyor.

Yaşlanma, yüzyıllardır tartışılan tartışmalı bir konu. Günümüzün genç görünme istekli toplumundan yaşlanma karşıtı endüstrisine kadar, insanlar yaşlarına bakılmaksızın daha genç görünmeye ve güzelliklerini korumaya çalışıyorlar. FAQ Swiss, anlatıyı değiştirmek ve yaşlanma süreci etrafındaki tabuları ve baskıları ortadan kaldırmak istiyor. İsviçre markası, güzelliği ‘genç’ yerine ‘doğal’a eş değer görüyor ve son derece ileri teknolojileri, kendinizi daha genç bir versiyonunuza geri getirerek doğal güzelliğinizi artırmak için kullanabileceğiniz basit bir araç olarak sunuyor. Tüm bunlar da hiçbir risk ve tamamen acısız bir şekilde gerçekleşiyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen güzellik teknolojisi markası FOREO hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gelecekteki büyüme ve yeniliklerden haberdar olmak için www.foreo.com adresini ziyaret edin veya @foreo_turkiye‘yi takip edin.

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu