SanatAlışverişManşet

İlham Veren İsimler Beymen Art Room’da!

Ayrıcalıklı seçkisiyle hayatın her alanına dokunan Beymen, yükselen yeteneklerini yeni sanat platformu Beymen Art Room’da bir araya getiriyor. 

Yaşamlarımızda yeni pencereler açan, ruhu besleyen, ufuk açan yönlerinden ilham alarak çağdaş sanatın etkili olduğu çemberin sınırlarını genişletme hedefiyle hayata geçen Beymen Art Room, sanatseverlere yepyeni bir keşif alanı sunuyor.

gp gorsel boyut 2023 05 05T144651.581

Art Room, resim, kolaj ve heykel olmak üzere üç farklı disiplinden 20 sanatçı ve 200’ü aşkın eserin yer aldığı kürasyonu ile yepyeni perspektiflere, değişime ve gelişime açık dinamik bir sanat platformu. Keşif, duygusal etkileşim ve artistik dışavurum temalarını odağına alan Illusory Superiority işbirliğinde hazırlanan Art Room, farklı kültürler, hikayeler ve anlatım biçimleriyle zenginleşen seçkisiyle benzersiz deneyimlere bir yenisini daha ekliyor. 

Eserleriyle bu özel kürasyonda yer alan, düzenli aralıklarla Beymen Art Room’a özel röportajlarıyla üretimlerinin yanı sıra ilham kaynaklarını da keşfedebileceğiniz sanatçılar; Duygu Ergör Baur, Bengisu Bayrak, Belma Bozkurt, Tutku Bulutbeyaz, Canan Cankaya, Cins, Sultan Burcu Demir, Biray Demiray, Küntay Tarık Evren, Cansu Gürsu, Deniz İkizler, Ece Kalabak, Simge Kansu, Remzi Karabulut, Hale Karpuzcu, Melisa Kılıç, İlhan Sayın, Murat Tosyalı, Taylan Ünal ve Halil Vurucuoğlu. 

Çağdaş sanatın kapılarını yaratıcı dehaların izdüşümüyle aralayan Beymen Art Room’un ilham veren seçkisini keşfetmek için Beymen.com’a davetlisiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu