Astroloji

İşte Haftalık Burç Yorumları! 29-05 Nisan Haftalık Burç Yorumlarında Neler Yaşandı?

Haftalık burç yorumlarınızı merak ediyor musunuz? 29-05 Nisan haftalık burç yorumlarında sizleri neler bekliyor bir bilseniz. Haftalık burç yorumlarınıza geçmeden önce hepinize sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir hafta dileriz. İşte 29-05 Mart haftalık burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık tarafındaki gelişmeler…

Koç’um Benim…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Bırak Korkuların Senden Korksun!

Koç burçlarına ve yükseleni Koç olanlara selam. Bu hafta korkularınızın üstüne yürüyeceğiniz bir hafta olacak sizler için. Korkusuzca çıkıyorsunuz karşılarına. Hem duygusal hem de ticari ilişkilere açık olduğunuz bir haftanın içine girmişsiniz. Korkularınızın arkasına gizlenmek yerine üstüne gitmenizse çok daha başarılı olmanızı sağlıyor.

Aslansın Aslan…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Yeni İnsanlar Yeni Sorunlar Olabilir!

Aslan burçlarına ve yükseleni Aslan olanlara selam. Bu haftayı kendinize ayırmak istiyorsunuz. Bu isteğinizde haksız da sayılmazsınız. Çoktan hak ettiğiniz yalnızlığı ve kafa dinginliğini bu hafta kendinize vereceksiniz. Fikirleriniz ve düşünce yapınız sizleri yeni bir haftanın içine sokacak. Bu çevrede gözünüzün açık olması gerektiğini unutmayın.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Her şeyin Başı Aile Olmak!

Yay burçlarına ve yükseleni Yay olanlara selam. Bu hafta duygusal bir ponçik gibisiniz. Hem ailevi hem de yakın çevrenizdeki insanlar hakkında derinlemesine düşünüyorsunuz. Onlarla daha çok vakit geçirmek isteyebilir ve aile olmanın kariyerden daha üstün olduğunu düşünerek bu haftanızı tamamen onlara yöneltebilirsiniz.

Dikkat Akrep Var!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: İpleri Elden Bırakma!

Akrep burçlarına ve yükseleni Akrep olanlara selam! Sevgili akrepler; yapmak istediklerinizle yapmak zorunda olduklarınız arasında sıkışacağınız ve iki ara bir derede kalacağınız bir hafta olacak gibi görünüyor sizler için. Bu noktada isteklerinize giden yolun zorunluluklardan geçtiğini unutmamalısınız. Hayat her zaman istediğimiz gibi gitmede de direksiyonu bizim elimizde.

Kova Kova Su Getirin!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Enerjini Yüksek Tut!

Kova burçlarına ve yükseleni Koç burcu olanlara selam. Bu hafta sosyal hayatınız rengarenk olacak. Sizin için oldukça pozitif bir hafta bu hafta. Öyle ki yeni girişimler ve başarılar da bu enerjinizle birlikte geliyor. Sizin adınıza çok sevindik. Uzun zamandır kaybolduğunuz o derin düşüncelerden nihayetinde çıkmışsınız.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Fazlalıklarından Kurtul!

Balık burçlarına ve yükseleni Balık olanlara selam. Bu hafta hem yaşamınız hem de isteklerinizle ilgili bazı gerçekler yüzünüze vurulabilir. Bu durumda sizleri derin düşüncelere itmiş belli ki. Kafanızın içi çok dolu. Yükten suyun dibine vuran bir balık görüyoruz bakınca. İçinde olduğun durumun iyi taraflarını değerlendirmeli ve anda kalmayı unutmamalısın.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Anı Kaçırma!

Yengeçlere ve yükseleni Yengeç olanlara selam. Hem yoğun bir temponuzun olduğu hem de yeni işlere imza atacağınız bir haftaya giriş yapmışsınız. Bu haftanın yoğunluğu biraz yorgun hissetmenize neden olsa da çevrenizden gelen tebrik ve başarı mesajları sizleri motive edecek. Sürekli geleceğe yönelik yaptığınız girişimleriniz başarıya kavuşsa da bazen anı kaçırmanıza neden oluyor.

İnatçı Oğlak…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur!

Oğlak burçlarına ve yükseleni Oğlak olanlara selam. Oğlaklar bu hafta ev içinde söz hakkı sahibi siz olacaksınız. Yeni kararlar alabilir ve yönetici kişiliğinizle evdeki bir takım düzensizliği yönetmeye ve değiştirmeye çalışabilirsiniz. Pamuk gibi yapınızın altında sinirlenince nereye gittiğini bilmeyen cümleler yatıyor. O cümleleri tutmalı ve daha sabırlı olmayı denemelisin.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Detayları Yakala!

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlara selam. Hem iş hem de özel hayat konusunda önde olacağınız bir hafta olacak. Bu hafta şans resmen sizden yana. Sadece bunu iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekiyor. Nerede ne yapacağınızı yakalayabilirseniz muhteşem haberler alacaksınız. Hayatın size bu hafta vereceği ipuçlarını kaçırmayın.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Kalbine Kulak Ver!

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlara selam. Bu hafta iki seçenek arasında kaldığınız bir süreç olacak sizler için. Vereceğiniz kararlar üstünüzde sorumluluk duygusu yaratmış ki bu çok normal. Öyle ki vereceğiniz kararların sonucunda büyük başarılar elde edebilirsiniz. Konu karar vermek olduğunda fikrine güvendiğiniz insanları ziyaret edebilirsiniz.

Boğa’yı Boğma..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: İnsanların İşine Gelmediğinde Değişmiş Olursun!

Boğa burçlarına ve yükseleni Boğa olanlara selam! Düşüncelerinizi ifade etme noktasında şimdiye kadar oldukça zorlandınız. Bundan sonrası içinse içinizde biriken her şeyi rahatlıkla konuşabilmeyi istiyor ve bu noktada da oldukça çabalıyorsunuz. Uzun zamandır suskunluğunuz var ve bu durum bazı insanların kendini haklı sanmasına neden olmuş. Bu saatten sonra konuştuğunuz her şey ‘’değiştin’’ olarak algılanırsa şaşırmayın.

Başak Hasadı…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Güven İlk Adım!

Başak burçlarına ve yükseleni Başak olanlara selam. Evliyseniz eşinizin ailesinden destek gördüğünüz bir haftaya giriyorsunuz. Üstünüze kalan mirasla ilgili konularında konuşulacağı bir hafta olacak. Bu hafta için gördüğümüz tek sorun güven probleminiz. Başkalarına değil ama kendinizle ilgili büyük ölçüde güven problemi yaşıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi başarırsanız dilediğiniz noktaya varacaksınız. Değişime önce kendinizden başlamalısınız.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu