AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 27 Mart – 2 Nisan 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Kötücüllerin iyimser dansı bizi bekliyor.

Olumlu bir haftadan geçeceğimizi söylemek mümkün görünüyor. Ancak yine de boyumuzdan büyük işlere kalkışmamakta fayda var.

Haftanın Gündemi

27 Mart – 2 Nisan 2023 haftasında Ay, İkizler burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Başak burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya iki olumsuz gezegen olan Satürn ve Mars’ın kadersel etkilerini anlatan kuzey ve güney ay düğümleri ile yaptığı harika görünüm ile gireceğiz. Bu durum bize, bu durumda mücadele gücümüzün güçlü bir şekilde bizi yenileyeceğini gösteriyor. Bu anlamda şimdiye dek elimizi altına sokmaya çekindiğimiz taşların çok da ağır olmadığını gösterebilir.

Hafta ortası ise bu olumlu gökyüzü devam ederken, plüton dediğimiz güç düşkünü ağır abi, yavaş yavaş kuzey ve güney ay düğümlerine olumsuz yönde müdahale etmeye başlayacak. Bu bu durum da doğal olarak bize emin olup olmadığımızı, kararlarımızı düzgünce vermemiz gerektiğini uzun vadede sorgulatacak.

Hafta sonu ise Koç burcunda seyreden Merkür, henüz yeni Kova burcuna girmiş olan Plüton’a bir bakıma hesap soracak. Ve bu durumda bizi sert, tutkulu, inadı inat bir hale getirecek. Bu sebeple hafta sonu ağzımızdan çıkanı kulağımızın iyice duyması gerekecek.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bu hafta burcunuzda ilerleyen Güneş, Merkür ve Jüpiter size hareketli ve canlı bir atmosfer sağlayacak. Kendinize güvenmek konusunda çok daha başarılı olacaksınız. Bu sayede cesur adımlar atabilir ve kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. 28 Mart civarında düşüncelerinizi verimli bir şekilde kullanmanız mümkün görünüyor. 29 Mart civarında ise özellikle ailevi konulara ve sevdikleriniz ile ilgili işlere daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Bugünlerde uzun vadeli planlarınızın temellerini de atabilirsiniz. 30 Mart civarında ise parasal konularda ilginç ve yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz.

Boğa

boğa burcu

Bu hafta biraz daha öngörülü ve dikkatli düşünmeniz gerekiyor. Henüz hazırlık aşamasında olan durumlar var. Bu sebeple iyice düşünmeden harekete geçmemelisiniz. Kimi zaman düşüncelerinizi somut hale getirmeniz pek de kolay olmayabilir. 29 Mart civarında özellikle yakın çevrenizde ve ailevi konular içinde daha fazla hareket ve diyalog olabilir. Ziyaretler ve kardeşleriniz ile ilgili konular gündeminizi hareketlendirebilir. Aynı zamanda duygularınızı daha iyi ifade etme imkanı bulabilirsiniz.

İkizler

ikizler burcu

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen gezegenler size sosyal açıdan daha aktif, gelecek yönünde yeni fikir ve umutlar vaat eden imkanlar getiriyor. Sosyal konular ve aynı zamanda bir süredir arayış içinde bulunduğunuz konularda daha çok şey yapabilir ve iyimserlik kazanabilirsiniz. Özellikle 28 Mart civarında gruplar ve arkadaşlıklar olumlu bir atmosfer sunabilir. 29 Mart civarında ise harcamalarınıza çok daha dikkat etmelisiniz. Bu dönemde ekstra harcamalar artıyor. Birikimlerinizi daha iyi yönetmelisiniz.

Yengeç

yengeç burcu

Bu dönemde iş hayatında önemli atılımlar dikkat çekiyor. Kendinizi başarılı bir şekilde gösterebileceğiniz bir dönemdesiniz. Aynı zamanda Mars’ın getirdiği cesaret ve kararlılığı da doğru yönde kullanmaya bakın derim. Bu dönemde hızlı adımlar söz konusu görünüyor. 28 Mart civarında iş hayatınızda başarılı görüşmeler göz kırpıyor. 29 Mart civarında da özellikle şahsi alanda oldukça cesur davranabilirsiniz. Sevdikleriniz ile ilgili konulara da çok odaksınız.

Aslan

aslan burcu

Bu dönemde ilginç gelişmeler var. Koç burcunda ilerleyen gezegenler size yeni insanlarla ve yeni çevrelerle temas kurma fırsatı veriyor. Eğitim hayatında ya da yabancılar ile ilgili konularda kendinizi daha kolay geliştirebilirsiniz. Fakat bir yandan da sizi duygusal alanda ve özellikle ailevi konularda etkileyen hassasiyetleri göz önünde bulundurmalısınız. 28 Mart civarında arkadaşlıklar ve yaratıcı konular olumlu bir hava yaratıyor. Fakat yine de bu günlerde kontrol edemediğiniz durumlar ve hassasiyetler yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

Başak

başak burcu

Bu dönemde cesaret göstermeniz ve tek başınıza karar vermeniz gereken durumlar olabilir. Daha cesur ve kararlı davranmanız gerekecek. Aynı zamanda finansal işler, borç ya da alacak gibi konular da sizi daha fazla meşgul edebilir. Gruplar içerisinde ya da arkadaşlar arasında da yeni fikirler ve meşguliyetler var. 29 Mart civarında özellikle ailevi konularda daha fazla şey yapma ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Bugünlerde gelecek yönünde bir temel atmak ve çaba sarf etmek önem taşıyor. 31 Mart civarında ise uzalar ve yabancılardan gelen bir sürpriz olabilir.

Terazi

terazi burcu

Yılın bu döneminde önemli değerlendirmeler ve sonuçlar gündeme gelebilir. Karşılıklı konular, evlilik ya da ortaklıklar içinde oldukça hareketli bir dönemdesiniz. Başkalarından gelebilecek teklifleri iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu dönemde hem iş hayatınızda hem de ailevi konularda hızlı adımlar ve değişiklikler dikkat çekiyor. 29 Mart civarında özellikle iş hayatınızda ve ailevi konularda daha kararlı bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Çok aktif bir dönemdesiniz.

Akrep

akrep burcu

Bugünlerde değişen durumlar özellikle çalışma alanınıza ve yaptığınız işe odaklanmanız gerektiğini gösteriyor. Bu yeni bir iş olabileceği gibi, sizi daha fazla meşgul eden bir duruma da işaret edebilir. Dolayısıyla biraz daha planlı davranmanız gerekiyor. Yine bu dönemde yeni insanlar ve yabancılar ile ilgili konular sizi daha fazla meşgul etmeye başlayabilir. 28 Mart civarında işte daha verimli olmanız mümkün görünüyor.

Yay

yay burcu

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen gezegenler size kendinizi daha rahat ifade etme ve özgür hissetme imkanı getiriyor. Hayatın pozitif ve heyecan verici yönlerine daha açıksınız. Aşkta ve sevdikleriniz ile ilgili konularda çok daha olumlusunuz. Fakat bu dönemde bazı endişeler ya da psikolojik açıdan meşgul eden durumlar da söz konusu olabilir. Korkularınızı anlamaya çalışmasınız. 28 Mart civarında eğitimde ve düşüncelerinizi ifade etme yönünde başarılı adımlar atabilirsiniz.

Oğlak

oğlak burcu

Bugünlerde hayatınızın pek çok cephesinde önemli değişiklikler gündeme geliyor. Başlangıçlar ve bitişler vurgulanıyor. Ailenizi ve yerleşiminizi ilgilendiren konularda daha çok koşturabilirsiniz. Eve yönelik işler ve ailede hareketlilik ön plana çıkıyor. Aynı zamanda eşiniz ya da ortağınız ile ilgili konularda da bazı hassasiyetler gündeme gelebilir. Eğer tartışmalı durumlar varsa çok daha soğukkanlı davranmalısınız. Özellikle 29 Mart civarında ikili ilişkilerinizde sakin düşünmeye bakın derim. Karşıtlıklar olabilir.

Kova

kova burcu

Bu dönemde iş, düzen ve sağlık konularında daha fazla çaba sarf edeceğiniz durumlar var. Aynı zamanda yeni beklentiler ve sosyal alanda da aktif olabileceğiniz günlerdesiniz. Arkadaşlıklar ve grup çalışmaları size yeni fikirler getirebilir. Yine de mesleki konularda daha sakin düşünmek iyi olabilir. 28 Mart civarında eğitim, tasarım ve iletişim alanında ilginç fikirler ortaya koyabilirsiniz. Ancak 29 Mart civarında sizi uğraştıran ve daha etkin davranmaya zorlayan konularla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Balık

balık burcu

Balık burçları, bu dönemde yeni fikirler ve daha fazla cesaret göstereceğiniz adımlar var. Özellikle şahsi alanda yeteneklerinizi kullanma yönünde daha cesur davranabilirsiniz. İş hayatında yeni kaynaklar ve gelirler yaratmanız da mümkün görünüyor. Düşüncelerinizi daha orijinal bir biçimde uygulayabilirsiniz. Aynı zamanda bu dönemde aşk hayatında ve çocuklar ile ilgili konularda biraz daha sakin düşünmelisiniz. Bu konularda sizi harekete geçiren gelişmeler var. Özellikle 29 Mart civarında kendinizi anlatmak ve ortaya koymak için önemli bir çaba sarf edebilirsiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu