AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 10 Nisan – 16 Nisan

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Koç burcunda bir hayli zor tutulma gerçekleşecek!

Güneş tutulmasının çarpıcı etkisinin dışında, hafta biraz gerilimli ve hızlı geçecek gibi görünüyor.

Haftanın Gündemi

10 – 16 Nisan 2023 haftasında Ay, Balık burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise İkizler burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftanın ana başlığı malum Koç burcunun son derecesinde yaşanacak olan zorlu Güneş tutulması olacak. Tutulmayı birincil derecede olumsuz bir şekilde etkileyecek olan güç delisi Plüton eşlik edecek. Zaten 29 derecede tema olarak fazla eril ve güç savaşlarına açık bir tutulma yaşarken bir de bu sevimli olmayan Plüton’un işin içine olumsuz bir yerden katılması maalesef ki durumu daha da dramatikleştirecek.

Hafta ortası yaşanacak olan bu tutulmayı bir kenara koyacak olursak, bu haftanın bir diğer önemli olayı ise Güneş’in Boğa burcuna geçecek olması diyebiliriz. Boğa burcunun maddi dünyasında parlayacak olan Güneş; bir ay boyunca bizi daha çok para, aşk, sanat, keyif, yeme ve içme, beden sağlığı gibi konulara odaklayabilir.

Hafta sonu ise çok daha olumlu bir gökyüzü altında olabileceğimizi söylemek mümkün görünüyor. Venüs’ün İkizler’de oluyor olması ise hem maddi hem de manevi anlamda daha kaliteli zaman yaşamamıza yol açacak.

Genel olarak bakıldığında, Güneş tutulmasının çarpıcı etkisinin dışında bu hafta biraz gerilimli ve hızlı geçecek gibi görünüyor. Para ve para ile ilgili konulara dikkat etmekte fayda var.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Jüpiter size hareket, cesaret ve çok daha büyük bir farkındalık getirmeye devam ediyor. Bugünlerde yeteneklerinize daha fazla güvenebilirsiniz. Bunun yanında ev ve yerleşim konularını ilgilendiren alanlarda da hareketlilik söz konusu olabilir. Bu dönemde maddi kazançlarınızı daha iyi yönetebilirsiniz. 11 Nisan’dan sonra yakın çevrenizde daha fazla diyalog ve görüşmeler söz konusu olabilir. 13 Nisan civarında ise özellikle iş ve sorumluluklar alanında elinizden gelenin en iyisini yapacaksınız gibi duruyor. Çabalarınız sonuç verecek.

Boğa

boğa burcu

Bugünlerde burcunuzda ilerleyen iletişim ve hareket gezegeni Merkür, düşüncelerinizi daha verimli ve dikkat çekici bir şekilde kullanabileceğinizi söylüyor. Henüz bazı koşullar tam olarak netleşmemiş olsa da, çalışma ortamınızdaki konulara çok daha fazla özen gösterebilirsiniz. 11 Nisan’dan itibaren gelirinizde bir artış ya da daha fazla kazanç sağlayabileceğiniz başka konular karşınıza çıkabilir. Yeteneklerinizi paraya dönüştürme anlamında daha fazla imkanınız olacak. 13 Nisan civarında olaylara bakış açınızda çok daha fazla katı olmamaya özen gösterin.

İkizler

ikizler burcu

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Jüpiter, gelecek yönünde daha iyimser ve aynı zamanda sizi sosyal açıdan hareketli kılan koşullar getirmekte. Beklentileriniz yönünde gelişmeler var. Özellikle 11 Nisan’dan itibaren Venüs de burcunuza ilerleyerek size daha fazla keyif, aşk ve arkadaşlıklar ile ilgili olumlu gelişmeler sunabilir. 13 Nisan civarında özellikle finansal konularda, sizi bağlayan psikolojik durumlar içinde hassasiyetler yaratıyor. Bu dönemde psikolojik açıdan sizi bağlayan durumlara daha fazla dikkat etmelisiniz.

Yengeç

yengeç burcu

Bu dönemde iş hayatınızda ve toplum önünde daha fazla dikkat çekici konular olabilir. Bu fırsatları iyi değerlendirerek kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Mesleki alanda şanslı sayılırsınız. Aynı zamanda bugünlerde eve yönelik konular da gündeminize girebilir. Fakat 11 Nisan’dan sonra aşk ve duygusal alanda çok fazla kontrol edemediğiniz ya da gizli kalan durumlar söz konusu olabilir. Fazla hayalperest olmamaya özen göstermelisiniz. 13 Nisan civarında ise özellikle yakın ilişkilerde ve iş hayatınızda daha gerçekçi ve planlı davranmanız gerekebilir.

Aslan

aslan burcu

Bu dönemde fikirlerinizi ve inancınızı ilgilendiren konularda daha cesur ve daha çok şey öğrenmeye açık günlerdesiniz. Uzak mesafeler ile ilgili konular daha fazla tanınma imkanını gündeme getirebilir. Aynı zamanda yakın çevrenizde de çok fazla hareketlilik olabilir ve bu hareketliliği iş hayatınızda kullanabilirsiniz. 11 Nisan’dan itibaren arkadaşlıklar, gruplar ve sosyal konular daha canlı ve dışa dönük bir hava içerisinde olacak. Ancak 13 Nisan civarında ise özellikle çalışma ortamınızı ve düzeninizi ilgilendiren konularda daha fazla gayret ve düzen içinde olmaya bakmalısınız.

Başak

başak burcu

Son zamanlarda kendinize güveninizi daha fazla ortaya koymaya başladınız. Bu dönemde parasal konularda ve özellikle ortaklı işlerde daha fazla muhasebe ve değerlendirme yapıyor olabilirsiniz. Fakat iş hayatınızda yeni gelişmeler ve yeni haberler önünüzü açabilir. Özellikle 11 Nisan’dan itibaren mesleğinizde ilişkilere ve kadınlar ile ilgili konulara daha fazla dikkat etmeye çalışın. Artan bir iletişim içerisindesiniz. 13 Nisan civarında ise kendinizi ortaya koyma yönünde daha hırslı ve mücadeleci bir tavır içine gireceksiniz. Bu durum aşk hayatınıza da yansıyabilir. Bizden söylemesi.

Terazi

terazi burcu

Bu dönemde Güneş hala karşıt burcunuz Koç’ta ilerlerken önemli sonuçlar ve muhasebeler içerisindesiniz. Son 6 aydır gündemde olan konular değişmeye başlıyor. Son günlerde kişisel alanda önemli bir muhasebe yapmış olabilirsiniz. Bu dönemde ortak kazançlar ya da yatırımlar daha çok dikkat çekebilir. 11 Nisan’dan sonra kendinizi ifade etme ve yeni ya da yabancı kişiler ile bir araya gelme konusunda daha şanslı olabilirsiniz. Ancak 13 Nisan civarında ailenizi ya da toprağı ilgilendiren konular hakkında daha planlı ve gayretli davranmanız gerekecek.

Akrep

akrep burcu

Bugünlerde çalışma ortamınıza yönelik hareketlilik ve meşguliyetler devam ediyor. Kendinizi geliştirme ve eğitim alma konusunda daha fazla şey yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde sizi psikolojik açıdan bağlayan ya da daha fazla fedakarlık yapmaya zorlayan konular da olabilir. 11 Nisan’dan sonra ortaklı işler, yatırımlar ya da finansal konular dikkat çekici olabilir. 13 Nisan civarında ise görüşmeler, iş ile ilgili anlaşmalar ya da belgeler ve imzalar konusunda çok daha fazla gerçekçi bir çaba göstermelisiniz.

Yay

yay burcu

Bu dönemde hayata çok daha pozitif bakabilir ve yaratıcılığınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Koç burcundaki Güneş ve Jüpiter aşk hayatınıza ve sevdikleriniz ile ilgili konulara olumlu bir hava getiriyor. Aynı zamanda 11 Nisan’dan sonra arkadaşlıklar ve yakın ilişkilerde dışa dönük bir hava gelişecek. Bu dönemde tanışmalar ve arkadaşlıklar hayatınıza yeni enerjiler getirebilir. Sosyal alanda daha çok etkinlik yapabilirsiniz. Ancak 13 Nisan civarında parasal alanda ve birikimlerinizi değerlendirme konusunda daha kararlı ve uzun vadeli düşünmelisiniz.

Oğlak

oğlak burcu

Bugünlerde kendi özel hayatınızda ya da evinize ve ailenize yönelik konularda yenilikler ve daha fazla hareket dikkat çekiyor. Belki işinizden daha çok eve ve ailevi konulara yönelik meşguliyetler karşınıza çıkabilir. Bu dönemde ikili ilişkilerde dengeli bir tavır içerisinde kalmalısınız. 11 Nisan’dan itibaren çalışma ortamınızda ilişkilere ve yeni ve olumlu bir atmosfer yaratabilecek durumlara açık görünüyorsunuz. Aynı zamanda 13 Nisan civarında sizi duygusal açıdan meşgul edebilecek konularda ya da kişisel alanda daha büyük bir gayret içerisinde olabilirsiniz.

Kova

kova burcu

Bu dönemde düşüncelerinizde, yaratıcı alanlarda ve kendinizi ifade etme konusunda daha pozitif ve hevesli bir tavır içerisinde olabilirsiniz. İletişim, eğitsel konular ya da yakın çevrenizdekiler size pozitif düşünceler ve haberler getirebilir. Özellikle 11 Nisan’dan itibaren aşkta ve yaratıcı alanlarda, arkadaşlıklar içerisinde kendinizi daha akıcı bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu dönemde eve yönelik çabalar da dikkat çekebilir. 13 Nisan civarında size biraz daha dikkatli davranmalısınız. Bugünlerde bazı kıskançlıklar ya da sizi yorabilecek durumlar gündeme gelebilir.

Balık

balık burcu

İçerisinde bulunduğunuz bu dönemde para durumunuzu daha iyi hale getirebilecek adımlar atabilirsiniz. Yeteneklerinize güvenmeniz gerekiyor. Elinizdekileri de daha iyi değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Bugünlerde ortaklı konular, paylaşımlar ya da içerisinde miras gibi konuların olabileceği gelişmeler söz konusu olabilir. 11 Nisan’dan itibaren evde ve ailevi konularda daha fazla iletişim ve hareket var. 13 Nisan civarında ise gelecek yönünde düşündüğünüz şeyleri planlamak için daha fazla gayret göstermelisiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu