Alışveriş

Aurelia Geneve Home: Büyüleyici Yaz Kokuları

Aurelia Geneve Home’un Ylang Ylang ve Sakura çiçeği aromalı kokularıyla eviniz atmosferi anında değişecek. 

Aurelia Geneve Home Ambiance Of Langkawi Çubuklu Oda Kokusu

İlhamını uçsuz bucaksız bir sahil ve benzersiz bir doğaya sahip tropikal Langkawi Adası’ndan alan Ambiance of Langkawi, Ylang Ylang ve Sakura çiçeği aromalarıyla huzurlu ve aşk dolu hissettiriyor. Ylang Ylang’ın baş döndüren aroması Sakura çiçeğinin yenileyici notalarıyla birleşiyor ve evlere Malezya’nın en huzurlu Langkawi Adası’nı getiriyor. 

aurelia geneve home

Aurelia Geneve Home Ambiance Of Langkawi Oda Spreyi 

Ylang Ylang ve Sakura kokulu Ambiance Of Langkawi oda spreyi, rüya gibi kokusuyla evlere ferahlık veriyor. Malezya’nın en huzurlu ve aşk dolu yerlerinden biri olan Langkawi Adası’na yolculuğa çıkaran oda spreyi, sahil ve doğanın büyüleyici kokusuyla ve şık tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Aurelia Geneve Home Ambiance Of Langkawi Mum 

Ambiance Of Langkawi mum, Ylang Ylang ve Sakura çiçeği kokusuyla hayallere daldırıyor. Mumun siyah parlak dış camı şıklığıyla evlerin dekorasyonunda fark yaratırken çok uzaklara, Langkawi Adası’nın büyülü atmosferine götürüyor. 

Aurelia Geneve Home Ambiance Of Langkawi Set

Ambiance Of Langkawi Set, Ylang Ylang ve Sakura kokusunu evlere taşıyan mum, çubuklu oda kokusu ve premium oda parfümünden oluşuyor. Ambiance Of Langkawi, kokusunu uçsuz bucaksız bir sahil ve benzersiz bir doğaya sahip tropikal Malezya’nın en huzurlu ve aşk dolu yerlerinden, Langkawi Adası’ndan alıyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu