Astroloji

29 Nisan-6 Mayıs Haftalık Burç Yorumlarınızı Getirdik!

Koç ve yükselen koç burçları, bu hafta sorumluluk almak için kendinizi yeterince enerjik hissedeceksiniz. Ayrıca maddi konularda da beklemediğiniz gelişmeler meydana gelecek. Yeni fırsatların kapınızda olacağı hafta boyunca temkinli davranmanızda fayda var! Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz daha güçlü bağlarla kendisini gösterecek. Bu hafta bir sevdiklerinizin bir sürprizi ile de karşılaşabilirsiniz.

Aslansın Aslan…

Aslan ve yükselen aslan burçları, yaz tatili sizin için biraz daha erken başlıyor. Hafta boyunca arkadaşlarınızda seyahat planları yapacak, aynı zamanda da ikili ilişkilerinizde de uyumu bulacaksınız. Beklemediğiniz bir anda değişim rüzgarları esecek gibi görünüyor. Kendinizi eskiye göre kimi zaman daha olgun kimi zaman ise daha duygusal hissedeceksiniz.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Sevgili yay ve yükseleni yay olanlar! Bu hafta kendinizi çocuklarınıza ve ailenize adayacağınız bir hafta olacak. Özellikle de aile büyüklenizle yeni sosyal bir çevreue girebilirsiniz. Bunun yanı sıra tanıtım ve eğitim faaliyetlerinizde de yeni gelişmeler gündemde gibi görünüyor. Çok daha fırsatlar karşınıza çıkacak ve kazancınızı bu sayede artırabileceksiniz. Fakat bu tempo sağlığınız açısından çok iyi olmayabilir. Aman dikkat edin!

Dikkat Akrep Var!..

Akrep ve yükselen akrep burçları yorgun geçen bir haftanın sonunda nihayet kurduğunu sağlam iletişimler güzel sonuçlara ulaşıyor. Bu hafta çocuklarınızla ya da yaratıcılıkla alakalı girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ise beklenmedik gelişmeler söz konusu. Sevdiğinizin size özel bir sürprizi olabilir.

Kova Kova Su Getirin!..

Kova ve yükselen koca burçları bu hafta sizin için son derece eğlenceli geçecek. Hem yakın çevrenize hem de ailenize yeteri kadar zaman ayırabileceksiniz. Yaşam alanlarınızda bazı düzenlemeler yapabilir ve dekorasyon ürünlerine ciddi harcamalar yapabilirsiniz. Aileyi ilgilendiren konularda ise hiç ummadığınız gelişmeler sizleri bekliyor olacak.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Balık ve yükselen balık burcu, hafta boyunca maddi konulara odaklanıyor. Çok uzaklardaki dostlarınızı bir süredir ihmal etmenin üzüntüsü nihayet son buluyor. Hafta ortasına doğru uzaklardaki dostlarınızda bir görüşme yapabilirsiniz. Gayrimenkul sahibi olanlar içinse bazı olumlu gelişmeler söz konusu. Bu hafta fevri hareketlerden kaçınmanızı tavsiye ediyoruz.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Pek sevgili yengeç ve yükselen yengeçler, bu hafta ortaklı işlerde girişimler gündemde olacak. Ayrıca eğitim ve ticari alanlarında çok önemli adımlar atabilirsiniz. Elinizden geldiğince gelir gider dengesini sağlamanız gerekiyor. Aksi durumda mağdur olma ihtimaliniz var. Arkadaş çevrenizde de çok şaşırtıcı konular sizleri bekliyor.

İnatçı Oğlak…

İnatçı özellikleriyle bilinen sevgili oğlak ve yükselen oğlak burçları, uzun süredir aktif olarak çalışıyor bir şeylerle ilgileniyorsunuz. Fakat bu hafta evinizde ve ailenizde daha çok zaman geçirmek isteyeceğiniz bir hafta olacak. Beslenme rutininizi de mutlaka gözden geçirmeniz gerekiyor. Aşk hayatınızda ise sizleri çok mutlu edecek haberler gündemde.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Sevgili Terazi ve yükseleni terazi burcu olanlar, bu hafta ikili ilişkilerinizde kendizinizi çok daha aktif hissedeceksiniz. Gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili yeni gelişmeler var. Aile içinde beklenmedik bir hareketlilik söz konusu. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu ise planda olmayan harcamalarınız olacak. Aman dikkat edin. Gereksiz harcamalardan kaçınmanızı tavsiye ederiz.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

İkizler ve yükseleni ikizler olanlar, hafta boyunca kendinizi sosyalleşirken bulacaksınız. Olaylara karşı mümkün olduğunca iyimser olmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bu hafta geçen haftadan kalan yarım kalmış işlernizi tamamlama fırsatı elde edeceksiniz. Psikolojik anlamda kendinizi çok da iyi hissetmediğiniz bir hafta olabilir. Kendinizi çok kötü hissederseniz mutlaka yakın çevrenizden destek almalısınız.

Boğa’yı Boğma..

Sevgili boğa ve yükseleni boğa olanlar, bu hafta uzaktaki arkadaşlarınız, aileniz ya da sevdiklerinizle alakalı gelişmeler gündemde olacak. Geleceğe yönelik planlarınıza yönelik yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yeteneklerinizi herkese gösterebileceksiniz. Sağlık konusunda ise çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Başak Hasadı…

Sevgili başak ve yükselen başak burçları! Bu hafta sizler için tutku ön planda olacak. İkili ilişkilerinizde çok önemli gelişmeler söz konusuz. Çalışma hayatınızda ise karşınıza bazı riskler çıkacak ancak ustalıklar üstesinden geleceksiniz. Yurtdışı planı söz konusu olabilir ve hukuki bazı işlerinizi halletmek isteyebilirsiniz.

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu