Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 3 Nisan – 9 Nisan

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Terazi burcunda masum bir yeni ay bizi bekliyor.

Aslında çok da fazla sağa sola etki edecek bir yeni ay yaşamayacağız. Hafta başında konuşma diline ve üsluba dikkat etmekte büyük bir fayda var.

Haftanın Gündemi

3 – 9 Nisan 2023 haftasında Ay, Başak burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Yay burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

3 – 9 Nisan 2023 haftasına; iletişim gezegeni Merkür’ün Boğa burcuna girmesi ile birlikte güç takıntılı Plüton’a kafa tutmasıyla başlıyoruz. Plüton ile bu sürtüşme çok doğal olarak inatlaşmayı ve konuşma üslubunda sert bir iletişim dilini karşımıza çıkarabilir. Bu sebeple hafta başında konuşma diline ve üsluba dikkat etmekte çok fayda var gibi görünüyor.

Hafta ortası, 6 Nisan’da ise 16 derece ile Terazi burcunda bir yeni ay yaşayacağız. Bu yeni ay çok fazla sağa sola etki edecek bir yeni ay olmayacak. İşin içinde yaralı şifacı Şiron’un olacak olması özellikle bireysel ya da ikili ilişkilerimizde çözüm odaklı olacağımızı, bu anlamda da yeni başlangıçlara çok daha fazla eğilim gösterebileceğimizi işaret ediyor.

Hafta sonu ise Merkür ile mücadele gezegeni arasındaki olumlu pozisyon etkili olmaya başlayacak. Bu pozisyon her şeyden önce zihnimizi daha hareketli bir hale getirirken, iletişimi ve ticari aklımızı da daha rahat kullanmamıza fayda sağlayacak demek mümkün görünüyor.

Genel olarak baktığımız zaman hafta başındaki Merkür ve Plüton sertleşmesi bizi üslup olarak biraz zora sokabilir ancak bunun dışında kötü bir haftadan geçmeyeceğiz.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Güneş ve Jüpiter size çok daha fazla cesaret ve yeni adımlar atma isteği getirecek. Kendinize güveniniz yüksek görünüyor. 3 Nisan’dan itibaren özellikle parasal konularda çok daha fazla adım atabilirsiniz. İş hayatınızdaki planlarınızı somut hale getirmek zor görünmüyor. Haftanın ilk günlerinde daha hızlı adımlar içerisindesiniz. 6 Nisan’daki dolunay ise özellikle yakın ilişkilerinize ve evlilik hayatınıza ait konuları ve hassasiyetleri gün yüzüne çıkarabilir. Dolunay zamanlarında acele etmemek ve ilişkilere zaman ayırmak en iyisidir.

Boğa

boğa burcu

Bu dönemde konuşmalarınıza ve yakın çevreniz ile iletişiminize çok daha dikkat etmelisiniz. Kimi zaman cesaret göstermeniz gereken durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yakın çevrenizde, konuşmalarınızda daha fazla hareketlilik ve canlılık söz konusu gibi görünüyor. 3 Nisan’dan itibaren burcunuza ilerleyen Merkür, düşüncelerinizi toparlama ve çok daha pratik hareket etme konusunda size faydalı olabilir. 6 Nisan’daki dolunay ise özellikle çalışma ortamında ya da işe yönelik konularda sizi yeni kararlara ve değerlendirmelere sürükleyebilir.

İkizler

ikizler burcu

Bugünlerde Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Jüpiter ikilisi size yeni hevesler ve başlangıçlar yapma arzusu getiriyor. Gruplar içerisinde, arkadaşlıklar arasında daha istekli ve heyecanlı davranabilirsiniz. Pozitif düşünceler geliştirmeye bakın derim. Fakat parasal konularda bazı istek ve planlarınız varsa, bu konularda biraz daha fazla düşünmeniz gerekebilir. Haftanın ilk günleri eve ve yakın çevrenize yönelik konulara dikkat çekiyor. 6 Nisan’daki dolunay ise özellikle aşk hayatınız ve sevdikleriniz ile ilgili konularda size yeni kararlar getirebilir. Bu dönemde duygusal alanda ortaya koyabileceğiniz çok şey var gibi görünüyor.

Yengeç

yengeç burcu

Bugünlerde Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Jüpiter ikilisi sizi özellikle çalışma hayatınızda ve mesleki konularda hem daha cesur hem de daha şanslı kılıyor. Kendinizi gösterebileceğiniz günlerdesiniz diyebilirim. 3 Nisan’dan itibaren düşüncelerinizi uygulama konusunda çok daha başarılı olacaksınız. Özellikle parasal konularda daha kalıcı kararlar verebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizde çok fazla hareket var. Bu dönemde son derece girişken görünüyorsunuz. 6 Nisan’daki dolunay, ev ve iş arasında önemli bir hassasiyet yaratıyor.

Aslan

aslan burcu

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Jüpiter ikilisi sizi daha hevesli, girişken ve yeni konulara daha açık kılıyor. Uzaklar ve yabancılar hayatınıza daha fazla heyecan getirebilir. Fakat bu dönemde geçmişten kaynaklanan durumlar ya da sizi duygusal açıdan daha hassas hissettiren konular dikkat çekiyor. Yine bu dönemde iş hayatınızda anlaşmalar ve maddi alanda planlar görünüyor. Haftanın ilk günlerinse parasal konularda çok daha hareketlisiniz. 6 Nisan’daki dolunay ise yakın çevrenizi ve ilişkilerinizi hareketlendiriyor.

Başak

başak burcu

Bu dönemde kendinizi yenilemek ve cesaret göstermek konusunda daha girişken hissedebilirsiniz. Finansal işler, miras ya da borç gibi konular gündeminizi hareketlendirebilir. 3 Nisan’dan itibaren düşüncelerinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ve aynı zamanda uzaklar ile ilgilenebileceğiniz fırsatlar gündeme geliyor. Haftanın ilk günlerinde kişisel konularda çok daha girişken olabilirsiniz. 6 Nisan’daki dolunay ise özellikle para ve iş hayatınızda bazı sonuçlar ve değerlendirmelere gebe olabilir. Ortaklı işler önem taşıyor.

Terazi

terazi burcu

Yılın bu döneminde Güneş karşıt burcunuzda ilerlerken son 6 aydır devam eden konuların değiştiğini göreceksiniz. Bu dönemde ilişkilere ve karşıtlık konularına daha açık ve pozitif yaklaşmaya özen göstermelisiniz. Bu alanlarda önemli fırsatlar doğabilir. Anlaşmalar ve evlilik gibi konularda daha olumlu adımlar atmak mümkün. Aynı zamanda iş hayatınızda da çok daha hızlı ve aktif olabileceğiniz günlerdesiniz. Haftanın ilk günlerinde düşüncelerinizi toparlamaya bakın. 6 Nisan’da burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay sizi ilişkilerinizde ve olaylara bakış açınızda test edebilir.

Akrep

akrep burcu

Bu dönemde Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Jüpiter ikilisi iş ve çalışma konularında yeni adımlar atma ve daha fazla bilgi sahibi olma imkanı getiriyor. Çaba içerisinde olacaksınız. Aynı zamanda 3 Nisan’dan itibaren özellikle görüşmeler, anlaşma gerektiren konular ve maddi alanda yeni fikirler karşınıza çıkabilir. Haftanın ilk günlerinde hedef ve planlarınızı gözden geçirmeniz faydalı olabilir. 6 Nisan’daki dolunay ise henüz belirsizlik taşıyan durumlara ve özellikle ilişkilerinize parmak basıyor. Bu konularda sizi meşgul eden hassas durumlar iyice gün yüzüne çıkabilir.

Yay

yay burcu

Bugünler karışık etkiler dikkat çekiyor. Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Jüpiter ikilisi sayesinde yaratıcı alanlarda kendinizi sahneye koyabileceğiniz konularda ve aşkta daha pozitif bir hava görünüyor. Çocuklar ile ilgili gelişmeler de mutluluk getirebilir. 3 Nisan’dan itibaren iş ortamında düşüncelerinizi daha fazla somut hale getirebileceğiniz çabalar dikkat çekiyor. Haftanın ilk günlerinde iş ile ilgili hedeflerinize zaman ayırmanız gerekecek. 6 Nisan’daki dolunay ise arkadaşlıklar ve gruplar içerisinde sosyal alanda sizi daha fazla düşünceli olmaya itebilir.

Oğlak

oğlak burcu

Bu dönemde oldukça kritik gelişmeler ve eyleme geçmeyi zorunlu kılan durumlar dikkat çekiyor. Hem ev cephesinde hem de ortaklaşa alanlarda atmanız gereken adımlar olabilir. Koç burcunda ilerleyen Güneş ve Jüpiter ikilisi ailenizi ve evinizi ilgilendiren konularda yeni başlangıçlar ve olumlu tecrübeler getirecek. Fakat evlilikle ve ortaklı konularda tartışma çıkarabilecek durumlar da söz konusu olabilir. Özellikle 6 Nisan’daki dolunay, iş hayatınızı ve ailevi konuları değerlendirmek için önemli fırsatları getiriyor.

Kova

kova burcu

Bugünlerde çalışma ortamınızı ve genel olarak iş hayatınızı harekete geçiren, daha canlı kılan ve mücadele içeren durumlar aynı anda ortaya çıkabilir. İş ve hizmet konularında daha soğukkanlı ve planlı davranmanız gerekecek. Fiziksel açıdan sizi yorabilecek koşullar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda bu dönemde yakın çevrenizdekiler, eğitim ve ziyaretler yoğun görünüyor. 3 Nisan’dan sonra ev ve toprak gibi konular üzerinde daha fazla şey yapabilirsiniz. 6 Nisan’daki dolunay; uzaklar ve yolculuklar ile ilgili konularda önemli sonuçlar ve değerlendirmeler getirecek.

Balık

balık burcu

Bugünlerde enerjinizi ve yaratıcılığınızı çalışma konularına, iş hayatınıza ve size para kazandırabilecek fırsatlara ayırmaya çalışmalısınız. Yeteneklerinizi harekete geçirmelisiniz. Özellikle 3 Nisan’dan sonra yakın çevrenizdekilerle daha hızlı ve daha yapıcı konuşmalar, görüşmeler gündeme gelebilir. Zekanızı tasarım alanında da kullanabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde karşıtlık konularına dikkat etmekte fayda var. 6 Nisan’daki dolunay ise ortaklı işlere ve belki de eşinizin para durumu ile ilgili yeni bir gelişmeye işaret ediyor olabilir.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu