AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 26 Haziran – 2 Temmuz 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Her türlü kaza riski barındıran bir hafta!

Maddi ve manevi kazalara karşı dikkatli olmak önemli. Sorumluluk alanımız dışındaki konulara girmemek daha faydalı olabilir. 

Haftanın Gündemi

26 Haziran – 2 Temmuz 2023 haftasında Ay, Terazi burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Yay burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu hafta oldukça olaylı bir döneme gireceğiz. Savaş gezegeni Mars’ın mücadele prensibini temsil ettiği ve Uranüs’ün farkındalığı ve ani değişimleri simgelediği zorlu bir konumda bulunacak. Üstelik iyicil Venüs de bu duruma eşlik edecek.

Mars ve Venüs’ün bu birleşimi ilişkilerde hoşluklara yol açarken, Uranüs’ün etkisiyle ani bitişlere ve ayrılıklara da neden olabilir. Bu nedenle iletişimdeki kişilere dikkat etmek önemlidir.

Haftanın ortasında, yaralı şifacı Şiron ile iletişim gezegeni Merkür’ün olumsuz etkileşimi özellikle ilişkilerle ilgili durumları karmaşık hale getirebilir ve var olan negatif durumu daha da kötüleştirebilir.

Hafta sonu ise gökyüzü daha olumlu bir yöne ilerleyecek ve çözüm bulma konusunda bize yardımcı olacak gibi görünüyor.

Genel olarak, tehlikeli bir haftadan geçiyoruz. Maddi ve manevi kazalara dikkat etmek önemlidir. Üstümüze vazife olmayan konulara girmemiz faydalı olacaktır.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar! Bu hafta maddi konuların ilişkilerinizi olumsuz etkilemesine izin vermemeniz gerekmekte. Dolayısıyla sevgilinizle, eşinizle ya da ortağınızla para konuşmak için uygun bir hafta olmayabilir. Yapacağınız konuşmaları bir sonraki haftaya saklamakta fayda var.

Boğa

boğa burcu

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar! Bu hafta aile büyüklerinizle olan ilişkinizi dikkatlice gözden geçirmeniz gerekecek, çünkü memnuniyetsizlikle karşılaşma ihtimaliniz yüksek olabilir. Ayrıca gayrimenkul konularında ani değişimlerin gündeme gelebileceği bir hafta olabilir.

İkizler

ikizler burcu

Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar! Bu hafta, çevrenizle olan ilişkilere ve özellikle yakın çevrenizle kurduğunuz bağlantılara dikkat etmeniz gereken bir süreçten geçeceksiniz. Birebir etkileşimler için ideal olmayabilecek bir haftada olabilirsiniz.

Yengeç

yengeç burcu

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar! Bu hafta, sosyal ilişkilerinize ve maddi durumunuza dikkat etmeniz gerekecek. Gelen parayı savurganlıkla harcamak gibi bir eğilim içinde olabilirsiniz. Aynı zamanda yeni tanıştığınız insanlarla olan ilişkilerinizde dikkatli olmanız önemli, yanlış anlaşılmalar yaşamamaya özen gösterin.

Aslan

aslan burcu

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar! Bu hafta, hem olumlu hem de zorlayıcı olaylarla karşılaşabileceğiniz bir döneme gireceksiniz gibi görünüyor. Kariyerle ilgili olarak özellikle güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, ancak bu fırsatları sabote etme eğilimi de taşıyabilirsiniz.

Başak

başak burcu

Merhaba sevgili Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar! Bu hafta kredi ve kredi kartlarınızı dikkatli kullanmanız önemli olacak, ayrıca sosyal medya platformlarında karışıklığa düşebilir ve kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Eğer gelirinizi bu alanda sağlıyorsanız, daha da dikkatli olmanızda fayda var.

Terazi

terazi burcu

Merhaba sevgili Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar! Bu hafta dikkat etmeniz gereken iki önemli konu var: İlki, ev ve evle ilgili işlerle müdahalelerden kaçınmanız gerekmekte. İkincisi ise sizden daha üst pozisyonda olan kişilere karşı adımlarınızı dikkatlice seçmenizdir. Sağlık konusunda ise gerekenleri bir an önce yerine getirmeniz önemli, bu sizin için faydalı olacaktır.

Akrep

akrep burcu

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar! Bu hafta, ortaklık ve eş ile ilgili konulara dikkat etmenizi kesinlikle öneriyorum. Bu konuları bir süre ertelemek ya da geçiştirmek iyi bir seçenek olabilir. Ancak kardeşlerinizle ve arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde daha olumlu bir deneyim yaşamanız olası görünüyor.

Yay

yay burcu

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar! Bu hafta, uzun vadeli planlarınızın geçici olarak aksayabileceği bir döneme girebilirsiniz. Eğer bir sunum ya da önemli bir konuşma yapacaksanız, sorularla sıkıştırılma ihtimaliniz olabilir. Bu nedenle iyi bir hazırlık yapmanız gerekebilir. Sağlık konusunda ise özellikle ayaklarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Oğlak

oğlak burcu

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar! Bu hafta, devletle ilgili işleriniz varsa onları başarılı bir şekilde halledebileceğiniz bir döneme girebilirsiniz, ancak bu süreçte elinizdeki evrakların ya da bilgilerin tam ve eksiksiz olduğundan emin olmanız önemli. Ortak gelirler konusunda ise hem olumlu hem de zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte sakin kalmaya özen göstermenizde fayda var.

Kova

kova burcu

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar! Bu hafta, maddi ve manevi konularda karşınıza çıkan her şeyi biraz abartılı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Ancak aklınızı temiz tutarak kararlar vermeye özen göstermelisiniz. Duygusal durumlarınızı profesyonel yaşamınıza karıştırmamaya özen göstermenizi öneririm.

Balık

balık burcu

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar! Bu hafta kardeşlerinizle ve yakın çevrenizle tartışmalar veya huzursuzluklar yaşama ihtimaliniz olabilir. Bu durumlarda “ya sabır” diyerek sakin kalmaya ve yolunuza devam etmeye özen göstermenizi tavsiye ederim. Ayrıca baş ve baş bölgesine özel dikkat göstermeniz gerekmektedir. Sağlık her şeyden önemlidir, bu nedenle kendinizi iyi koruyun.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu