AlışverişManşet

Uni Baby x Hande Soral

Türkiye’nin öncü bebek bakım markası Uni Baby, “Uni Baby test eder, içiniz rahat eder.” diyerek başlattığı yeni iletişim kampanyasının lansman toplantısını, marka elçisi Hande Soral’ın katılımıyla gerçekleştirdi. 18 Ocak Çarşamba günü düzenlenen davete, Hande Soral’ın yanı sıra pek çok tanınmış sima katıldı.

Davette Soral’ı yalnız bırakmayan ünlü isimler keyifli vakit geçirirken Uni Baby ürünleri, kalite ve test süreçlerine yönelik bilgi edinme fırsatı da buldu. Etkinlikte yaptığı konuşmada annelerin güvenilir yardımcısı Uni Baby’nin marka elçiliğini üstlendiği için gururlu olduğunu belirten Hande Soral, “Oğlum Ali’nin bakımında severek kullandığım Uni Baby markasının elçisi olmak benim için çok anlamlı!” dedi.

Başarılı oyuncu ve çiçeği burnunda anne Hande Soral’la yeni bir iş birliğine imza attı. Soral, bebek bakımında anne ve babaların güvenilir yardımcısı Uni Baby Ailesi’ne marka elçisi olarak dahil oldu.  

Aslıhan Doğan Turan, Müge Boz, Bengi Apak, Didem Balçın, Dila Tarkan, Gizem Hatipoğlu, Mert Vidinli ve Simge Fıstıkoğlu gibi pek çok ismin katıldığı davette bebek bakımı ve ihtiyaçlarına yönelik ürünlerini geliştirme, üretim, kalite ve test süreçlerindeki bakış açısı paylaşıldı, aynı zamanda konuklar için atölye çalışması düzenlendi. 

“Oğlum Ali’nin bakımında severek kullandığım Uni Baby markasının elçisi olmak benim için çok anlamlı!” 

Annelerin güvenilir yardımcısı Uni Baby’nin marka elçiliğini üstlendiği için mutlu olduğunu belirten Hande Soral, “Bebek bakımında doğru içerikleri tercih etmek büyük önem taşıyor. Uni Baby de bebek bakımını ve ihtiyaçlarını ön planda tutan, bebeklerin hassas ciltlerine en az biz anneleri kadar önem veren bir marka.

Bundan dolayı güvenle tercih ediyorum. Ürünlerin yılda toplam 40 binden fazla testten geçtiğini öğrendiğimde çok etkilendim. Gerçekleştirdiği testlerle ebeveynlerin içini rahat ettiriyor. Uni Baby test eder, içiniz rahat eder sloganıyla yayınlanan reklam filmimizde bebek söz konusu olunca herkesin hassas olması ve dolayısıyla annelere müdahale edilmesi iç görüsü esprili bir dille ele alınıyor.

Oldukça keyifli bir reklam filmi oldu. Ürünlerinin kalitesine güvendiğim ve oğlum Ali’nin bakımında severek kullandığım Uni Baby markasının elçisi olmak benim için çok değerli.” dedi.

“Ali keşke daha önce hayatımda olsaydı” 

Anne olduktan sonra her şeyin değiştiği söyleyen Soral, “Artık bambaşka bir hayatım var. Ali keşke daha önce hayatımda olsaydı. Çok uyumlu ve sakin bir bebek, uykuyla ilgili bir sorunumuz da yok. Ertesi gün setin olduğu, dinlenmem gereken gecelerde o da uyuyor. Set olduğu günler Ali de benimle birlikte sete geliyor, birlikte çalışıyoruz aslında.” dedi. 

“Eşim çok iyi bir baba oldu” 

Çocuk sahibi olup çalışmanın en zor yanının; ona duyulan özlem olduğunu belirten güzel oyuncu, “Onun ihtiyaçlarını giderirken annem yardımcı oluyor. Anneannesiyle birlikte olduğunda veya babası evdeyken gözüm arkada kalmıyor. Eşimin de çok iyi bir baba olacağını biliyordum. En az benim annelik yaptığım kadar o da babalık yapıyor. Babasını gördüğünde Ali’nin yüzünde gülücükler açıyor. Eşim çok yardımcı ve çok şefkatli. Çok iyi bir baba oldu” dedi.

uni baby
Müge Boz

Annelerin güvenilir yardımcısı olmaya devam ediyor

Bebek bakımını ve ihtiyaçlarını ön planda tutan Uni Baby, annelerin güvenilir yardımcısı olmaya devam ediyor. Ürünler; fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik, oftalmolojik ve dermatolojik testler olmak üzere, yılda toplam 40 bin 373 testten başarıyla geçiyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu