AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 20 – 26 Mart 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Plüton destekli Koç yeni ayı bizi bekliyor.

Olumsuz gezegenlerin gülümsemelerine çok aldanmadan yine temkinli yaklaşmayı elden bırakmamak gerekiyor.

Haftanın Gündemi

20 – 26 Mart 2023 haftasında Ay, Balık burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise İkizler burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya 21 Mart’ta 0 derece Koç burcunda yaşayacağımız bir yeni ay ile giriyoruz. Plüton gibi bir hayli ağır ancak bir o kadar da radikal olan bu güç delisi gezegenden tam destek alacak olan bu yeni ay, bizi hareket almak ve yenilikler yapmak konusunda cesaretlendirebilir ya da tatlı tatlı zorlayabilir.

Bu anlamda yeni bir iş, yeni bir hayat yani maddi ve manevi her alanda yeniden başlamak için etkili çözümleri yaşamamız mümkün görünüyor. Elbette işin içinde zorlu Plüton yer aldığı için yine de hareket alırken şöyle bir sağa sola dikkatli bakmakta fayda var.

Hafta ortası ise zorlu gezegen asker Mars ve komutanı Satürn ile gayet olumlu bir etki yaşayacağımız bu yeni ayı hayatımızda eyleme geçirmek konusunda bizi çok daha hevesli hale getirebilir. Her ne kadar Plüton gibi olumlu da olsa, sonuçta bu üç gezegen doğaları gereği pek de iyi değiller. Bu sebeple bu hafta, heyecanlarımızı ve hareketlerimizi kontrol altında tutmamız gerekiyor.

Hafta sonu ise Mars artık Yengeç burcuna geçeceği için o eski havası da sönmeye başlayacak ve doğal olarak bizler de biraz rahat nefes alabileceğiz.

Genel olarak baktığımız zaman olumlu ancak bir hayli hareketli bir hafta bizi bekliyor olacak. Olumsuz gezegenlerin gülümsemelerine pek de aldanmadan yine de temkinli olmayı elden bırakmamakta fayda var gibi görünüyor.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bu hafta Güneş’in burcunuza ilerlemesi ve aynı zamanda yeni ay ile birlikte güçlü bir motivasyon kazanıyorsunuz gibi görünüyor. Kişisel alanda pek çok şey yapabilir ve kendinize son derece güvenebilirsiniz. Yeni projeler ve görüşmeler söz konusu gibi. Bugün maddi kaynaklarınızı çok daha iyi kullanabilirsiniz. Bu dönemde gruplar ve sosyal anlamda sizi harekete geçiren pek çok şey var. 25 Mart sonrasında en ve yerleşim konularında daha da girişken olabilirsiniz. Bu hafta şahsi hedeflerinizi ilerletme yönünde oldukça kararlısınız.

Boğa

boğa burcu

Yeni koşullar ve pek çok değişiklik gündeme gelecek gibi duruyor. Bu dönemde çok fazla düşünmeden giriştiğiniz riskli durumlar ve yeni başlangıçlar gündeme gelebilir. Bugün kişisel yeteneklerinizi kullanmak ve gruplardan destek bulma imkanınız var. 21 Mart’ta yeni ay kimi zaman çok da fazla kontrol edemediğiniz değişikliklere de işaret ediyor. Bu dönemde kariyer anlamında sorumluluk açısından belirli baskılar gündeme gelebilir. 25 Mart’tan sonra yakın çeperinizde hareketlenmeler artıyor olacak.

İkizler

ikizler burcu

Bu hafta 21 Mart’ta Koç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte gelecek ile ilgili beklenti ve ümitleriniz tazelenecek. Gruplar ve arkadaşlıklar hayatınıza yeni bir heyecan ve dinamizm getirebilir. Aynı zamanda takım çalışmaları içinde de başarı gösterebilirsiniz. Bu dönemde düşüncelerinizi yaymak ve yeni insanlarla, yabancılarla temas etmek konusunda önemli motivasyonlar ve çabalar gündeme gelebilir. 25 Mart sonrasında iş hayatında ve parasal konularda çok daha bilinçli bir çaba göstermelisiniz. 25 Mart civarında maddi konulara odaklanmanız gerekebilir.

Yengeç

yengeç burcu

İş hayatınızı ilgilendiren konular ve kariyeriniz açısından oldukça hareketli ve cesaret göstereceğiniz bir döneme giriyorsunuz. 21 Mart’ta Koç burcunda gerçekleşecek olan yeni ay, sizi öne çıkarıyor ve daha hırslı olmanızı sağlıyor. Bugünlerde düşüncelerinizi ortaya koyma açısından çok daha şanslı görünüyorsunuz. Bunun yanında kazançlar da söz konusu gibi görünüyor. Finansal alanda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. 25 Mart’tan itibaren burcunuza geçen Mars, sizi özellikle çok daha cesur ve kararlı kılacak. Bu dönemde hedeflerinize ilerleme yönünde daha hızlı hareket edeceksiniz.

Aslan

aslan burcu

Bu hafta 21’inde Koç burcuna ilerleyen Güneş ve aynı zamanda yeni ay sizi daha hevesli ve iyimser kılıyor. Geçtiğimiz günlerde yaşamış olduğunuz karışıklıklar sona eriyor. Bu dönemde yeni insanlar, fikirlerinizi daha çok yaşayabileceğiniz imkanlar ve mesafeler ile ilgili konular gündeme gelebilir. Eğitim hayatınızda da olumlu adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde ilişkilerinize çok daha dikkatli bir gözle bakmalısınız. 25 Mart sonrasında ailevi konularda ya da duygusal alanda sizi kışkırtabilecek durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Başak

başak burcu

Koç burcuna ilerleyen Güneş ve aynı zamanda yeni ay, bu dönemde sizi çok daha cesur adımlar atmaya teşvik ediyor. Korku veren bazı durumlar olsa da kendinizi geliştirme imkanına sahipsiniz. Değişikliklerden korkmamalı ve konfor alanınızdan çıkmalısınız. Bu dönemde yeni insanlarla tecrübeler ve mesafeler ile ilgili konular daha fazla destek getirecek. Aynı zamanda bu dönemde finansal işler, borçlar, alacaklar ya da miras konuları da dikkat çekici hale gelebilir. Kişisel düzeninize ve çalışma hayatınız ile ilgili konulara dikkat etmelisiniz. 25 Mart sonrasında yakın çevrenizde daha fazla hareketlilik görünüyor.

Terazi

terazi burcu

Bu hafta Koç burcunun başlaması ve yeni ay ile birlikte karşılıklı konular ve ilişkiler özel bir önem kazanıyor. Yılın bu döneminde son 6 aydır devam eden gelişmeler önemli bir sonuç doğurabilir. Denge ve uyum gerektiren koşullara dikkat etmelisiniz. Evlilik ya da ortaklıklar aynı zamanda dikkat çekiyor. Bu yeni dönemde kişiliğinizi ve yaratıcılığınızı güçlü bir şekilde ortaya koymak istiyorsunuz. Fakat 25 Mart’tan sonra hem işte hem de ev alanında daha kritik kararlar ve gelişmeler söz konusu gibi görünüyor. Ortaklı finansal konular ayrıca önem kazanıyor.

Akrep

akrep burcu

Bu hafta Koç burcunun başlaması ve aynı zamanda yeni ay ile birlikte, çalışma ortamınızda ve sizi meşgul eden işlerde önemli bir hareketlilik dikkat çekiyor. Yeni bir iş gündeme gelebilir. Aynı zamanda sizi uğraştıran durumlara ve sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Bu dönemde ailenizi ve eve yönelik konuları güçlü bir şekilde değiştiren gelişmeler söz konusu olabilir. 25 Mart sonrasında mesafeler ile ilgili gelişmeler ya da fikirlerinizi, inançlarınızı ortaya koyabileceğiniz motivasyonlar var. Ortaklı kazançlara da odaklanmanızda fayda var.

Yay

yay burcu

Bu hafta Koç burcunun başlaması ve yeni ay ile birlikte; hayatınızda daha fazla heyecan, hareket ve heves meydana gelebilir. Bu dönemde aşkta ve yaratıcı konularda kendinizi çok daha cesur hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle bir arada olmak ve olumlu düşünme imkanınız var. Aynı zamanda uzun süredir düşündüğünüz ancak harekete geçemediğiniz konularda da yeni adımlar atabilirsiniz. Bu dönemde düşüncelerinizi ifade ederken kararlı davranacaksınız. Fakat 25 Mart sonrasında ortaklı finansal işlerde daha sakin kalmalısınız.

Oğlak

oğlak burcu

Bugünlerde Koç burcuna ilerleyen Güneş ve yeni ay; dikkatinizi öncelikle ev, aile ya da yerleşime yönelik konulara çekiyor. Bu alanda fırsatlar ve yeni adımlar atma imkanınız olabilir. İçinizde sese daha fazla kulak vermelisiniz. Bunun yanında aşka ve sizi mutlu kılabilecek deneyimlere de çok açıksınız. 23 Mart sonrasında işe ait ve parasal konularda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle 25 Mart sonrasında ilişkilerinizi ya da evlilik alanını yakından etkileyebilecek bir hareketlilik başlayabilir. Daha dengeli hareket etmenizde fayda var.

Kova

kova burcu

Bu yeni dönemde Koç burcuna ilerleyen Güneş ve yeni ay ile birlikte düşüncelerinize canlılık, samimiyet ve yeni başlangıçlar yapma arzusu getiriyor. İletişimde ve eğitim ile ilgili konularda kendinizi çok daha açık ve serbest bir şekilde ifade edebilirsiniz. İlginç fikirler ve buluşlar ortaya koyabilirsiniz. Bu dönemde kişiliğinizi ortaya koyma açısından çok daha kararlı bir tavır içerisine giriyorsunuz. Fakat 25 Mart’tan sonra özellikle iş ortamında ve bazen sağlığınızı ilgilendiren konularda daha sakin ve akılcı davranmaya çalışacaksınız.

Balık

balık burcu

Bu hafta Koç burcuna ilerleyen Güneş ve yeni ay; özellikle para durumunuzu, kaynaklarınızı ve harcamalarınızı çok daha fazla ön plana çıkarıyor. Yeni bir iş imkanı olabileceği gibi yeteneklerinizi de fırsata dönüştürebilecek fırsatlar söz konusu olabilir. Yine bu dönemde sanatsal konularda ve tasarım içeren işlerde daha verimli olduğunuzu görebilirsiniz. Genel olarak bu dönemde gruplar ve sosyal konular sizi yakından etkileyebilir. 25 Mart sonrasında özellikle arzu ve heyecan duyduğunuz konularda ve aşk konusunda daha hareketli bir dönem başlıyor.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu