Astroloji

Burçoloğun Her Yerde Gözü Kulağı Vardır Sen merak etme! İşte 27 Şubat Pazar Burç Yorumlarınız…

Burçolog’la yeni bir günden herkese merhaba! Bugün günlük burç yorumlarımız ne diye soruyorsanız Burçolog sizleri bekletmeden geldi. Günlük ve güncel burç yorumlarınız için bizi tercih etmeniz gözümüzden kaçmıyor. Peki Peki 27 Şubat Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Bugün hak ve hukuk gibi konuların gündemde olduğu bir gün oluyor sizler için. Yine de önünüze çıkabilecek her durumda koçlar gibi üstesinden gelebileceğinizi biliyoruz. Kendi kendinizle baş başa kalmak istiyorsunuz. Biraz köşenize çekilmek gayet iyi bir fikir olabilir.

Aslansın Aslan…

İş hayatınızda hep gerektiğinden daha fazla çalışıyorsunuz fakat hak ettiğinizi hiçbir zaman alamıyorsunuz. Bu canınızı epey sıkan bir durum haline gelmiş. Kırılan şey keskinleşir evet ama keskin kısmınızı hiç günahı olmayan insanlara yansıtmanız pek etik olmaz. Gerektiğinden fazla emek vermek yerine size kaç adım geliniyorsa sizde o kadar gitmeyi deneyin. İnanın bu şekilde yıpranan siz olmayacaksınız.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Arkadaş ortamınızda öyle insanlar var ki, yüzünüze gülümsese de hiç dostça değil sizi uyarmak isteriz. Ayrıca aile fertlerinden annenizin sağlığı ile ilgili bir problem çıkabilir. Biraz yanında olmanıza ihtiyacı var.  

Dikkat Akrep Var!..

Bugün sizi mutsuz eden kişiler karşısında kazanan yine siz olacaksınız. Ayrıca önünüze çıkan kritik seçimlerde aklınıza gelen ilk seçeneği seçmek büyük bir yanlış olacak. Bu nedenle düşünerek yavaş yavaş ilerlemeniz gerekiyor.

Kova Kova Su Getirin!..

Bugün sizin için hukuki süreçlerin olduğu bir gün olacak. Bu hukuki süreçler bugün açıklığa kavuşsa da haksız taraf siz görülüyorsunuz. Bu sonuç sizlerin de ağzını açık bırakacak ama bir takım ceza ödemeye hazır olun.  

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Güvenmediğiniz ve içinize çok da sinmeyen kişilerin sizlere iş teklifi ile geldiği bir gün. Bu kişilerden alacağınız teklifler başta başınızı döndürse de iyi düşünmeli ve tartmalısınız. Günün olumsuz enerjilerinden arınabilmeniz için bol bol su içmeyi tavsiye ediyoruz.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Ev içi daha aktif olacağınız bir güne uyanıyorsunuz bugün. İş hayatınızda yapılan değişiklikler ise canınızı baya sıkmış durumda. Aile büyüklerinizi daha sık ziyaret etmelisiniz.  

İnatçı Oğlak…

Hisleriniz çok kuvvetli sevgili oğlaklar. İş hayatınızda içinize sinmeyen kişilerle yakın temastan kaçınıyorsunuz hisleriniz sayesinde. Bir miras ya da kardeşlerinizle aranızda paylaşmanızı gerektirecek para konusu rahatsız hissetmenizi sağlıyor.  

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Birikmiş problemleri sürekli üst üste koymak yormuyor mu sizi? Sorunları yaşandığı anda bıraksanız böyle hissetmeyeceksiniz oysa ki. Eşinizin de iş yerinde yaşadığı sorunlar bugün gün içinde canınızı baya sıkmış gibi. Sizlere tavsiyemiz sorunlara biraz daha çözüm odaklı bakmanız olacak. Şikayetle bir yere varamazsınız.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bugün uzun süredir aranızın açık olduğu arkadaşlarla yeniden iletişime geçeceğiniz bir gün. İletişim becerilerinizi kullanarak içinizde oluşan kırgınlıklarınızı giderebileceğinizi unutmayın.

Boğa’yı Boğma..

Sıkıntılı bir dönemin sıkıntılı bir gününe uyanıyorsunuz bugün. Ne yazık ki Ağustos ayından bu yana taşıyarak geldiğiniz sıkıntılarınız artık sizleri boğmaya başlamış. Olayları geride bırakarak sizleri rahatlatan şeyleri yapmaya ne dersiniz? Biraz nefes almayı hakkediyorsunuz.

Başak Hasadı…

Bilmediğiniz kişilerin telefon aramalarına karşı dikkatli olmanız gereken bir gün bugün. Dolandırılma olayları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yakın arkadaş olarak nitelendirdiğiniz kişilerin sizin hakkınızdaki olumsuzlukları ile karşılaşacaksınız.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu