Astroloji

Yeni Ay Yeni Aşklar Demek mi? İşte 3 Mart Perşembe Burç Yorumlarınız…

Burçolog neler görüyor neler! Yeni ayın gelmesiyle birlikte sizlerle gelişmeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Aşk, kariyer ve arkadaşlık taraflarında neler oluyor? 3 Mart Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Ev içindeki huzuru sağlamak amacıyla birkaç girişimde bulunuyorsunuz bugün. Ailenizin mutluluğu sizin için oldukça önemli ve bu konuda çok şey başarmak istiyorsunuz. Yetenekler birleştiğinde ortaya bir iş çıkabilir. Bu nedenle çevrenizdeki insanlarla yeteneklerinizi birleştirmeyi denemelisiniz.

Aslansın Aslan…

Olaylara farklı açılandan yaklaşan mantıkçı tavrınız çevrenizdekiler tarafından garipsenebilir bugün. Bu durum insanlar tarafından anlaşılmanızın da önüne geçmiş dolayısıyla. Yapmak istediğiniz tüm iş ve girişimlerde kendinize geniş süreler tanıyor ve imkan tanıyorsunuz. Bizce doğru yoldasınız.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Uzun zamandır çözmekte zorluk çektiğiniz olaylar var. Bugün bu olayları gerçekçi kararlarla çözüme kavuşturuyor ve sonlandırıyorsunuz. Dilediğiniz değişime sahip olmak için bugün çok uygun bir gün diyebiliriz.

Dikkat Akrep Var!..

Bugün grup çalışmalarından büyük başarılarla ayrılıyorsunuz. Tek başınıza başarmaya çabalamak yerine grup arkadaşlarınızla yaptığınız iş birliği çok olumlu sonuçlar getiriyor beraberinde. Aile hayatınızda bir gerileme mevcut ama bu çözülmeyecek bir durum değil.

Kova Kova Su Getirin!..

Bugün sizler için memnuniyetsizce geçireceğiniz bir gün diyebiliriz sevgili koçlar. İlişkinize farklı bir gözle bakmaya başlamışsınız. Bu farklılık bazı sorgulamaları ve problemleri de beraberinde getirmiş doğal olarak. Olaylara değişik bir felsefeyle yaklaşma isteğiniz canınızın sıkılmasına da neden olmuş.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Yapmayı dilediğiniz ve planladığınız o kadar çok şey var ki! Tüm bunları gerçeğe dökebilmek içinse tek ihtiyacınız olan bir program. Sistemli bir şekilde ilerleme kaydederseniz kafanızdakileri plana dökebilecek ve istediğiniz ne varsa gerçekleştirebileceksiniz.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bugün aile konusunda oldukça hassas ve duygusal olduğunuz bir gün olacak. Aile fertlerinizden biriyle ortak çalışmalar da söz konusu aynı zamanda. Ruhsal olarak çok yorgun gördük bugün sizleri. Yaşamı farklı noktalardan ele almanız da bu yorgunluğun ve mutsuzluğun sebeplerinden biri.

İnatçı Oğlak…

İş çevrenizde gelişebilecek pozitif olaylara uyanmışsınız bugün. Kariyeriniz sizin her şeyiniz. İş odaklı insanlarla kurduğunuz bağlantılar olacak. Gerçekleştirmeyi istediğiniz hedeflerinize bu bağlantılar sayesinde kolaylıkla ulaşacaksınız.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

İş konusunda güven ve süreklilik sizin her şeyiniz olmuş resmen. Maddi konularda geçici gelir ve heves sizi tatmin etmiyor. Kazancınızı daha fazla yapmak için planladığınız girişimler var. İş konusundaki veriminizin oldukça arttığı bir gün geçiriyorsunuz.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bugün partnerinizden tepki göreceğiniz bir gün olacak. Kişiliğinizi olaylar konusunda baskıcı bir şekilde ortaya koyuyor olmanız bu duruma neden oluyor. Karşınızdaki kişinin duyarlı yapısı nedeniyle bazı hareketlerinize kısıtlama getirmek durumunda kalacaksınız.

Boğa’yı Boğma..

Ah Boğa ah! İçtenliğe önem veriyor ama bazı ortamlarda sır küpü olmayı tercih ediyorsunuz. Bunun nedenini bizler de merak ettik açıkçası. Kişisel yetenekleriniz ve yaratıcılığınızı tüm risklere rağmen ortaya çıkaracağınız bir gün olacak.

Başak Hasadı…

Oldukça duygusal bir güne uyanmışsınız sevgili Başaklar. İletişim konusunda bugün o kadar duyarlısınız ki bu duyar duygusallığı da beraberinde getiriyor. Kendinizi daha iyi hissetmeniz için çevrenizin desteğine ihtiyacınızın olduğu bir gün olacak.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu