Astroloji

Haftalık Burç Yorumlarına Hoş Geldiniz! 21-28 Mart Haftalık Burç Yorumları Hepinizi Şaşırtacak!

Haftalık burç yorumlarında yeni işler, aşklar bir tarafa bol kazançlar var. Sizi daha da sabırsızlandırmak istemeyiz.21-28 Mart Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Kendini Tanı!

Koç burçlarına ve yükseleni Koç olanlara selam. Bu hafta yükselişe geçeceğiniz bir hafta olacak. Yeni hafta sizin için yeni bir sayfa demek. Doğrularınızı, yanlışlarınızı iyice gördüğünüz bu hafta da eğlenceli aktivitelerde sizleri bekliyor. Kendinizi daha yakından tanıdığınız ve isteklerinizden emin olduğunuz günlere geçiş yapıyorsunuz.

Aslansın Aslan…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Duygularında Derine İn!

Aslan burçlarına ve yükseleni Aslan olanlara selam. Kızgınlıklarınız ve öfkenizden arınmaya çalışıyorsunuz. Resmen kendi kendinizin terapisti olmuşsunuz. Ara sıra kafanızın içinde kendinizle konuşmanız sizi riskli anlarda frenlemiş ki bu çok güzel bir gelişme. Çevrenizle ilgili keşfe çıktığınız bir hafta olacak. Ayrıca yeni yatırımlar da söz konusu.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Anda Kal!

Yay burçlarına ve yükseleni Yay olanlara selam. Bu hafta eskiden verdiğiniz ani kararlara karşı bir pişmanlık söz konusu olabilir. Unutmamanız gereken şey şu ki; an ne gerektirdiyse onu yaptınız. Bu nedenle kendinizi suçlamak ve o hataya hapsetmek yıpranmanıza neden olur. Elinize geçecek güzel paralar ya da iş fırsatları olacak. Bunu avantaja çevirerek yatırımlarınızı doğru yere yapmayı unutmayın.

Dikkat Akrep Var!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Gücünü Sevgiden Al!

Akrep burçlarına ve yükseleni Akrep olanlara selam. Bu hafta çok duygusal gördük sizi. Oysa normal şartlarda huyunuz değildir. Hem aileniz hem ilişkiniz hem de arkadaşlarınızla ilgili daha duygusal düşünüp daha duygusal kararlar alıyorsunuz. Son zamanlarda onları ihmal ettiğinizi ve kendinizi iş akışına fazla kaptırdığınızı fark etmişsiniz. Yine de gönüllerini almayı başaracaksınız.

Kova Kova Su Getirin!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Sev, Sevil!

Kova burçlarına ve yükseleni Kova olanlara selam. Sizin için bu hafta tam bir kariyer haftası olacak diyebiliriz. İş alanında kuracağınız yeni iletişimler, tanışacağınız isimler pek çok fırsatı da beraberinde getiriyor. İş alanındaki heyecanınızla ailenizi ihmal etmenizi istemeyiz. Başarılı olduğunuz anlarda sevdiklerinizi de hatırlamayı unutmayın.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Eğlen ama Erteleme!

Balık burçlarına ve yükseleni Balık olanlara selam. Öyle güzel bir hafta ki sizin için bizler bile kıskandık diyebiliriz. Bol bol açık havada zaman geçireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor diyebiliriz. Tatil planları, eğlenceler ve arkadaşlarınızla iç içe olacağınız muhteşem bir zaman. Sadece tüm bunlar olurken halletmeniz gereken işlerinizi ertelemeyin. Biriktiği noktada işler can sıkıcı hale gelebilir.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Nefes Al ve Devam Et!

Yengeç Burçlarına ve yükseleni Yengeç olanlara selam. Rekabet dolu bir hafta geçireceksiniz gibi görünüyor. İş yerinde üstleriniz ya da iş arkadaşlarınızdan biriyle sürtüşebilir ve bu duruma can sıkabilirsiniz. Sakinliğinizi korumak ve çok daha soğukkanlı davranmak için meditasyon tarzı rahatlatan şeylere açık olun. Bu hafta sizleri biraz zorlayacak.

İnatçı Oğlak…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Risk Almak Cesurların İşidir!

Oğlak burçlarına ve yükseleni Oğlak olanlara selam. Bu hafta sizin için dönüm noktası olabilir. Attığınız riskli adımlar hayatınızın geri kalanında büyük izler bırakacak gibi görünüyor. Risk almanın sadece cesurların işi olduğunu unutma. Tanışacağın insanların yardımıyla bu riskli konularda rahatlama yaşayabilirsin.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Taktir Edilirsen Değil, Taklit Edilirsen Başarılısın!

Terazi burçlarına ve yükseleni Terazi olanlara selam. Hayatınızdaki dengeyi bu hafta öyle bir kuruyorsunuz ki bizler bile hayranlıkla izledik. İş hayatınızda başarıyı yakalıyor, aile ve arkadaşlarınızla da dengeli iletişimler kuruyorsunuz. Bu haftanın uyarısı sizler için iş arkadaşları olabilir. Başarınız herkesin hoşuna gitmeyebilir.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Tercihlerini İyi Kullan!

İkizler burçlarına ve yükseleni ikizler olanlara selam. Bu hafta kafa karışıklığı yaşadığınız hatta iki ara bir derece cümlesini tam anlamıyla yaşattığınız bir hafta olacak. Yakın arkadaşlarınız arasında çıkan tartışmanın ucu beklenmedik bir şekilde size değiyor ve bir seçim yapmak zorunda kalıyor olabilirsiniz. İnsan ilişkilerinizi gözden geçirmenizi öneririz.

Boğa’yı Boğma..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Fırsatını Kendin Yarat!

Boğa burçlarına ve yükseleni boğa olanlara selam. Bu hafta mahkeme, adliye gibi ciddi işleriniz varsa bunların sonuçlanacağı bir hafta olacak. Başınıza gelen şeylerin ani kararlarınız olduğunun farkında mısınız? Bir aile büyüğünüzle uzun zaman sonra bir araya gelebilir ve belki de hayat mottonuz olacak cümleleri bu kişiden duyabilirsiniz.  

Başak Hasadı…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Işılda!

Başak burçlarına ve yükseleni Başak olanlara selam. Bol kazançlı bir haftanın içine giriyorsunuz. Yeni planlar ve projeler gündeminizden inmiyor. Öyle güzel işler yapıyorsunuz ki çevreniz de haliyle hayran bir şekilde bakıyor. İkili ilişkilerde kurduğunuz ön yargılar duygusal anlamda sizleri zorluyor. İnsanlara karşı yaşadığınız güven problemi kurunun yanında yaşı da yakmanıza neden oluyor.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu