AlışverişManşet

Tommy Hilfiger x Aries: Tommy Jeans

Bir PVH Corp. şirketi olan Tommy Hilfiger, Londra merkezli lüks sokak giyim markası Aries ile en yeni bir iş birliğini duyurdu.

Ortak siluetlere ve orantı denemelerine odaklanan koleksiyon klasik Tommy Hilfiger kodlarını yeniden tasarlamak için Aries’in el işçiliğinden ve eskitme tekniklerinden yararlanıyor. 

35 parçadan oluşan erkek ve kadın giyim ve ayakkabı koleksiyonu Tommy x Aries, TOMMY JEANS arşivlerinden ilham alıyor ve stilleri Aries filtresinden geçirerek güncelliyor.

tommy hilfiger

Koleksiyon genelinde katmanlar ve denim üzerinde abartılı oranlarla güçlü bir şekilde oynanırken modern prep stilleri Aries’in lüks sokak yorumlarıyla farklı bir enerji kazanıyor.

Başlıca stiller arasında jakar şeritli logolu elbise, siyah trucker ceket ve uyumlu 5 cepli pantolon, rahat bir indigo denim ceket ve farklı blok renklerde serigrafi baskılı denim pantolon gibi parçalar yer alıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu