ManşetGüzellikŞehirde

Pera Palace Hotel’de Güzellik Saati

20 yılı așkın deneyime sahip Spa By Luxury kurucusu Berrak Akkoç ev sahipliğinde, Valmont x Spa By Luxury daveti Pera Palace Hotel’de gerçekleşti.

Pera Palace’ın eşşiz büyülü ortamında, Spa By Luxury’nin ev sahipliğinde birbirinden lezzetli ikramlarla, Valmont’un özel güzellik sırlarının paylaşıldığı davet gerçekleşti.

Tarihi ve ikonik bir mekanda gerçekleşen güzellik saatine Şebnem Özinal, Ayla Öztürk, Ece Vahapoğlu, Günsel Ülkü, Tülin Kartoz, Arzu Kunt, Kadriye Olgar, Alegra Levi gibi cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Davette Valmont’un en yeni ürünü olan yenilikçi DetO2X Eye Krem tanıtıldı.

pera palace

Spa By Luxury’da profesyonel cilt bakımında, alanında uzman terapistler tarafından uygulanan Valmont Cilt Bakımı ritüelleri cilde taze bir nefes gibi uyandırarak, parlaklığını geri kazandırıyor.

Valmont DetO2X Eye Krem içeriğinde bulunan O2 kompleksi, oksijen veren ve bitki aktif bileşenlerinin birleşimi, oksijenin ciltteki difüzyonunu kolaylaştırırken, İsviçre elması kök hücreleri ise hücre yenilenmesini teşvik eder.

Kendine Değer Kat

Spa By Luxury, 400 m2’lik geniş bir alanda lüks spa deneyimi sunuyor. Geçmişten gelen geleneksel birikimlerini lüks ve modern bir sunum anlayışıyla tüm misafirlerini titizlikle ağırlamaya devam ediyor. Valmont cilt bakımlarının uygulandığı Spa By Luxury kendine değer katmak isteyen herkesi bekliyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu