AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 3 Temmuz – 9 Temmuz 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

burç

Oğlak burcunda yaklaşmakta olan bir dolunay bizi yaz sıcağından serinletecek.

Oğlak’ın özgün duruşuyla birlikte disiplinli bir değişim kaçınılmaz olacak.

Haftanın Gündemi

3 Temmuz – 9 Temmuz 2023 haftası boyunca Ay, Oğlak burcunda yoluna devam edecek ve hafta sonunda pazar günü ise Koç burcuna geçecek.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu hafta, Oğlak burcunda gerçekleşecek olan bir dolunayla başlıyoruz. İletişim gezegeni Merkür’ün karşıt konumda olduğu bu dolunayda, talih gezegeni olumlu bir noktadan bize eşlik edecek. Jüpiter’in Boğa burcundan yapacağı bu olumlu etki, finansal konularda ve dünyevi yaşamımızda bize destek olacak nitelikte.

Yükselen Terazi’de gerçekleşecek olan Oğlak dolunayı, değişim ve dönüşüm için aklımızı doğru kullanmamız gerektiğini ve daha dengeli bir hayat için güzel adımlar atabileceğimizi vurguluyor.

Haftanın ortasında ise Merkür’ün yaralı şifacı Şiron asteroitiyle ve Venüs’ün sürekli sürprizler yaratan Uranüs ile olan ilişkisi, bizi çözümsüz bir noktada olduğumuza inandırmaya çalışsa da, hafta sonunda gökyüzünün düzeleceği ve sorunların çözülebileceği deneyimlenebilir.

Hafta sonunda ise dişil enerjiyi simgeleyen Venüs’ün kadersel noktalara yapacağı olumlu duruş, enerjimizi yükseltecek nitelikte olacak.

Genel olarak, bu hafta Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunayın, disiplin gerektiren bir burç olması nedeniyle sevimli olmayabileceğini söylemek zor. Özellikle transneptün gezegenlerinden Zeus’un etkisiyle ani ve sert hareketlere ve kazalara dikkat etmemiz gerektiğini bize hatırlatmaktadır.

Haftalık Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini statü, toplumun algıladığı şekliniz, üstlerinizle ilişkileriniz, patronlarınızla olan etkileşimleriniz, iş yapma tarzınız, başarı odaklı çalışmalarınız, herkesin gözü önünde olma arzunuz, yükselme çabalarınız, yaşam hedefleriniz, anne ve annelikle ilgili konular, mesleğiniz, kariyer alanlarınız ve ününüz gibi konularda deneyimleyeceksiniz.

Boğa

boğa burcu

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini liseden sonraki eğitiminiz, yurt dışıyla ilgili konular, yabancılar, yabancı diller, medya, satış-pazarlama işleri, öğretim görevlileriyle ilişkileriniz, uzak akrabalarınız, felsefe, din, inançlar, hayatı sorgulama ve anlamlandırma konuları, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı konular, astroloji, sosyal bilinç, topluma uyum sağlama şekliniz, akademik hayatınız gibi konularda deneyimleyeceksiniz.

İkizler

ikizler burcu

Merhaba sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini finansal krizler, ölüm ve yeniden doğuş konuları, ödemek zorunda olduğunuz veya size ödenmesi gereken nafaka, vergi iadeleri gibi meseleler, aynı zamanda partnerinizin veya sevdiğiniz kişinin maddi durumu, korkular, ortak kazançlar, borçlar, vergiler gibi konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Yengeç

yengeç burcu

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini açıkça düşman kişiler, mahkemeler, ortaklıklar gibi birden fazla kişiyle yürütülen faaliyetler, yazılı veya sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanı sıra vekalet verdiğiniz kişiler, avukatınız gibi konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Aslan

aslan burcu

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini iş ve iş arkadaşları, günlük yaşamın koşturmacaları, çalışma yöntemleri, sağlık durumu, hastalıklar, temizlik ve hijyen konuları, evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, çalışma arkadaşlarınız ve hastalıklar gibi konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Başak

başak burcu

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini aşk hayatınızın yanı sıra tutkularınız, eğlence yaşamınız, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuklar, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, romantik ilişkiler, moda gibi konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Terazi

terazi burcu

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini yaşam tarzınız, baba figürü, kişisel bağlılıklarınız, alışkanlıklarınız, ev ve aile içi durumlarınız ve özellikle duygusal sağlamlığınızın korunması, köklerinizle ilgili gelişmeler, yakın çevrenizdeki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz ve maddi-manevi miraslar gibi konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Akrep

akrep burcu

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini zeka, iletişim, haberleşme gibi konular, problemlere yaklaşımınız ve bilgiyi nasıl değerlendirdiğinizle ilgili durumlar, yakın çevreniz, kardeş ilişkileri ve kısa yolculuklar, eğitim hayatınızın ilkokuldan liseye kadar olan dönemi, uzun vadeli olmayan planlar ve projeler, yayıncılık, pazarlama, halkla ilişkiler gibi konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Yay

yay burcu

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini kazançlarınız, para durumunuz, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz ve taşınabilir maddi değerleriniz gibi maddi konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Oğlak

oğlak burcu

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini kişiliğiniz ve özellikle irade gücünüz, arzularınız ve bireyselliğiniz başta olmak üzere, egonuz ve oluşturduğunuz dünya, görünür kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan tüm fiziksel ve psikolojik değerleriniz, sosyal açıdan sizi var eden ve hayatta yer aldığınız konumu ve tepkilerinizi içeren konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Kova

kova burcu

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini bilinçaltınız, psikolojiniz, hayalleriniz ve rüyalarınız, ayrıca ruhsal ihtiyaçlarınız, korkularınız, endişeleriniz, güvensizlik duygularınız, sırlarınız, maddi ve manevi kısıtlamalar, darboğazlar, gizli işler ve ilişkiler, aynı zamanda gizli düşmanlarınız, içsel gelişiminize odaklanmanız gereken konular, dedikodular, başkalarından sakladığınız ve görünmesini istemediğiniz yanlarınız gibi konular hakkında deneyimleyeceksiniz.

Balık

balık burcu

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar! Bu hafta dolunayın etkilerini arkadaşlıklarınız ve sosyal çevrenizde gerçekleştireceğiniz çalışmalar, toplumsal değişimlere katılımınız ve bu amaçla oluşturacağınız dernekler ve hayır işleri, insanlara yardım etme isteğiniz ve bu doğrultuda kuracağınız dostluklar, gruplar ve dernekler, aynı zamanda iş hayatınız, kariyeriniz ve kazançlarınız ile iyimserlikle ilişkili olaylar hakkında deneyimleyeceksiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu