AstrolojiYeni Yıl 2023

Haftalık Burç Yorumu: 26 Aralık – 1 Ocak

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç: astroloji haritası

Gayet olumlu bir hafta içerisindeyiz.

Ağzımızın tadının hiç bir zaman kaçmayacağı ve daima çok daha iyi günleri göreceğimiz bir yıl diliyorum.

Haftanın Gündemi

26 Aralık 2022 – 1 Ocak 2023 haftasında Ay, Kova burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Boğa burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

2022’nin son haftasına geldik. Bu haftaya yeni bir seneye girmenin heyecanı ile başlıyoruz. Sağolsun ki gökyüzü de bunu destekleyecek gibi görünüyor. Güzellik ve iletişim tanrılarının, hayaller gezegeni Uranüs ile yapacağı güzel etkileşim bizi bu havaya daha da kaptıracak gibi duruyor.

Hafta ortasında ise haylaz Merkür, durağan bir pozisyona geçecek. 30 Aralık’ta ise retro hareketine başlayacak. Hafta sonuna doğru ise Merkür gerilemesini bir kenara bırakırsak, gökyüzü yine iyimser hal ve tavrına devam edecek.

Genel olarak bakıldığında olumlu bir haftadan geçeceğimizi söylemek mümkün görünüyor.

Burç Yorumları

Koç

Bu hafta şöööyle bir arkanıza yaslanıp 2022’nin bilançosunu çıkarmak size gerçekten hem iyi gelebilir hem de keyif verebilir. Hem de bu şekilde hatalarınızdan ders çıkarabilirsiniz. Özellikle ekonomik anlamda nasıl bir eylem içerisinde olacağınızı tam da bu hafta planlayabilirsiniz.

Boğa

Bu hafta kendinizi yaşananlardan biraz daha uzak kalmış olarak bulabilirsiniz. İnanın kendinizi zorlamaya hiç de gerek yok zaten. Yeni yıl için güzel hayaller kurmaktan asla çekinmeyin. Sadece dileyin ve olsun!

İkizler

Yarım kalan yanlarınızı özellikle bu sebeple 2022’de nelerden vazgeçtiğinizi ve fedakarlık gösterdiklerinizi masaya yatırabilirsiniz. 2023’ün tam olarak neler getireceği bilinmez elbette ancak yine de size getirecekleri konusunda daha talepkar olmanızda fayda olacaktır.

Yengeç

Bu hafta hayatınızı organize edebilmek için kendinize vakit ayırabilirsiniz. Hafta yoğunluğunuz da kolaylıkla kendinize vakit yaratabileceğinizi gösteriyor. Bu haftayı dostlarınızla görüşecek ve bolca sohbet ederek geçirebilirsiniz. Mutlaka olumlu olun.

Aslan

Bu hafta çok daha kararlı olarak aklınızın bir köşesinde duran ve yapmanızı bekleyen işlere girişebilirsiniz. Ancak bu yoğunluğunuz arasında kendinize de biraz zaman ayırmayı unutmayın. Gelecek hayallerinizi gerçek planlara dönüştürebileceğinize eminiz.

Başak

Bu haftanın teması sizin için “plan ve program yapmak” gibi duruyor. Olabildiğince çevrenizdeki insanlara zaman ayırmaya bakın. Bunu arada sırada atlıyormuşsunuz gibi duruyor. 2023 için yüreğinizi hem ferah tutun hem de çok daha olumlu olun.

Terazi

Bu hafta programınızın bir anda dolduğuna şahit olabilirsiniz. Bu programlar arasında kısa yollar ve planlar da olabilir. 2023’te çok daha olumlu gelişmeleri kendinize yöneltebilmek için şimdiden çok daha pozitif olmanız gerekiyor.

Akrep

Bu hafta sağlığınıza bir miktar etmeniz gerekebilir. Çünkü ciddi bir koşuşturma içine girebileceğiniz bir durum yaşamanız olası görünüyor. 2022’den elinizde kalanları ve 2023’ten istediklerinizi daha net bir şekilde görebilirsiniz.

Yay

Sevgili yay burçları, derin bir nefes alın. 🙂 Çalışma hayatınız ile ilgili yılın bu son haftasında garip laflar kulağınıza gelebilir. Bunlara çok takılmadan doğru bildiğiniz yolda yürümenizde fayda var. 2023 için neye ihtiyacınız var ise bu hafta o isteğinizi yürekten isteyin.

Oğlak

Bu hafta ikili ilişkiler ve aşk ilişkileri konusunda kendinizi yenileyeceksiniz gibi duruyor. 2022 bu anlamda beklentilerinizi karşılamadı ise kendinizi 2023’e çok daha iyi hazırlamaya bakın derim. Mutlaka da fırsatları değerlendirmeye açık olun.

Kova

Bu yıl arkadaşlık ve yakın akraba ilişkilerinizde kendinizi nasıl hissettiğinizi sorgulayacak ve aslında nelere ihtiyaç duyduğunuzu belirleyeceksiniz. Kırgınlıklarınızı bir kenara bırakın ve 2023 için en büyük dileğiniz çok daha fazla para olsun! 🙂

Balık

Bu hafta kendinizi biraz nostalji rüzgarına kaptırmanız olası görünüyor. Bu noktada geçmişten çok geleceği düşünmeye özen göstermeniz sizin faydanıza olacaktır. 2023 için harika planlar ve hayaller kuracağına eminiz. İçinden geleni dile!

2022 yılının son burç yorumlarını yaptık. Yeni yılda haftalık burç yorumlarında görüşürüz! Hepinize iyi yıllar! 🙂

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu