AlışverişManşet

Keith Haring x Penti

Keith Haring’in benzersiz çizgileri ve eğlenceli dünyası şimdi Penti’de! İç Giyim, Ev Giyim ve Dış Giyim ürünlerinden oluşan koleksiyon renkleriyle büyülüyor.

Sanat tarihinde kendine yer edinmiş, sanata ve modaya kattığı renkli çizgileriyle bilinen ressam ve grafiti sanatçısı Keith Haring’in yıllarca yaptığı çizimler ve ikonik semboller Penti’ye ilham oldu.

Barış, sevgi, eşitlik ve şefkat duygularını dünyaya yayma amacını savunan Keith Haring’in her desende karşımıza çıkan güçlü semboller ve ikonlar Penti’nin tasarımlarıyla buluşarak iç giyim, ev giyim ve dış giyim koleksiyonlarını oluşturuyor. 

Ev Giyim Koleksiyonu, bol kesimlerden crop seçeneklerine, jogger pantolonlardan pijama takımlarına ev giyim stiline eğlence ve pamuklu yapılarıyla rahatlık ve konfor sağlayan 9 üründen oluşuyor. 

Bodysuit, sweatshirtler, taytlar ve eğlenceli tişörtlerden oluşan ‘Dış Giyim’ ürünlerinin fark yaratan özelliği ise dikkat çeken renkleri ve hem spor hem günlük kullanımda seninle olması!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu