İyi Yaşam

Tuzlu Suyla Yıkanmak Dişil Enerjimi Nasıl Yükseltir?

Kadın ve erkeklerin dünyaya gelmelerinden itibaren eril ve dişil enerjileri bulunur. İnsan bedeninde bu enerjinin karşılığını nasıl aldıklarını ise gelişen modern tıp ile birlikte gün yüzüne çıkıyor. Eril ve dişil enerjiler insan bedenlerinin nasıl hissettiğini ve ruh hallerini büyük ölçekte etkiler.

İnsanlar günümüzde ise bu enerji dengesizlikleri içerisinde yaşamaktadır. Sorumluluklarını aynı anda yürüten bireyler bu enerji dengesizliği karşısında ise farklı bir ruh haline giriyor. Bireylerin iş hayatı, aileleri ve karşılaştıkları farklı problemler sebebiyle eril enerjisini yükselterek dişil enerji baskılanmasına sebep olmaktadır.

İnsanlar tatmin edici bir hayata geçebilmek için dişil ve eril enerji dengelerini sağlamaları gerekmektedir. Bireylerin enerjilerini dengelemeleri sonrasında ise iç dünyasında daha huzurlu, mutlu ve uyumlu bir ruh hallerine bürünürler. Bu enerji sonrasında duygu ve sevgiler de açığa çıkmaktadır.

Dişil enerji ile ilgili bireyler birçok araştırma gerçekleştirirken enerjilerini nasıl yükselteceklerine dair ise çeşitli araştırmalar gerçekleştirmektedir. Güzelliğin Peşinde olarak güçlü kadın, mutlu kadın ve uyumlu kadınlar için dişil enerjisini yükseltecek tavsiyeler içeriğin devamında. İçeriği okumaya devam et!

Tuzlu Su Banyosu ile Dişil Enerjinizi Yükseltin!

Dişil enerjilerin ortaya çıkabilmesi için birçok farklı yöntemler bulunmaktadır. Dişil enerjiyi yükseltmek için genelde kadınlar mumlar, tütsüler ve loş ortamlar hazırlamaktadır. Son dönemlerde ortaya çıkan yeni yönteme göre ise en etkili dişil enerji tuzlu sudur.

Yapılan araştırmalar neticesinde kadınların dişil enerjisini arttırabilmeleri adına tuzlu su banyosu yapmaları gerekiyor. Birçok yöntem bulunsa da yapılan araştırmalar gösteriyor ki tuzlu su banyosu en etkili olanı.

Tuzlu Su Banyosu Nasıl Yapılır?

Dişil enerjinizi yükseltecek tuzlu su banyosu için gerekli aşamalar..

  • Haftanın bir günü banyodan sonra 1 litre su üzerine 2 çorba kaşığı tuz dökün.
  • Sağ tarafınızdan itibaren tüm vücudunuza dökün.
  • 1 gece böyle kalın.

Tuzlu su, tuzun içerisinde yer alan kristal ve atomlar ile birlikte insan vücudunda ki negatif enerjiyi bedeninizden uzak tutar. Bu sayede vücudunuz dinlenir.

Stresli bir hafta geçiriyorsanız tuzlu su banyosu yaparak sizlerde vücudunuzda ki negatif enerjiyi atabilir ve dişil enerjinizi yüksek tutabilirsiniz.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu