AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 13 – 19 Şubat 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

astroloji: burç yorumu

Olumlu yönde hareketli bir hafta bizi bekliyor gibi görünüyor.

Bu hafta iletişim konusunda dikkatli olursak herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmayız diyebilirim.

Haftanın Gündemi

13 Şubat – 19 Şubat 2023 haftasında Ay, Akrep burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Kova burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya iletişim gezegeni Merkür ile Kova burcundan, Boğa burcundaki kuzey ve güney ay düğümlerine sert bir pozisyondan etki ederek başlıyoruz.

Konuşmalarımızda eleştirinin dozu biraz artabilir. Pek tabii çok konuşarak durum ve koşulları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirebiliriz. Bu sebeple dikkatli konuşmamızda ve dinlememizde fayda olacaktır.

Hafta ortası ise haylaz Merkür bu sefer Jüpiter ile olumlu bir pozisyon geliştirecek ve genel olarak bizi ifade ederken tüm bu durumları biraz abartmaya eğilimli bir hale getirecek. Merkür ile Jüpiter arasındaki bu durum daha çok ticaretle uğraşanların işine yarayacak gibi duruyor.

Hafta sonu ise Ay; Merkür ve mücadele gezegeni Mars, gökyüzünde olumlu bir tablo sergileyecekler. Bu olumlu durum hareket almakta elimizi kolaylaştırırken diğer yandan da işleri aceleye getirip ileride pişman olabileceğimiz durumlara da yol açabilir.

Genel olarak bakıldığı zaman bu hafta iletişim konusunda dikkatli bir tutum sergilersek herhangi bir sıkıntı yaşamayacağız diyebilmek mümkün görünüyor.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bu hafta özellikle sosyal medyada ne konuştuğunuza ve ne yazdığınıza çok ama çok dikkat etmeniz gerekiyor. Bunun yanında mesajlaşma ile ilgili de problemlere açık bir haftadan geçeceksiniz. Yani iletişim konusunda dikkatli olmalısınız. Kaş yapayım derken göz çıkarmak istemezsiniz.

Boğa

boğa burcu

Bu hafta zam ya da terfi gibi konuları konuşmak için pek de iyi bir hafta olmayabilir. Çünkü masum başlayan bir konuşma hemen sert bir hale gelebilir. Para konusunda ise var olanı korumaya gayret etmelisiniz.

İkizler

ikizler burcu

Kendiniz ile ilgili yapabileceğiniz en güzel hareket bu hafta herhangi bir yerde bir şeyler anlatmamanız olacaktır. Bir sunum yapacaksanız muhakkak bu konuda çok ama çok iyi hazırlanmanız gerektiğini bilmelisiniz.

Yengeç

yengeç burcu

Kredi çekmek ya da ortak bir para ile ilgili bir şeyleri halletmek için bu hafta pek de iyi bir hafta gibi görünmüyor. İş ve para konuları dışında ikili ilişkilerinizi de korumanızda fayda var. Dil yarası riski taşıdığınızı bilin isterim.

Aslan

aslan burcu

Bu hafta eğer evlilik ya da ortaklık gibi konularda hareket almanız gerekiyor ise iki düşünüp bir adım atmanızda fayda var gibi görünüyor. Hızlı davranıp bir şeyleri çözüme kavuşturacağınızı düşünüyorsanız yanıldığınızı söylemem gerekir.

Başak

başak burcu

Bu hafta biraz aksi ve huysuz hissedebilirsiniz. Ve hatta bunu tüm hareketlerinize yansıtabilirsiniz. “Tamam artık beni seven böyle sevsin.” diyebilirsiniz ancak yanılabilirsiniz. Bu hafta hem sağlık hem de iş arkadaşlarınız ile ilgili konularda tedbiri elden bırakmamakta fayda var.

Terazi

terazi burcu

Bu haftanın başı aşk ve aşk ile ilgili konulardan uzak kaldığınız taktirde en az yara ile bu haftayı kapatan siz olabilirsiniz. İlişkiler ile ilgili konuları hafta sonuna bırakmanı sizin için doğru bir tercih olacaktır.

Akrep

akrep burcu

Bu hafta gayrimenkuller ile ilgili olarak bir aksiyon almamanız sizin için iyi olacaktır. Keza aile büyükleri ile ilgili olan ilişkilerinize de dikkat etmenizi tavsiye edeceğim. Sabır göstermeniz gereken bir hafta bizi bekliyor ne yazık ki!

Yay

yay burcu

Bu hafta ruh ve vücut sağlığınıza, arkadaş ve kardeş ilişkilerinize dikkat ettiğiniz taktirde zor bir hafta geçirmemiş olursunuz. Önünüzde duran olumlu gelişmeler de size ışık yakabilir gibi duruyor.

Oğlak

oğlak burcu

Bir Oğlak burcu olarak para kelimesini duymaktan sıkılmış olabilirsiniz ancak bu hafta paranıza ve gelir giderlerinize bir hayli dikkat etmeniz sizin için yararlı olacaktır. Olumlu gibi duran şeylerin ileride başınıza ne işler açacağını bilemezsiniz. Bu sebeple aceleci olmamanız gerekli.

Kova

kova burcu

Bu hafta kendinizi olayların ya da konuşmaların ortasında bulabilirsiniz. İnsanlara karşı doğru pozisyon aldığınız müddetçe bu hafta bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Heyecanlarınızı olumlu yönde dizginlemeniz sizin için faydalı olacaktır.

Balık

balık burcu

Bu hafta ne siz birilerine müdahale edin ne de başkaları size müdahale etsin. Kendinizi biraz koruma altında tutup, sakin kalmanız işleri çok daha kolaylaştıracak diyebilirim. Bu hafta zamanı iyi kullanmanızda fayda var.

Geldik burç yorumlarımızın sonuna… Haftaya, Haftalık Burç Yorumları’nda yeniden buluşalım!

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu