Astroloji

Burçolog mu? Adımı Duyar Gibi Oldum! Tamam Tamam! İşte Günlük Burç Yorumlarınız…

Burçolog’la günlük burç yorumlarından tüm okurlarımıza merhaba! 26 Şubat Cumartesi burç yorumları öyle şeylerle dolu ki anlatamam. Aşk, kariyer, aile ve arkadaş cephelerinde yine bir sürü gelişmelerle geldik kapınıza. Günlük burç yorumu denince akıllara gelen ilk adres olduğumuzu biliyoruz. Sizi daha fazla meraklandırmayalım. Peki 26 Şubat Cumartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Yaşadığın ilişkiyi sürekli bir adım daha ileriye taşımak istemeni anlıyoruz fakat sence de biraz erken değil mi? İçinde bulunduğun duyguları biraz daha tatmak, deneyimlemek ve emin hareketlerle ilerlemek daha iyi olmaz mı? Aile üyelerinin baskısıysa bu duruma neden olan tek yapman gereken sınırlarını biraz daha sert biçimde çizmen. Pişman olacağın kararlara kimsenin seni atmasına izin vermemelisin.  

Aslansın Aslan…

Çevrendeki insanların hangi koşullarda olursa olsun yanında hissettirmeleri en büyük desteğin haline gelmiş. Çektiğin cefaların sefasını süreceğin bir dönemin ilk gününe uyanmışsın bugün. Sadece biraz daha sabretmeli ve güzel günlerin yakın olduğunu unutmamalısın.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Bugün öyle müjdeli bir güne uyanıyorsun ki vallahi bizler bile özendik desek yeridir. Bugün akşama doğru sevdiğin ve yanında iyi hissettiğin insanlarla plan yapmanın tam vakti sevgili yay. Son dönemlerde yaşadığın sıkıntıların üstüne dağ gibi çöküyorsun resmen.

Dikkat Akrep Var!..

Bugün resmen ters tarafından kalkmışsın. Günün ilk saatlerinde arkadaşlarına karşı takındığın ters tavır karşındakinin kırılmasına neden olabilir. Böyle hissettiğin günlerde dilini biraz sıkı tutman gerekecek. Aksi halde geri dönüşü olmayan cümlelerin sahibi olabilirsin.

Kova Kova Su Getirin!..

Çok acelecisin çok! Olayları biraz akışına bıraksan sende rahatlayacaksın halbuki. Biraz sabırla her şeyin en iyisini elde edeceksin. Bugün gün sonlarına doğru yakın bir arkadaşınla yaşayacağın gergin anlar canını sıkabilir. Böyle anlarda düşünmen gereken şey ise sorunların büyük olmadığı olmalı.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Ahh sevgili Balık! Güne resmen duygu dolu başlamışsın. Çevrende yaşanan hiçbir şeye kayıtsız kalamaman da bu duygusallığı tetikleyen şeyler arasında yer alıyor. Böyle anlarda sana önerimiz her sorunun ve yanlışın üstesinden tek başına gelemeyeceğin. Yani biraz kayıtsızlık.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Oldukça zorlu bir dönemden geçiyorsun Yengeç. Hayatında vereceğin kararların oldukça riskli olduğu bir bölümündesin. Böyle anlarda sana tavsiyemiz cesur adımlar atmaktan çekinmemen olacaktır. İçindeki maceranın kapılarını arala ve çok düşünme.

İnatçı Oğlak…

Bugün senin için resmen bir farkındalık günü olacak. Hem hobilerinin hem de keyif aldığın şeylerin değiştiğini fark ettiğin bir gün bugün. Sana tavsiyemiz bugün yaşamın telaşından ve gündelik sorunlardan arınarak anı yaşaman.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Partnerinle arandaki tüm sorunların nedeni genelde kıskançlık değil mi? Nereden bildin diye sorma. Apaçık belli. Bu noktada sana tavsiyemiz biraz alttan alman olacaktır. Ayrıca aranızda yaşanan sorunları bu denli kafana takmak yine sana zarar verecek. Sinirle sana öyle gözükmüyor ama bizce olayı büyüten taraf biraz senmişsin gibi geldi. Kızma vallahi.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Kendine ayırdığın bir gün fakat işle ilgili sorumlulukların bugünde de gündeme gelmiş. Şikayet etmek yerine harekete geçsen hiç sorun kalmayacak aslında. Kendinle baş başa kalmak istemeni anlıyoruz fakat yine de sorumlulukların olduğunu unutmamalısın.  

Boğa’yı Boğma..

Hayatta en önemli şey zor zamanlarımızda yanımızda olacak insanlardır. Bu, zorluklardan daha kolay bir şekilde sıyrılmanı sağlar. Gün sonuna doğru sana destek olmak yerine köstek olan insanların hayatında olduğunu fark edeceksin. Bu insanlardan acilen uzaklaşmalısın.

Başak Hasadı…

Düşüncelerini ve fikirlerini çevrendekilerle paylaşmaya biraz daha açık olmalısın sevgili Başak. Sadece kendi dünyanda yaşamaktan ve her şeyi içinde tutmaktan vazgeçmelisin. Mantıklı ve rasyonel fikirlerin sayesinde bugün önüne çıkabilecek birkaç sorunun üstesinden gelebiliyorsun.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu