GurmeAlışverişManşet

GODIVA Bayram Koleksiyonu

1926’dan beri premium çikolata deneyimi sunan GODIVA, muhteşem lezzetlerini bir araya getirdiği 2023 Bayram Koleksiyonu ile çikolata severlere mutluluğu paylaşmanın en harika yolunu sunuyor. 

Dünyanın lider premium çikolata markası GODIVA, bayram koleksiyonu ile ikonik Belçika çikolatalarını şık sunumlarla buluşturuyor.

Gökyüzünde yıldızların arasından bütün görkemiyle parıldayan ayın dönümünden ve farklı coğrafyaların etnik desenlerinden ilham alınarak tasarlanan Bayram Koleksiyonu, bayram kutlamalarının vazgeçilmez hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

godiva

Bayram Koleksiyonu’nda, klasikten vazgeçemeyenler için geleneksel madlen çikolataların eşsiz lezzetini sunan Finesse Koleksiyonu, seçkin tatlardan Trüf Koleksiyonu ve Belçika pralinlerinin bir arada bulunduğu ikonik Gold Koleksiyonu öne çıkan hediye seçenekleri arasında yer alıyor. Naps, napoliten, domes, kare çikolata ve drajelerden oluşan hediye alternatifleriyle her zevke uygun zengin ürün seçkisi sunan marka, farklı hediye seçenekleri arayan çikolata severlerin favorisi olmaya devam ediyor. Ayrıca Bayram Özel Çikolata Sepeti ile tüm eşsiz lezzetlerini bir araya getiriyor. 

İkonik Belçika çikolatalarının birbirinden şık sunumlarla buluştuğu Bayram Koleksiyonu 23 Mart itibariyle tüm mağazaları ve web sitesinde satışa sunulacak. 

Godiva Cafe’ler, Ramazan’da geleneksel lezzetleri Belçika çikolatası ile buluşturuyor. Menüsünde hurma ve fıstıklı dolama tatlısı gibi yerel tatları kendine özel dokunuşlarıyla yeniden yorumlayan GODIVA, Türkiye’de bulunan 15 mağazasında misafirlerini en kaliteli çikolata tecrübesini sunmak için bekliyor. 

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu