ModaManşet

Naile Sultan Suite’te Hermes’in Yeni Parfümü Hermessence Oud Alezan Tanıtıldı!

Mandarin Oriental Bosphorus, Boğaz’ın muazzam manzarasına sahip olmasıyla dikkat çekerken, lüks markalarla iş birliklerine devam ediyor.

Mandarin Oriental Bosphorus’un en özel süitlerinden biri olan Naile Sultan Suite’te, ünlü parfümer Christine Nagel tarafından tasarlanan Hermes Hermessence Oud Alezan parfümü tanıtıldı. 6 Mart Çarşamba günü düzenlenen etkinliğe katılan seçkin konuklar, lüks markanın yeni parfümü hakkında bilgi sahibi olurken, gül ve ud esansının sıcak ve tutkulu notalarını içeren Hermes Oud Alezan’ı deneyimleme fırsatı buldular.

hermes 1

Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’un eşsiz konumu, ihtişamı ve tasarımı, konaklama ve yaşam deneyimini benzersiz kılıyor. Naile Sultan Suite, 30 metre uzunluğundaki cam cephesiyle Boğaz’ın büyüleyici manzarasını sunarken, zarif tasarımıyla İstanbul’un romantik tarihinden ilham alıyor. Hermes ile gerçekleştirilen etkinlik, otelin lüks markalarla iş birliklerini bir kez daha ön plana çıkardı.

Davetliler arasında Ece Sükan, Rüya Büyüktetik, Melodi Elbirliler, Hande Tokmak Akgerman gibi isimler vardı. Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul’un özel ambiyansını ve yeni parfümü keşfetme şansına sahip oldular.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu