Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 10-16 Ekim

Burç yorumlarına geçmeden önce, para ve gayrimenkul konularından dikkatli olmalısınız. Borsa ve kripto para gibi konularda hareketlilikler gündeme gelebilir.

Gökyüzünün Genel Durumu

Ay’ın konumu

10-16 Ekim 2022 haftasında Ay, Koç burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Yengeç burcunda olacak.

Haftanın gökyüzü olayları

Bu haftaya yeniden Satürn-Uranüs arasında bulunan sert etkileşimle başlıyoruz. Bu dönem para ve yatırım konularında bir hayli dikkatli davranmanız gerekecek. Bu durum bizi olumsuz yönde etkileyebilir. İşler yine ekonomik anlamda anlamsız bir yere tırmanabilir. Bu hafta, borsa ve kripto para gibi konularda temkinli olmanızda fayda var.

Hafta ortasında ise Mars ve Neptün arasında bulunan kavga zirve yapacak ve kalp kırıklıklarına, yanlış anlamalara ve anlamsız mücadelelere neden olacak. Ve sonucunda bu durumun bize geri dönüşü ise hayal kırıklığı olabilir. Bu sebeple sakin kalmak ve hayata daha olgun bir yerden bakmayı özellikle bu hafta öğreneceğiz.

Hafta sonu ise şans ve güzellik tanrıçası Venüs, Güneş’e yanmaya doğru giderken Mars’a ve Satürn’e olumlu bir destek sağlayacak. Bu destek sayesinde para ve sağlık konularında çok daha kendimizi güçlü hissedeceğiz. Ancak bu durumu abartıp yapmamız gerekenleri ertelememeli ya da gözden kaçırmamalıyız. Malum bu hafta hayal kırıklıklarına çok açığız!

Genel olarak baktığımızda bu hafta gökyüzü olumlu görünümleriyle bizi destekleyecek fakat ciddi bir koşul sunuyor. Bu da akılcı davranmamız. Sağlıklı kararlar vermeye dikkat edelim.

Genel olarak gökyüzü olaylarını incelediğimize göre sıra geldi haftalık burç yorumlarımıza. Haydi gelin hep birlikte haftalık burç yorumlarımızı inceleyelim.

Koç

Bu hafta ilişkiler ve sosyallik alanında olumlu gelişmeler yaşanabilir. Ancak psikolojinizi özellikle kardeş ve arkadaşlarınızın isteyerek ya da istemeyerek bozmasına izin vermeyin. Bu hafta biraz hassas olabilirsiniz.

Boğa

Bu hafta para konusunda hem güzel gelişmeler yaşanabilir hem de gereksiz harcamalar yaparak kendinizi zor bir konuma sokabilirsiniz. Bu sebeple elinizden geldiğince maddi konularda bu hafta dikkatli olmaya çalışın. Ay sonunda zorluk yaşama ihtimalini aklınızdan çıkarmayın.

İkizler

Kariyeriniz konusunda hem sıkıcı hem de yüz güldüren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda aşk konusunda ise zillerin çalmaya başladığını duyar gibiyim. Biraz çevrenize bakmakta fayda var. Sosyalleştiğiniz bir ortamda tanışabileceğiniz biri hayatınızı değiştirebilir.

Yengeç

Bu hafta gayrimenkul gibi konularda şansınız dönecek gibi görünüyor. Aynı zamanda hafta ortası bu anlamda hoş konuşmalar yaşanabilir. Bu hafta uzun vadeli planlar yapmaktan kaçınmanız gerekebilir. Yatırım yapmaktan kaçınmayın ancak uzun vadeli olmamasına özen gösterin.

Aslan

Bu hafta internet üzerinden yapacağınız işlere ve devlet kapısında oluşabilecek aksaklıklara dikkat ettiğiniz sürece başka hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız. Çevrenize zaman ayırmanızda fayda var. Az ilgilendiğiniz arkadaşlarınız size bozulmuş gibi görünüyor.

Başak

Çalışma hayatınızda ve iş arkadaşlarınızla olumlu gelişmeler yaşanabilir. Fakat yine de çizdiğiniz mesafeyi korumanızda fayda olacaktır. Maddi konulardaki fırsatları görmeye ve değerlendirmeye çalışın.

Terazi

Bu hafta aşk meselelerinde bir hayli hareketli günler yaşayabilirsiniz. Özellikle kendinizi tam olarak ilişkide doğru pozisyonlandırmışsanız asla korkmayın. Ancak iş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olmalısınız.

Akrep

Bu hafta ilişkiler konusunda belirsizlikler yaşayabilirsiniz. Bu konuda gereksiz ve anlamsız konuşmalara kesinlikle girmemelisiniz. Mümkünse de maddi konularda kendinizi olabildiğince dinlenmede tutmalısınız.

Yay

Bu hafta ailenizle ufak tefek tartışmalar ya da gerginlikler gündeme gelebilir. Kendinizi daha çok sosyal alanlara atmaya ve yeni arkadaşlıklar ya da dostluklar kurmaya gayret edin derim. Hoşlanmalar yaşamanız oldukça olası görünüyor.

Oğlak

Bu hafta paraya kafanızı takar ve iyi ilişkiler kurmayı başarırsanız kazanan siz olursunuz. Aynı zamanda sizden daha rütbeli ve tecrübeli iş arkadaşlarınızdan ya da patronlarınızdan da yarar sağlamanız için güzel bir hafta gibi görünüyor.

Kova

Bu hafta aşk ve uzun vadeli planlar için çok uygun. Bu hafta yaşadığınız ilişki kendini bambaşka bir evreye getirebilir ve evliliğe bir kapı bile açabilir. Ancak bu hafta ne olursa olun para konusunda dikkatli olmalısınız.

Balık

Bu hafta yanlış kararlar verme olasılığınız bir hayli fazla görünüyor. Bu sebeple özellikle konuşmalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Resmi konularda yazışmalara dikkat etmelisiniz ve para konusunda temkinli olmalısınız.

Bu haftalık da burç yorumlarımızın sonuna geldik, haftaya burçlarınızda neler olacağını şimdiden merak ediyorum, görüşmek üzere 🙂

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu