Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Pantene: Hydra Glow

Yaz mevsimi cıvıl cıvıl sokakların, huzurlu bir tatilin ve sıcak yaz akşamlarının yanında; saçları susuz bırakan kavurucu sıcakların, yakan rüzgârın ve tuzlu denizin de habercisi.

Baobab Özü, Biotin ve Hyalüronik Asit ile zenginleştirilmiş Pantene Pro-V formülüne sahip Yeni Pantene Hydra Glow Serisi ise yaz aylarında yıpranan ve sürekli kuruluk problemine sahip saçları bile suya doyurarak ışıltısına kavuşturuyor!

Yaz Aylarında Işıltısını Kaybeden Saçlar İçin; Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu

Hydra Glow serisinin merkezinde yer alan Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu, en kuru saçların bile susuzluğunu gidermek için cilt bakım ürünlerinden alınan ilhamla tasarlandı. Saçlarınıza uyguladığınızda kremden suya dönüşen yapısıyla Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu saçları nemlendirir, ayrık saç uçlarını birleştirir, saçlarınızın yumuşaklığını arttırır ve saçlarınızı hak ettiği ışıltısına geri kavuşturur. Yaz aylarında saçınızı ağırlaştırmadan susuzluğunu giderecek Kuru Saç Uçlarına Elveda Serumu ile 1 kullanımda 72 saate kadar suya doymuş, sağlıkla ışıldayan saçlara kavuşabilirsiniz!

pantene

Saçlarınızın Susuzluğunu Giderecek Hydra Glow Serisi

Pantene Hydra Glow serisinde bulunan Hydra Glow Nemlendirici Şampuan Baobab Özü ile Zenginleştirilmiş Pantene Pro-V formülü ile saçı zarar vermeden temizleyerek, ağırlaştırmadan ışıltısını geri kazandırır. Hydra Glow Nemlendirici Saç Bakım Kremi saçınızın susuzluğunu gidererek saçınızı yazın yıpratıcı etkisinden korumaya yardım eder. Işıltısını kaybetmiş donuk saçlarınıza nüfuz ederek yenilenen formülü ile ışıltısını geri kazandırır. Hydra Glow Yoğun Nemlendirme Maskesi nemi saça hapsederek en kuru saçları bile derinlemesine nemlendirir. Saçlara canlı bir ışıltı veren yoğun nemlendirici maske yaz aylarının saçlar üzerindeki yıpratıcı etkileri sonucunda oluşan saç kırıklarını pürüzsüzleştirerek onarır.

Yepyeni Nemlendirici Formül ile Işıltılı Saçlar

Boabab ya da bilinen ismi ile “Hayat Ağacı” gövdesinde depoladığı su ile en kurak zamanlarda bile hayatta kalabilme özelliğine sahiptir. En kuru saçların bile susuzluğunu gidermeyi hedefleyen Hydra Glow serisi Baobab tohumundan elde edilen Baobab Özü ve Biotin ile zenginleştirilmiş Pro-V B5 formülü içerir. 

Pantene Baş Bilim İnsanı Dr Jeni Thomas yeni nemlendirici formül hakkında konuştu; 

“Saç sağlığına odaklanan Pantene, en sağlıklı ve en etkileyici sonuçları elde etmek için doğadan ilham alıyor. En kuru saçların bile susuzluğunu giderecek Baobab Özü ile zenginleştirilmiş Pro-V B5 formülü ile tüm kullanıcılarının hayallerindeki derinlemesine nemlendirilmiş, ışıldayan saçlara kavuşabilecek.”

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu