AlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

Bioderma: Photoderm Pediatrics

Her cilt tipine ve endişesine yönelik dermatolojik uzmanlık sunan ve cilde saygı duyan ürünler geliştiren Bioderma, Photoderm güneş kategorisine yepyeni bir seri ekledi.

Dermatologların ve ebeveynlerin ihtiyaçlarını karşılayan seri, yenidoğan dahil bebeklere ve çocuklara özel pediatrik güneş koruyucu ürünlerinden oluşuyor. Yeni bilimsel yaklaşımla hazırlanan Bioderma Photoderm Pediatrics; miniklerin cildiyle uyumlu, yüksek ürün performansına sahip ve ekosisteme saygılı ürünler sunuyor.

Dermatologların ve ebeveynlerin pediatrik güneş koruyucu ürünlerinden en önemli beklentisi cilt ile uyumlu, cilt sağlığı için güvenli olması… Dermatolojik uzmanlığıyla Bioderma, bebek ve çocukların cildine özel yepyeni bir seri geliştirdi: 

Bioderma Photoderm Pediatrics SPF50+. Photoderm Pediatrics, çocukların ve bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirilen Sun Barrier Teknolojisi ile güneşin zararlı ışınlarına karşı tam koruma sağlamasıyla birlikte atopiye eğilimli ciltlerin kullanımına uygun ve parfümsüzdür. Seri; Bioderma Photoderm Pediatrics Lait SPF50+, Bioderma Photoderm Pediatrics Mineral SPF50+ ve Bioderma Photoderm Pediatrics Spray SPF50+ ürünlerinden oluşuyor.

Çocukların ve bebeklerin hassas cildi için çok yüksek koruma sağlayan, suya ve kuma dayanıklı süt formda güneş koruyucu: Bioderma Photoderm Pediatrics SPF50+

Çocukların ve bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirilen Sun Barrier Teknolojisi ile UVB, uzun ve kısa UVA ışınlarına karşı geniş spektrumlu bir koruma sağlıyor. İçerdiği antioksidan E vitamini ve kayısı çekirdeği yağı ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin bariyer fonksiyonunu koruyor ve güçlendiriyor.

Atopiye eğilimli ciltler için uygundur. Akışkan dokusuyla kolay uygulama, hızlı emilim sağlarken cildi 8 saat boyunca nemlendiriyor. Yapışkan bir his bırakmaz. Islak veya kuru cilde uygulanabilir. Suya, tere, kuma ve sürtünmeye karşı çok dayanıklıdır. Yüksek tolerans sağlar. Pediatrik, dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir. Deniz canlılarını koruyarak su ekosistemine zarar vermez. Parfümsüzdür. 

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulayınız. 2 saatte bir ve özellikle yüzme, terleme ve havluyla kurulama sonrası tekrar uygulanmalıdır. Kumaş ile temas etmemesi önerilir. Sağlıklı cilde uygulayınız. Gözlere direkt temas ettirilmemelidir. 1 yaşından büyük çocukların kullanımı için uygundur. Bebekler ve küçük çocuklar güneşe direkt maruz bırakılmamalıdır.

Yenidoğan bebeklerin hassas cildi için çok yüksek koruma sağlayan, suya ve kuma dayanıklı %100 mineral filtreli güneş koruyucu: Photoderm Pediatrics Mineral SPF50+

Çocukların ve bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirilen Sun Barrier Teknolojisi ile UVB, uzun ve kısa UVA ışınlarına karşı geniş spektrumlu bir koruma sağlıyor. İçerdiği antioksidan E vitamini ve kayısı çekirdeği yağı ile güneşin zararlı ışınlarına karşı cildin bariyer fonksiyonunu koruyor ve güçlendiriyor.

Atopiye eğilimli ciltler için uygundur. Akışkan dokusuyla kolay uygulama, hızlı emilim sağlar. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Islak veya kuru cilde uygulanabilir. Suya, salyaya, tere, kuma ve sürtünmeye karşı çok dayanıklıdır. Yüksek cilt toleransı sağlar. Pediatrik, dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir. Deniz canlılarını koruyarak su ekosistemine zarar vermez. Parfümsüzdür.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulayınız. 2 saatte bir ve özellikle yüzme, terleme ve havluyla kurulama sonrası tekrar uygulanmalıdır. Kumaş ile temas etmemesi önerilir. Sağlıklı cilde uygulayınız.

Gözlere direkt temas ettirilmemelidir. 0-36 aylık bebeklerin kullanımı için uygundur. Bebek ve çocuklar güneşe doğrudan maruz bırakılmamalıdır ve uygun koruyucu kıyafetler giymelidir ancak tüm önlemlere rağmen UV ışınlarına maruz kalabilirler. Bu tür durumlarda Photoderm Pediatrics Mineral’i cildin açık kalan alanlarında tercih edebilirsiniz.

Çocukların ve bebeklerin hassas cildi için çok yüksek koruma sağlayan, suya ve kuma dayanıklı sprey güneş koruyucu: Photoderm Pediatrics Spray SPF50+

Çocukların ve bebeklerin hassas cildi için özel olarak tasarlanan Sun Barrier Teknolojisi ile UVB, uzun ve kısa UVA ışınlarına karşı geniş spektrumlu bir koruma sağlıyor. İçerdiği antioksidan E vitamini ve kayısı çekirdeği ile cildin güneşe karşı bariyer fonksiyonunu koruyor ve güçlendiriyor. Sprey formu sayesinde uygulama kolaylığı sunuyor.

Atopiye eğilimli ciltler için uygundur. Cildi 8 saat boyunca nemlendiriyor. Şeffaf dokuya sahiptir, hızlı emilir ve yapışkan bir his bırakmaz. Islak veya kuru cilde uygulanabilir. Suya karşı çok dayanıklı, tere, kuma ve sürtünmeye karşı dayanıklıdır. Yüksek tolerans sağlar. Pediatrik, dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir. Deniz canlılarını koruyarak su ekosistemine zarar vermez. Parfümsüzdür.

Kullanım Şekli: Güneşe çıkmadan önce yüz ve vücut bölgesine bolca ve eşit bir şekilde uygulayınız. Yüze uygulamadan önce elinize sıkınız. 2 saatte bir ve özellikle yüzme, terleme ve havluyla kurulama sonrası tekrar uygulanmalıdır. Sağlıklı cilde uygulayınız. Kumaş ile temas etmemesi önerilir. Gözlere direkt temas ettirilmemelidir. 1 yaşından büyük çocukların kullanımı için uygundur. Bebekler ve küçük çocuklar güneşe direkt maruz bırakılmamalıdır.

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu