AlışverişManşet

Hemington: Baba & Oğul Koleksiyonu

Koleksiyonlarında saf kalite ile zamansız tasarımları buluşturan premium erkek giyim markası Hemington Baba & Oğul koleksiyonu ile her nesilden babaya ve oğullarına hitap ediyor. Bu koleksiyon ile babalar, oğulları ile ortak zevki paylaşıyor, 3-14 yaş arası erkek çocuklarına şıklıklarını aktarıyor. 

Markanın Baba & Oğul koleksiyonunda yer alan benzersiz ürünler, oğulları ile aynı şıklığı paylaşmak isteyen babalar için en özel Babalar Günü hediye seçenekleri arasında yer alıyor. 

Hemington: Babalarımız Gelecek İçin En Büyük İlham Kaynağımız

Güçlü duruşu, stili, kaliteyi benimseyen ve şıklığından ödün vermeyen Hemington erkeğinin giyim tarzı kuşaktan kuşağa bir miras olarak taşınıyor. Bu yıl babasının giyim tarzına şık bir dokunuş yapmak isteyenler, doğal ve kaliteli giyim tarzında oğluna rehberlik edenler ve babasına özenen erkek çocuklar için özel olarak tasarlanan Baba & Oğul Koleksiyonu, erkek giyim dünyasında kuşaklar arası bir köprü misyonu üstleniyor. 

hemington

Baba & Oğul Koleksiyonu’nda yer alan Giza pamuk tişörtler, saf keten gömlekler, şort, pantolon ve havlu polo yaka tişörtler ile hızlı kuruyan mayolar tamamen doğal pamuk ve keten kumaşlardan üretiliyor. Özen ve sevgi ile hazırlanan bu koleksiyon ile babalar ve oğulları yaratıcı tasarımları ve rafine şıklığı paylaşarak yazı birlikte selamlıyor.

“Baba & Oğul” Koleksiyonu’na markanın seçkin lokasyonlarındaki mağazalarından ve hemington.com.tr online mağazasından ulaşılabilir. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu