AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 27 Şubat – 5 Mart 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Gökyüzü şifa dağıtıyor.

Bu hafta genel olarak gayet iyi görünüyor. Şifalanacağımız ve şifalandırabileceğimiz günlerden geçeceğiz.

Haftanın Gündemi

27 Şubat – 5 Mart 2023 haftasında Ay, İkizler burcunda ilerlemesine devam edecek. Hafta sonu pazar günü ise Aslan burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya artık şans gezegeni Jüpiter ile yaralı şifacı olan Şiron’un el ele vermesi ile başlıyoruz. Koç burcunda hareketlerinde devam eden bu iki gezegen, Jüpiter’in bir ileri bir geri hareketleri sebebiyle kavuşmaları gecikmişti. Ve artık yan yana olmaya başladılar. Bu durum da çok daha kolay şifalanabileceğimizi ve şifa verebileceğimizi söylüyor. Elbette dertleri de büyütme riski olabilir. Yaşadığımız durumları abartmamaya özen göstermemiz gerekiyor.

Hafta ortası ise Şiron ve Jüpiter arasındaki samimiyete bir iyicil gezegen olan sağlık, estetik ve para gibi konuları gündeme getiren Venüs’ün de katılması ile birlikte hafta başında etkili olan bu durum gittikçe daha da güçlenecek gibi görünüyor. Kendimiz ve başkaları için bir şeyler yapmak için ideal bir gökyüzü altında olacağız.

Hafta sonu ise Ay, Aslan burcunda olacak ve yukarıda bahsettiğimiz üç gezegen de mükemmel bir görüntü sağlayacak. Bu hafta sonu hem eğlenebilir hem de şifalanıp şifalandırabilirsiniz.

Genel olarak bu hafta gayet iyi olacak gibi görünüyor. Şiflanacağımız ve şifalandırabileceğimiz günlerden geçeceğiz demek mümkün.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bireysel anlamda çıkmaza girmiş olan konularda hoş ve güzel çözümler bulabilirsiniz. Aynı zamanda çok da doğal olarak hem kendinize hem de çevrenize yararlı olabilirsiniz. Bu hafta sosyalleşme konusunda bir kelebek olacaksınız. Bu konu sizleri pek de zorlayamayacak gibi görünüyor.

Boğa

boğa burcu

Bu hafta süresince kendinizi, özellikle de psikoloji alanında iyileştirebilir ve şifalandırabilirsiniz. Aynı zamanda kariyer ve iş konularında ise olumlu dönüşler alabilirsiniz. Bu hafta kariyer anlamında bol bol görüşme yapacağınızı söyleyebilirim.

İkizler

ikizler burcu

Bu haftanın en şanslı burçlarından biri de sizsiniz desek pek de yanılmış sayılmaz. Kendinizi parlatmak ve özellikle yeni tanışmalar, yeni bir çevre edinmek adına faal olacaksınız.

Yengeç

yengeç burcu

Bu hafta resmi işleri halletmek için iyi bir zaman ve bunun yanında kariyer ve iş konularında talihiniz gerçekten değişebilir ve olumlu yönde adımlar atabilirsiniz.

Aslan

aslan burcu

Bu haftanın ana teması sizde yurt dışı ve akademik konular olabilir. Ve birilerine sunum yapmak ve bir şeyler anlatmak için de yine ideal bir zaman dilimi söz konusu görünüyor. Bunu kullanın ve kendinizi gösterin derim.

Başak

başak burcu

Bu haftanın maddi konularda bir diğer şanslı burcu da sizsiniz. Özellikle kredi almak ve yeni bir girişimde bulunmak adına hoş zamanlar gibi görünüyor. Ve tabii ortak gelirler ile ilgili yapıcı gelişmeler olabilir.

Terazi

terazi burcu

Bu hafta eğer aşk konusunda halledilmesini beklediğiniz bir durum var ise beklemeyin, siz el atın ve durumu çözmeye bakın. İkili ilişkiler konusunda iyi bir haftadan geçeceksiniz gibi görünüyor. Bunu kesinlikle kendi lehinize kullanın.

Akrep

akrep burcu

Çalışma hayatı, sağlığınız ve tabii bir de evcil hayvan almayı düşünüyorsanız bu hafta bu konularda size hoş haberler gelebilir. Özellikle sağlık konusunda yapmanız gerekenleri bir an önce yapın. Bu durum sizin hayrınıza olacaktır.

Yay

yay burcu

Bu haftanın adı sizin için aşk, aşk, aşk olacak! İki olumlu gezegen ve bir de Şiron dediğimiz yaralı şifacı aşk alanınızda yan yana. Daha ne olsun! Bu konularda sizin için bu hafta güzel gelişmeler yaşanabilir. Bu arada çocuk sahibi de olabilirsiniz gibi görünüyor.

Oğlak

oğlak burcu

Hem para hem de gayrimenkuller konusunda çok olumlu bir haftadan geçeceksiniz. Önünüze gelen fırsatları iyi kollayın ve bunları da sonuna kadar kullanın. Aynı zamanda ev sahibi de olabilirsiniz gibi görünüyor.

Kova

kova burcu

Çevrenizle ilgili sıkıntılarınız varsa, hele de bunlar kardeş ve arkadaşlardansa o zaman bu haftayı onlarla iletişim tazeleyerek geçirmeniz çok uygun olur. Yapıcı olursanız bu hafta kazanan taraf bilin ki siz olacaksınız.

Balık

balık burcu

Bu haftanın diğer kazançlı burcu da sizsiniz. Para konusunda çok şanslı olacaksınız. Önünüze gelebilecek fırsatları kaçırmazsanız bu haftayı gayet karlı bitirmeniz söz konusu olabilir. Yatırım yapmak ya da uzun süredir hallolmayan para işlerini halletmek için ideal zamanlar gibi görünüyor.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu