AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 7 Kasım-13 Kasım

7 Kasım-13 Kasım haftası burçları aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında neler bekliyor?

7-13 Kasım haftası Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarının detaylı yorumları içeriğimizin devamında!

burç

Haftanın Gündemi

  • 8 Kasım Salı günü saat 14.00’da Boğa burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşecek.
  • 8 Kasım Salı günü saat 19.42’de Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşacak.

Koç

Sevgili Koçlar ve yükseleni Koç olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte maddi konulara yaklaşımınız değişecek. Girişimlerinizde daha dikkatli ve kalıcı kararlar vermelisiniz. Geçici şeylerden bu hafta uzak durmalısınız. Değer kavramına olan bakışınızı, iş ortaklarınızı ve kazanç kapılarınızı yeniliyorsunuz. Alışkanlıklarınızı değiştirirken gösterdiğiniz dirençten vazgeçin.

Boğa

Sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa olanlar, 8 Kasım’da burcunuzda gerçekleşecek olan Ay Tutulması, hayatınızdaki dönüşüm noktalarıyla yüzleşmenizi ve kaçmış olduğunuz kararları fark etmenizi sağlayabilir. İhtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi doğru okumalısınız. Bireysel anlamda ve ilişkiler konusunda düşünceleriniz değişebilir ve daha radikal ve gerçekçi yollarda ilerlemek isteyebilirsiniz. İnan bu hafta bu radikalliğe de ihtiyacınız olacak.

İkizler

Sevgili İkizler ve yükseleni İkizler olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte korkularınıza ve gereksinimlerinize kayıtsız kalmanın telafisini hissedebilir ve görebilirsiniz. Kötü niyetli insanlarla yüzleşebilirsiniz. Ancak bu sayede insan ilişkilerinde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini görebilirsiniz. Sizi baskı altında bırakan durumlara karşı tavrınızı net bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Tepkisizliğin bir çözüm yolu sunmadığını görmeli ve ona göre yol almalısınız.

Yengeç

Sevgili Yengeç ve yükseleni Yengeç olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte sosyalleşebilir, yeni fikirler üretebilir ve ilgi alanlarınızın dışına çıkabilirsiniz. Hayatı hep aynı gözlerle göremezsiniz. Bu hafta da tam da bunun farkına varıyorsunuz. Bu anlamda da yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Bu durum bazı döngüleri kırmanızı sağlayabilir. Verdiğiniz kararların muhakkak arkasında durmalısınız. Arkadaş çevrenizde değişikliğe gidebilirsiniz.

Aslan

Sevgili Aslan ve yükseleni Aslan olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte kariyerinizde önemli ve radikal gelişmeler yaşanabilir. İş değişikliği gibi durumlarda beklemediğiniz haberler alabilirsiniz. Bu haberler ile hayatınız değişebilir ve yeni iş görüşmeleri ile şansınızı arttırabilirsiniz. Kendinizin en iyi versiyonuna yatırım yapmalısınız.

Başak

Sevgili Başak ve yükseleni Başak olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte kalıcı bir düzen kurmaya başlıyorsunuz. Tutumlarınızı değiştirmek ve kabullenmek ile ilgili limitlerinizi aşıyorsunuz. İnatlaştığınız konularda çözümlenmeler yalayabilirsiniz. Taşınma işleriniz hızlanabilir ve almış olduğunuz sorumluluklara yenilerini ekleyebilirsiniz. Yurt dışı ve sosyal medya konularında şans sizden yana olabilir. Bunları doğru değerlendirdiğiniz sürece kazanmaya başlayacaksınız.

Terazi

Sevgili Terazi ve yükseleni Terazi olanlar, Boğa burcunda 8 Kasım’da gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte hukuksal ve parasal konularda size olan etki artabilir. Bu konularda haklılığınızın kanıtlanması ile birlikte kendinizi ekonomik anlamda güvende hissedebilirsiniz. Miras konularında sizi sevindirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aileniz ile daha çok vakit geçirdiğiniz bir hafta olabilir. Ancak Merkür Uranüs karşıtlığı nedeni ile ani kararlar verebileceğiniz için paranızı nasıl harcadığınıza dikkat etmelisiniz.

Akrep

Sevgili Akrep ve yükseleni Akrep olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte Kasım ayı sizin için önem kazanacak. İlişkileriniz ile alakalı saklı olan konular gündeme gelebilir. Hayatınıza insan alma kriterlerinizi yeniliyorsunuz. İnatlaşmalardan ve takıntılarınızdan kurtulmanız daha esnek olmanızı sağlayacak.

Yay

Sevgili Yay ve yükseleni Yay olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte çalışma koşullarınız ile ilgili beklentileriniz değişebilir. Sorumluluklarınızda yenilenmeler ve iş imkanları gündeme gelebilir. Bu durum sizi ekonomik anlamda mutlu edecektir. Zihinsel ve bedensel olarak bu duruma hazırlıklı olmalısınız.

Oğlak

Sevgili Oğlak ve yükseleni Oğlak olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte duygusal ve parasal açıdan kazandıran haberler alabilirsiniz. Hayallerinizi değiştiriyor ve sıra dışı fikirlerinizi değerlendiriyorsunuz. Geçmişten elde ettikleriniz doğrultusunda daha kalıcı işler yapabilir ve adımlar atabilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni insanlarla tanışabilir ve duvarlarınızı esnetebilirsiniz. Evlilik ve ilişkilerinizi ilerletme gündemleriniz olabilir. Çocuk sahibi olmayı düşünebilirsiniz.

Kova

Sevgili Kova ve yükseleni Kova olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte önemli yol değişiklikleri yapabilirsiniz. Aile konularının gündeme geldiği bu dönemde özellikle taşınma ve yer değişikliği konuları dikkat çekebilir. Bilmediğiniz yönlerinizi keşfederek evlilik kavramına yeniden bir şans verebilirsiniz.

Balık

Sevgili Balık ve yükseleni Balık olanlar, 8 Kasım’da Boğa burcunda gerçekleşecek olan Ay Tutulması ile birlikte yeni insanlarla tanışabilir ve önyargılarınızı kırabilirsiniz. İnsanların sandığınızdan farklı olduğunu fark edebilirsiniz. Bu anlamda sezgilerinize olduğu kadar hayatın gerçeklerine de değer vermelisiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu