Saç BakımıGüzellikManşet

L’Oreal Professionnel İle Saçınız Yaza Hazır!

L’Oréal Professionnel, profesyonel saç bakım kategorisinde çığır açan öncü onarıcı bakımları ile yaz öncesi saçlarınızı güçlendiriyor, besliyor ve parlaklık kazandırıyor. 

Yaz mevsimi ile birlikte saç bakımı daha da önem kazanıyor. Güneşin, tuzlu suyun ve klorun saçlarımız üzerindeki olumsuz etkilerini önlemek özel bir dikkat gerektiriyor. L’Oréal Professionnel’in yenilikçi ürünleri, özel geliştirilmiş formülleri ile yaza girerken saçlarınızı nemlendiriyor, besliyor, onarıyor, parlaklık ve ışıltı veriyor, size de yazın tadını çıkarmak kalıyor. 

L’Oreal Professionnel Absolut Repair Oil

LOreal Professionnel

Zengin formülünde yer alan altın kinoa, güzellik vitamini B12 ve saçtaki elastikiyeti arttıran B2 vitaminleri ile L’Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Yıpranmış Saçlar için 10 Etkili Mucizevi Bakım Yağı , saçta 10 etkiyi 1 arada sunuyor. Yıpranmış ve kuru saçlar için geliştirilen mucizevi bakım yağı, saçı besliyor, onarıyor, pürüzsüzleştiriyor ve yatıştırıyor. Saç tellerini yumuşatarak ipeksi bir doku kazandırırken kolay taranmasını sağlıyor. Elektriklenmeyi önlüyor, saça parlaklık ve ışıltı veriyor. Yoğun kimyasal işleme maruz kalmış saçların hasar görüp bozulan yapılarını iyileştiren bakım yağı, daha kolay şekil alan, parlak ve sağlıklı gözüken saçlara kavuşmanızı sağlıyor.

L’Oreal Professionnel Metal Detox Yüksek Korumalı Krem

L'Oreal Professionnel

Islak saça uygulanan ve durulanmayan L’Oréal Professionnel Metal Detox Yüksek Korumalı Krem, saçtaki metali* arındırarak saç kırıklıklarını ve renk yansımalarını engellemeye yardımcı oluyor. Saç tellerini UV ışınlarına, oksidasyona, tarama uygulamalarına ve 230 derece ısıya karşı koruyor.** UV filtreleri ile formülize edilen yüksek korumalı krem, elektriklenme karşıtı etkisi ve akışkan dokusuyla saç telleri tarafından emilirken, saçta ağırlık yapmıyor. Nemlenen ve güçlenen saç telleri çok daha kolay şekilleniyor, sağlıklı bir görünüme sahip oluyor. Tüm saç tipleri için uygun krem, %1 Glikoamin ile konsantre edilmiştir.

* Instrumental test., 10 uygulama sonrası.

** Instrumental test.

L’Oréal Professionnel Metal Detox Oil Konsantre Bakım Yağı 

LOreal Professionnel

Saç telinde birikerek yıpranma, kırılma ve renk eşitsizliklerine neden olan metali arındıran Metal Detox Serisi’nin favori ürünü L’Oréal Professionnel Metal Detox Oil Konsantre Bakım Yağı, saça eşsiz bir parlaklık kazandırıyor. Glikoamin ile zenginleştirilmiş konsantre yağ, ağırlık yapmadan saç telleri tarafından anında kolaylıkla emilirken, saçları derinlemesine besliyor. Hem ıslak hem de kuru saça uygulanabilen, Metal Detox serisinin bağımlılık yaratan imza kokusuna sahip olan Konsantre Bakım Yağı, %97 daha az kırılma* ve 2 kata kadar parlaklık** sunuyor. Saça 4 kat daha fazla nem koruması sağlarken, saçı 230°C ısıya karşı *** koruyor. 

*Metal Detox şampuanı + maske üzerinde enstrümantal test

**Metal Detox konsantre yağ üzerinde enstrümantal test

***Instrumental test.

Tüm ürünlere güvenle kuaforumden.com üzerinden hediyelerle ulaşabilirsiniz.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu