AlışverişManşetŞehirde

IKONIK STORE Açılışında Ünlüler

IKONIK STORE; moda dünyasındaki ünlü markaların exclusive parçalarını ve limited edition ürünlerini İstanbul Akmerkez’deki ilk konsept mağazasıyla moda severlerin beğenisine sundu.

IKONIK Store mağaza açılışına; Yonca Ebuzziya, Nesrin Cavadzade, Deren Talu, Ege Kökenli, Volkan Karataş, Meral Çalışıcı, Galip Ölmez, Arzu Kunt gibi ünlü isimler katıldı.

Moda trendlerini belirleyen dünya markalarının limited edition ürünlerine ev sahipliği yapan IKONIK STORE açılışı ünlü isimleri bir araya getirdi.

Yonca Ebuzziya, Nesrin Cavadzade, Deren Talu, Ege Kökenli, Volkan Karataş, Meral Çalışıcı, Galip Ölmez Arzu kunt gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen açılış büyük ilgi gördü. 

Dünyaca ünlü markaların birbirinden özel “Limited Edition” ürünlerini marka tutkunları ile buluşturmaya hazırlanan ve exclusive ürünleriyle fark yaratan mağaza; Jordan, Nike, Louis Vuitton, Off-White x Jordan, Converse x Off-White, Dior, Supreme gibi zengin marka karması ile stil ikonlarını yeni bir hikâyenin parçası olmaya davet ediyor.

Her sezondan en özel, en seçkin ürünlerin yer aldığı büyük bir kategori ve marka zenginliğine ev sahipliği yapacak IKONIK STORE, kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile kusursuz bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu