AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 20 – 26 Şubat 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Balık burcunda masum bir yeni ay görünüyor.

Hafta sonuna doğru gökyüzü ağırlaşacak olsa da yine de iyi bir haftadan geçeceğiz demek mümkün görünüyor.

Haftanın Gündemi

20 Şubat – 26 Şubat haftasında Ay, Balık burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise İkizler burcuna geçmiş olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya öncelikle Balık burcunda yaşanacak olan yeni ay ile başlıyoruz. Kendimizi, inançlarımızı ve her şeyden önce yaşamda artık ciddi bir şekilde yük olan şeyleri bırakıp yeni başlangıçlara göz kırpan bu yeni ay, herhangi bir gezegenden olumsuz bir etki almıyor. Bir de bunun üstüne kadersel noktalar olan kuzey ve güney ay düğümleri ile de harika bir pozisyonda duruyor.

Bu sebeple bu hafta hayatınızda neyi değiştirmek istiyorsanız artık bu konulara detaylı bir el atma zamanı geldi diyebiliriz.

Hafta ortası iletişim gezegeni Merkür ile mücadele gezegeni Mars arasında oluşacak olan olumlu iletişim bizi biraz daha konuşkan ve aceleci bir hale getirebilir gibi görünüyor. Ufak tefek trafik kazalarına ve oluşabilecek sakarlıklara da aynı zamanda dikkat etmekte yarar var.

Hafta sonu ise Ay’ın disiplin gezegeni Satürn ve Güneş işe kuracağı zorlu görünüm bizi biraz keyifsiz hale getirebilir. Bir yandan eğlenmek isterken bir yandan da bizi çalışmaya zorlayabilir. Bu sebeple programınızı biraz daha ağırbaşlı yapmanız sizin için çok daha iyi olacaktır.

Genel olarak bakıldığında bu hafta değişim, dönüşüm ve iletişim hızımız ile olumlu başlayacak. Hafta sonuna doğru hava biraz ağırlaşacak olsa da iyi bir haftadan geçeceğiz dememiz mümkün görünüyor.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bu hafta yeni ay ile duyduğunuz güvensizlikler, sırlar, maddi ve manevi hapisler, darlanma ve kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler ve bunun yanı sıra gizli düşmanlar, dedikodular, herkesten sakladığınız ve görülmesini pek de istemediğiniz yanlarınızı içeren konular hakkında hareketlilik kazanabilirsiniz.

Boğa

boğa burcu

Balık burcunda yaşanacak olan yeni ay sizi; sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar, gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ya da hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğruna kurulacak dostluklar, gruplar, iş hayatınızdan ve kariyerinizden kazandığınız gelirler, iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında düşündürecek gibi duruyor.

İkizler

ikizler burcu

Bu haftaki gökyüzü size; statü, toplumun sizi nasıl algıladığı, üstleriniz, patronlarınız, patronlarla olan ilişkileriniz, iş yapış şekliniz, başarı, herkesin gözü önünde olma, yükselme çabası, yaşam hedefleri, anne ve anne ile ilgili konular, mesleğiniz, kariyer alanlarınız, şan ve şöhretiniz gibi konular hakkında olumlu yönde bir hareketlilik getirebilir. Fırsatları kaçırmamalısınız.

Yengeç

yengeç burcu

Balık burcundaki yeni ay size; yurt dışı ile ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış ve pazarlama işleri, öğretim görevlileri, yargıçlar, üst mahkemeler ve uzak akrabalar, felsefe, din, inançlar, hayatı sorgulama ve anlamlandırma gibi konular, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, olağanüstü konular, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğunuz ve akademik hayatınız gibi konular hakkında olumlu gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir.

Aslan

aslan burcu

Bu hafta finansal krizler, ölümler ve yeniden doğuş konuları, sizin ödemek zorunda olduğunuz ya da size ödenmek zorunda olan nafaka, vergi iadesi gibi konular, ayrıca eş, sevgili ve hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkular, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler, ameliyatlar, cinsellik ve ameliyat gibi konular hakkında ilginç gelişmeler kapınızı çalacak gibi görünüyor.

Başak

başak burcu

Balık burcunda yaşanacak olan yeni ay sizi; açık düşman kişiler, mahkemeler, iş ortaklıkları, sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik yaşamının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız, eşiniz ve uzun süreli ilişkide olduğunuz insan ile olan durumunuz gibi konular hakkında biraz koşturtacak gibi duruyor.

Terazi

terazi burcu

Balık burcunda yaşanacak olan yeni ay size; iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmacaları, çalışma yöntemleri, sağlık, hastalık, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar, iş arkadaşları ve iş atmosferi gibi konular hakkında “artık bırak ve kurtul” diyebilir.

Akrep

akrep burcu

Bu haftanın ana teması aşk hayatınız başta olmak üzere tutkular, eğlence hayatınız, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, romantik ilişkiler ve moda gibi konular olacak diyebilirim. Bu konularda yeni bir başlangıç için bir şeyler yapmanız mümkün görünüyor.

Yay

yay burcu

Balık burcunda yaşanacak olan bu yeni ay size; yakın çevreniz, kardeşler, arkadaşlarınız hakkında olan durumlar, kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama ve halkla ilişkiler konularında artık bırakmanız gerekenleri sorgulatacak olabilir.

Kova

kova burcu

Bu haftanın ana konusu kazançlarınız, paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz, kısaca maddi tüm varlığınız olacak gibi görünüyor. Bu sebeple maddi kararlar verirken hangi defterleri kapatıp açacağınızı çok iyi belirleyin.

Balık

balık burcu

Burcunuzda gerçekleşecek olan bu yeni ay size; irade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz başta olmak üzere, egonuz ve yapılandırdığınız dünyanız, görünen kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan tüm fiziksel ve psikolojik değerleriniz, sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında artık bir şeyler yapmanız gerektiğini söyleyecek gibi duruyor.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu