Cilt BakımıGüzellikManşetModa

SkinCeuticals: Yeni Yılda Göz Çevresi Bakımı

Yeni yıla daha girerken göz çevrenizdeki yaşlanma belirtileri ve yorgunluk görünümü ile savaşmak istiyorsanız, sizi SkinCeuticals’ın göz çevresi bakımı ile tanıştıralım!

AOX+ Eye Gel göz çevresi antioksidanı ile Age Eye Complex yoğun göz kreminden oluşan güçlü göz bakım seti, ideal bir yılbaşı hediyesi olabilir!

SkinCeuticals

Tüm cilt tiplerine uygun biçimde yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olan SkinCeuticals AOX+ Eye Gel göz çevresi antioksidanı ile; glikasyon gibi yaşlanma süreçlerinin sebep olduğu kırışıklık görünümü iyileştiren ve morluk görünümünü azaltan SkinCeuticals Age Eye Complex yoğun göz kremi ile yeni yılda daha genç ve etkileyici görmek mümkün.

SkinCeuticals AOX+ Eye Gel Göz Çevresi Antioksidanı

Yaşlanma belirtilerinin görünümüne karşı tüm cilt tiplerine uygun göz çevresi antioksidan jel, Ruscus aculeatus içeren formülüyle göz altındaki şişlik görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

AOX+ Eye Gel Göz Çevresi Antioksidanı
Normal, yağlı, karma, kuru ve hassas cilt tipleri için uygun olan bu jel, yaşlanma ve akneye eğilim gösteren ciltler için de çok uygun. Hiperpigmentasyona uğramış, nemsiz ve hassaslaşmış ciltlerde de AOX+ Eye Gel, son derece olumlu sonuçlar veriyor.

Narin göz çevresi bölgesini oksidatif stresin etkilerine karşı korumak için phloretin ve ferulik asit ile zenginleştirilmiş olan AOX+ Eye Gel, gözle görülür yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor ve kafein içeren formülüyle daha canlı bir görünüm kazandırmak için yorgunluk belirtileriyle savaşıyor. 

AOX+ Eye Gel Göz Çevresi Antioksidanı

Yaşlanma belirtileri üzerindeki etkisi klinik olarak kanıtlanmış olan jel, günlük uygulanması sonrasında ince çizgiler ve kırışıklık görünümü gibi yaşlanma belirtilerini azaltıyor ve cildin ışıltısını artırıyor.

Age Eye Complex Göz Bakım Kremi

Kırışıklıkları, şişliği ve koyu halkaları iyileştiren SkinCeuticals Age Eye Complex yoğun göz kremi, normal ve kuru cilt tipleri için çok uygun bir çözüm olarak öne çıkıyor.

İçeriğindeki özgün bileşenlerle göz çevresindeki yaşlanma izlerinin azaltılmasına yardımcı olan göz kremi, koyu halkaların ve damarların görünümünü azaltmak için cilde derinlemesine nüfuz ediyor. 

Age Eye Complex Göz Bakım Kremi

Şişkinlikleri ve glikasyonu azaltmaya yardımcı olan göz bakım kompleksiyonun, glikasyon gibi yaşlanma süreçlerinin sebep olduğu sarkık görünümü iyileştirmeye yardımcı olması da dikkat çekiyor.

Hassas göz çevresindeki şişkinlik ve morlukları azaltan Age Eye Complex, kırışıklıklar ve kaz ayağı çizgilerinin azalmasına da yardımcı oluyor. 
Age Eye Complex Göz Bakım Kremi

Gerçekleştirilen klinik çalışmalara göre Age Eye Complex Göz Bakım Kremi, 12 hafta sonunda koyu halka görünümünde %29, göz altı şişkinliğinde %29 ve cilt tonunda %33 gelişme* sağlıyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu