ManşetAstroloji

Haftalık Burç Yorumu: 2 – 8 Ocak

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burçlar

Yengeç burcunda ılımlı bir dolunay yaşanacak.

Bu hafta için olumlu gelişmelerin ve yeni başlangıçların haftası olacak dememiz mümkün gözüküyor.

Haftanın Gündemi

2 Ocak – 8 Ocak haftasında Ay, Boğa burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Yengeç burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya iletişim gezegeni Merkür’ün hayaller gezegeni Neptün ile yapacağı olumlu görünüm ile başlıyoruz. Bu noktada konuşmalarınıza dikkat etmeniz sizler için iyi olacaktır. Çok hızlı ve kolay yalan söylenebilir ya da olanları çarpıtarak anlatma eğiliminde olabiliriz gibi görünüyor. Bu görünüm özellikle sanatçılar için ise harikadır diyebiliriz.

Hafta ortası artık Kova burcuna giren güzellik ve para tanrıçası Venüs, Kova’ya girer girmez önce talih gezegeni Jüpiter’e ve ardından da geri giden Mars’a muazzam bir açı yapacak. Bu da bizi bu hafta maddi ve manevi olarak doyuma ulaştırabilir.

Hafta sonu ise Yengeç burcunda yaşanacak olan dolunay; kadersel noktalar olan Ay düğümleri ve Uranüs ile yapacağı olumlu irtibat sayesinde bizi güvenlik, ev, aile ve aile kökleri gibi konularda yenileyecek dememiz mümkün görünüyor.

Genel olarak bakıldığında bu hafta için olumlu gelişmelerin ve yeni başlangıçların haftası diyebiliriz. Yaratıcı işler ile ilgiliyseniz bu haftayı iyi değerlendirmekte fayda var.

Burç Yorumları

Koç

Bu hafta yaşanacak olan dolunay; sizi tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar hatta özellikle duygularınız korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınınızda bulunan insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miras konuları ve taşınmaların hakkında dönüştürecek gibi görünüyor.

Boğa

Bu hafta yaşanacak olan dolunay; yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız hakkında olan konular, yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama ve halkla ilişkiler konuları hakkında size önemli mesajlar verebilir.

İkizler

Bu hafta yaşanacak olan dolunay; kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında tanışabilir maddi değerleriniz ve kısa maddi bütün varlığınız bu konular hakkında sizi hareketlendirecek diyebiliriz.

Yengeç

Bu hafta burcunuzda yaşanacak dolunay sebebiyle; sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunun için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler, iş hayatınızdan, kariyerinizden kazandığınız gelirler, iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında gelişmeler yaşamanız muhtemel görünüyor.

Aslan

Bu hafta yaşanacak olan dolunay; duyduğunuz güvensizlikler, sırlarınız, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler ve ilişkiler, bunların yanında gizli düşmanlar, dedikodular, herkesten sakladığınız, görülmesini pek de istemediğiniz yanlarınızı içeren konular hakkında size çok önemli farkındalıklar yaşatabilir.

Başak

Bu haftaya damgasını vuran dolunay; sosyal çevre için yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunun için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler, iş hayatınızdan, kariyerinizden kazandığınız gelirler, iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında deneyimler yaşatabilir.

Terazi

Bu hafta yaşanacak olan dolunay sizi; ş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz anlamında hareketlendirecek.

Akrep

Yengeç burcunda yaşayacağınız dolunayda; yurtdışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış ve pazarlama işleri, öğretim görevlileri, yargıçlar, üst mahkemeler ve uzak akrabalar, felsefe, din, inanlar, hayatı sorgulama ve anlamlandırma ile ilgili konular, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı konular, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğunuz ve akademik hayatınız gibi konular hakkında bilinçlenebilirsiniz.

Yay

Bu hafta yaşanacak olan dolunay sizi; finansal krizler, ölümler ve yeniden doğuş konuları, sizin ödemek zorunda olduğunuz veya size ödenmek zorunda olan nafaka, vergi iadesi gibi konular, ayrıca eş, sevgili, hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkular, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler, ameliyatlar, cinsellik, ameliyat gibi konular hakkında değiştirip dönüştürebilir.

Oğlak

Bu hafta yaşanacak olan dolunayda, size açık düşman kişiler, mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler (iş ortaklıkları) yazılı yahut sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız, eşiniz, uzun süreli ilişkide olduğunuz insanla olan durumunuz gibi konular hakkında bilgilenebilir, çözümler bulabilirsiniz.

Kova

Bu hafta yaşayacağınız dolunay sizi; iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar, hastalıklar, iş arkadaşları ve iş atmosferi gibi konular hakkında olumlu anlamda etkileyebilir.

Balık

Bu hafta yaşayacağınız dolunay sizi; aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, çocuklar, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında değiştirip, dönüştürebilir.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu