AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 21 Kasım-27 Kasım

21-27 Kasım haftasında burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor haydi birlikte bakalım!

İşte 21-27 Kasım Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları…

burç

Haftanın Gündemi

  • 22 Kasım Salı günü saat 11.21’de Güneş, Yay burcuna geçecek. Kendi doğrunu bil ve kendinden asla taviz verme.
  • 24 Kasım Perşembe günü saat 01.57’de Yay burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Kendi haklarını korumalı ve inandıklarından vazgeçmemelisin.
  • 24 Kasım Perşembe günü saat 02.02’de Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Para kazanmak için güzel bir zaman içerisindesin. Sorunların yerine yeni başlangıçlara odaklanmalısın.

Koç

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte planlarınızı uygulayabilir ve kendinizi gösterebilirsiniz. Gelişmeniz gereken yönleri fark edecek ve bu konularda araştırma yapacaksınız.

Boğa

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte aileniz ile olan paylaşımlarınızı net bir şekilde görmeye başlayacaksınız. Miras ve gelir kaynaklarınız ile ilgili yeni gündemleriniz gün yüzüne çıkabilir.

İkizler

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte insanların ve olayların hayatınızdaki yerinin farkına varabilirsiniz. Tüm girişimlerinizde, enerjinizi sevdikleriniz ile paylaşma düşüncesi yer alabilir.

Yengeç

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte iş ve sağlık konuları gündeme gelebilir. Kendinizi nerede daha hissedeceğinizi keşfetmeniz keyfinizi arttıracak.

Aslan

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte, duygusal ve ticari konularda yolunuz açılacak. Rahatlayabilir ve hayatın keyifli taraflarını görebilirsiniz. Tatil planları gündeme gelebilir. Yetenek ve hobilerinize yoğunlaşacağınız konular ortaya çıkabilir.

Başak

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte ev ve aile konularına odaklanacaksınız. İlişkilerinizde yaşadığınız problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Bazı şeylerden yorulduğunuzu fark ederek mutlu bir yuva kurmaya yönelebilir ve enerjinizi arttırabilirsiniz.

Terazi

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte mesleki konularda yeni yollar bulabilirsiniz. Sınırlarınızı ve vizyonunuzu genişletme fırsatı bulabilirsiniz.

Akrep

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçişi ile birlikte parasal konuların hayatınızdaki önemi artacak. Birikim ve iş kurmak ile ilgili problemleriniz ortadan kalkabilir.

Yay

22 Kasım’da Güneş’in burcunuza geçmesi sizin sezonunuzu başlatacak. Enerjiniz yükselecek ve dikkat çekmeye başlayacaksınız. Motivasyonunuzun her zaman yüksek oluşu size yararlı gelebilir. Negatif hisleriniz ve düşünceleriniz artık son bulacak.

Oğlak

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte kendinizle barışabilir ve çevrenize gösterdiğiniz iyimserliği kendinize de göstermeye başlayabilirsiniz.

Kova

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte arkadaşlıklarınızın ve sosyal olmanın önemini görebilirsiniz. İnsanlar ile ilgili beklentilerinizi ve hayallerinizi yeniliyorsunuz.

Balık

22 Kasım’da Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte kariyeriniz mercek altına olacak. Her şeyin netleştiğini görecek ve sınırlarınızı geniş tutacaksınız. Kendiniz için önemli konuşmalar yapabilirsiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu