SağlıkBeslenmeİyi YaşamManşet

Humanis Tüketici Sağlığı Ürünlerini Tanıttı!

Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç firması olan Humanis’in gerçekleştirdiği lansman öne çıkan bir etkinlik olarak ilgi gördü. Lansmanda, Tüketici Sağlığı kategorisinde yer alan yeni OTC ürünleri tanıtıldı. Le Pain Quotidien Fulya’da düzenlenen etkinlik, eczacılar, diyetisyenler, psikologlar, sağlık editörleri ve sağlıklı yaşamı benimseyen içerik üreticilerinin katılımlarıyla gerçekleşti.

Humanis Tüketici Sağlığı Ürünleriyle Yaşama Artı Katıyor

Humanis, kaliteli yaşamı destekleyen ve insan sağlığına vermiş olduğu önem doğrultusunda çıkartmış olduğu Humanis Guard, Humanis Vitamin B12, Humanis Saw Palmetto, Humanis Bromelian+Krom, Humanis Energy Max ürünlerini gerçekleştirdiği lansmanla tanıttı.

Etkinliğin ev sahipliğini üstlenen Humanis’in Tüketici Sağlığı Ürün Müdürü Duygu Öztürk,

“Türkiye’nin en hızlı büyüyen ilaç şirketi olarak inovatif, güvenilir ve etik değerler çerçevesinde; tüm dünyada insanların yaşamına değer katmayı hedefliyoruz. İnsan odaklı yenilikçi sağlık felsefemizi sürdürmek adına Tüketici Sağlığı alanında da ilaç kalitesinde ürünler sunuyoruz. Çevresel faktörler, stres ve gıda kalitesinin düşmesi gibi etkenlerden dolayı gün içinde yorgun, bitkin hissedebiliyoruz, bağışıklığımız düşebiliyor. Bu nedenle kaliteli bir yaşam için doğru takviye destekleri almak çok önemli.” ifadelerini kullandı.

Davete katılan önemli isimler arasında Humanis CEO’su Yunus Sancak, Kadriye Olgar, Alegra Levi, Arzu Kunt, Begüm Karamahmutoğlu, Seçkin Piriler, Akasya Aslıtürkmen, Nalan Aksoy, Serap Sarı, Psikolog Fundem Ece ve Uzman Diyetisyen Yelda Sönmez gibi tanınmış isimler bulunmaktadır. Bu isimlerin katılımı, etkinliğin sektördeki önemini ve Humanis’in sağlık alanındaki etkileşimini vurgulamaktadır.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu