ŞehirdeManşet

Galataport İstanbul’da Divan Deneyimi

Divan’ın yeni ve özel konseptini Galataport İstanbul’a taşıdığı “Divan at the Port”, Karaköy’ün tarihi Paket Postanesi içinde kapılarını açtı.

Özenle oluşturulmuş menüsü, kendine özgü iç mimarisi ve Divan’ın imzası haline gelmiş kalite anlayışı ile “Divan at the Port”, Karaköy’de misafirlerini bekliyor.

divan

Yılların değişmeyen kursuz Divan deneyimini yepyeni bir konsept ile sunan “Divan at the Port”; 22 Kasım Salı günü düzenlenen özel bir davet ile kapılarını açtı. Yoğun ilgi gören açılışa; sanat, gastronomi ve iş dünyasından değerli isimler de katıldı.

divan

“Divan at the Port”, Galataport İstanbul’un simgelerinden biri olan tarihi Paket Postanesi içerisindeki lokasyonunda, Divan’ın köklü mirasını mekanın kendine has atmosferi içerisinde yorumluyor.

Karaköy’ün ilham verici dokusu, Boğaz ve Tarihi Yarımada manzarası ile buluştuğu Divan at the Port, özel menüsü ve eşsiz mimarisi ile yepyeni bir deneyim sunuyor.

divan
divan
divan

Divan at the Port ve İstanbul’un kendine özgü ritminde ve tam da merkezindeki şık ve özenli atmosferinde; kahve, tatlı, kokteyl, şarap ve yanında keyifli atıştırmalıklarla yerli ve yabancı misafirlerini bu muazzam deneyime davet ediyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu