AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 12-18 Aralık

Haydi gelin 12-18 Aralık 2022 haftası Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak ve Balık burç yorumlarını hep birlikte inceleyelim.

astroloji burç haritası

Bu hafta sağlık ile ilgili konularda dikkatli olmakta fayda var.

Almanız gereken önemli kararları hafta başında değil, haftanın sonuna doğru almanız çok daha iyi olacaktır.

Haftanın Gündemi

Ay’ın Konumu

12-18 Aralık 2022 haftasında Ay, Aslan burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Terazi’de olacak.

Gökyüzü Olayları

Bu haftaya yaşam kaynağımız Güneş’in hayaller gezegeni Neptün ile yaptığı zor görünümle giriyoruz. Doğal olarak bu durumun bize dönüşü çok daha depresif ve akıl karışıklığında günler geçireceğimizi söylemekte. Durum böyle olunca da almanız gereken önemli kararları biraz daha ilerleyen tarihlere almanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Hafta ortasında ise; iletişim tanrısı Merkür, ani olayları ve farkındalıkları anlatan Uranüs ile yapacağı olumlu etkileşime Ay’ın da Başak burcundan destek vermesi ile birlikte maddi-manevi çok daha güçlü ilişkiler kuracağımız hızlı günleri bize fısıldıyor.

Hafta sonu ise güzellik ve sağlık tanrıçası Venüs, yaralı şifacı Şiron ile kuracağı sert ilişki, bizi çözülmemiş konularda biraz daha düşünmeye itebilir. Bu çerçevede sağlık konuları da yine gündeminizin baş köşesine oturabilir. Dikkati elden bırakmayın derim.

Genel olarak baktığımızda ortalama bir hafta yaşayacağımızı söyleyebilirim.

Burç Yorumları

Koç

Bu hafta maddi konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler kapınızı çalabilir. Alacak verecek konularında kendinizi çok daha doğru organize ederseniz kazanan siz olursunuz. İkili ilişkilerinizde söylemlerinize ve pot kırmamaya dikkat edin.

Boğa

Kendinizi bu hafta bir hayli şanslı hissedebilirsiniz. Aynı zamanda da ani kararlar eğiliminde olabilirsiniz. Bu sebeple mümkün olduğunca sakin ve akılcı olmaya gayret gösterin. Yurt dışı ile ilgili planlarınız var ise bu hafta bu konularda çok da harekete geçmeyin derim.

İkizler

Bu hafta devlet ya da büyük bir kurum, kuruluş ile işiniz varsa bir an önce halletmeye bakın. Önünüzdeki işleri toparlamak için önünüzde iyi bir hafta duruyor diyebilirim. Sağlık bakımından ise artık yepyeni bir başlangıç sizi bekliyor.

Yengeç

Bu hafta aşk ve ilişkiler bağlamında güzel gelişmeler kapınızda bekliyor olabilir. Kapınızı sonuna kadar açın derim ben. Önünüzde sizi çok daha iyi ve keyifli hissettirecek günler bekliyor. Ancak bunu yaparken de kendinizi didiklemeyin lütfen.

Aslan

Bu hafta para ve taşınmaz mallar konusunda önünüze bazı fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları sonuna kadar değerlendirmeniz sizin için çok iyi olacaktır. Eğer öğrenci bir Aslan iseniz sınavlarınıza ve derslerinize bir kez daha dikkat etmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Başak

Hafta başı bazı gerginlikler yaşamanız çok olası görünüyor. Bu hafta kendinizi olabildiğince rahat ve sakin bırakmaya özen gösterin. Ruh sağlığınızı bu hafta koruyacak olmanız sizin için çok daha önemli bir yere sahip. İş ve kariyer konularında bu hafta bir hareket sergilemeniz sizin için iyi olacaktır.

Terazi

Hafta ortası kısa vadeli bir karar vermek durumunda kalabilirsiniz gibi görünüyor. Bu kararınızı olabildiğince duygularınız ile değil, mantığınızı kullanarak yapmanızda yarar var. Bu hafta kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Ne olursa olsun sağlığınıza dikkat etmeye bakın.

Akrep

Bu hafta uzun süreli ilişkiler konusunda ufak tefek problemler yaşamanız mümkün görünüyor. Ancak bu konuda yakın çevreniz size destek verecek ve arkanızda duracakmış gibi görünüyor. Kısa vadeli ilişkiler konusuna ise bu hafta hiç girmeyin derim, biraz zorlanabilirsiniz.

Yay

Bu hafta aşk ve parayı yan yana koymamaya özen gösterin. Bu anlamda kendinizi yorabilirsiniz. Önceliğiniz hangi konu ise ona ağırlık vermeniz sizin yararınıza olacaktır. Yakın çevreniz bu konularda size destek verebilir. Özellikle de maddi konularda bilir bir kişiden destek almanız çok daha iyi olur.

Oğlak

Bu hafta planlar ve programlar zamanınızı ciddi bir şekilde alabilir. Kendinizi hem iş hem de özel hayatınız arasında koşuştururken bulursanız şaşırmayın derim. Aynı zamanda korkularınızla da yüzleşebilirsiniz. Sakin olursanız kazanan siz olursunuz.

Kova

Şanslı bir haftadan geçecek gibisiniz. Önünüze güzel fırsatlar ve konuşmalar gelebilir. Özellikle kişisel gelişim için yeni başlangıçlara adım atmanız sizin için çok iyi olacaktır. Gayrimenkul ve yaşça büyük tanıdıklarınız için bir şeyler yapabilirsiniz.

İşte geldik son burcumuza…

Balık

Bu hafta kariyer, iş ve iş sahibi, otorite tipler ile bazı mücadeleleriniz olabilir. Kendinizi ne olursa olsun sakin bir alana çekmeye dikkat edin. Maddi konularda ise önünüzü göremediğiniz alanlarda kesinlikle eyleme geçmemeye dikkat edin.

Burç yorumlarımızın sonuna geldik. Haftaya yeniden haftalık burç yorumlarında görüşürüz! 🙂

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu