Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Proud ile Değişime Hazır Olun

Yenilikçi, teknolojik ve bilimsel yaklaşımıyla kozmetik sektöründe farkını ortaya koyan Proud, etkin içerikleri ve kuvvetli formülü ile hazırlanan serumlarıyla cilt bakımı rutininizi değiştiriyor.

Genel cilt endişeleri olan nem, yaşlanma ve parlaklık için çözüm getiren vegan serumlarını, nemlendirici ve onarıcı bazıyla kullanarak, yeni nesil Proud ürünleri ile kusursuz bir cilde ve sağlıklı, ışıltılı bir görünüme kavuşacaksınız.

Cilt bariyer sağlığına önem veren, profesyonel bakımı evinize taşıyan formülüyle bakım ve güzellik maskesi ve serum seti Proud, farklı ihtiyaçlara, kullanım alışkanlıklarına ve cilt tiplerine uygun olarak düşünülmüş ürünleriyle sağlıklı bir görünüm için tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Proud web sitesinde bulunan cilt analizi algoritması ( https://proudproducts.co/cilt-analizi/) cildinize özel ürünleri, cildinizin ihtiyacına göre önererek, bulmanızı sağlıyor. 

Çok fonksiyonlu Proud serum serisi ve maske bazıyla artık evde profesyonel cilt bakımı mümkün!

Her cildin ihtiyacına özel, kişiselleştirilmiş, yapılan klinik testler ile etkinliği onaylanan Proud ürünleri özel içeriği ve kullanım kolaylığı ile aktif cilt bakımı ritüellerinize eşlik ediyor. 

Yeni nesil maskesi ve güçlü aktif içeriklere sahip olan serumlarıyla tanıştıktan sonra, cilt bakim rutininizde  Proud ürünlerinden vazgeçemeyeceksiniz. 

Serum Serisi, farklı bir yaklaşımla, tek tek ya da birlikte karıştırılarak kullanılmak üzere her cildin ihtiyacına göre, tek urun her çeşit cilt yerine, kişiye özel formülle kullanılmak üzere üretilmiştir. 

Maske Bazı, öncelikle cildinizi nemlendirir ve onarır; cilt bariyerinizi yenileyerek zengin polifenolleriyle hücre savunmasını artırır ve parlaklık kazandırır. Ek olarak, Rozasea’nin yarattığı ciltteki kızarıklıkları ve pigment artışıyla deri ve dokularda medya gelen renk değişikliklerini de azaltan maske bazı, enflamasyonu azaltarak cilt yaşlanmasını yavaşlatır.

proud

Parlak ve ışıltılı bir cilde sahip olmak istiyorsanız  Anti-Aging Serum tam size göre. İçeriğinde bulunan yoğun Grenactive Retinoid yapılan çalışmalarda 14 günlük uygulama sonucunda çizgi ve kırışıklarda dramatik azaltma göstermiştir, bu güçlü içerikle Anti-Aging Serum, cildinizin elastikiyetini artırırken kırışıklıkları azaltır ve daha eşit bir cilt tonu sağlayarak kusurları en aza indirir. Yapılan klinik testlere göre 28 günlük kullanım sonunda ciltte kırışık oranını %18.9 azalmıştır.

Cansız ve kuru ciltleri nemlendiren serumu Hydrating Booster; hem kısa hem de uzun dönemli nemlendirme etkisiyle benzersizdir. Cilt üzerinde görünmez bir film oluşturan yapısıyla da cildin günlük nem ihtiyacını giderirkenciltte kir kalıntılarının oluşmasını engelleyerek, cilt sağlığını destekler.  Yapılan klinik testlere göre 28 günlük kullanım sonunda cildin nem oranını %31.4 arttırmıştır. Cildiniz nem oranını kullanım sonrasında dahi 5 güne kadar arttır ve korur.

Leke ve renk eşitsizliğini azaltmayı sağlayan Brightening Booster Serum, düzenli kullanımda yaşlılık lekelerini 14 gün içinde azaltırken, cildin tonunu dengeler ve pigment bozukluklarını giderir. Klinik testler sonucunda, içeriğinde bulunan Radianskin, 56 günlük kullanım sonrası leke görünümünde %46 iyileşme sağlamıştır. 

Proud ürünlerine proudproducts.co‘dan, beymen.com, trendyol.com.tr ve hepsiburada.com.trden   ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu