Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Phyto Softness Serisi

Saç bakımında uzman marka Phyto yeni saç bakım serisini sunuyor. Phyto Softness Günlük Saç Bakım Serisi yaz aylarında yıpranan saçlara derinlemesine bakım sağlıyor. 

Yaz ayları güneş, deniz, havuz gibi çevresel faktörlerden dolayı saçların yoğun bakıma ihtiyacı oluyor. Bitkilerden gelen gücü saçlara taşıyan Phyto yeni Softness Serisi ile saça ihtiyacı olan bakımı getiriyor. Saçların daha canlı ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. 

Phyto Softness Saç Bakım Serisi; tüm saç tipleri için geliştirilen bakım şampuanı, kolay tarama sağlayan saç bakım kremi, kolay tarama sütü ve kuru şampuandan oluşuyor.  İçeriğinde yulaf sütü, ebegümeci özü, pirinç tozu, biberiye yağı gibi doğal kaynaklı içerikleri ile saçınızı derinlemesine besleyerek bakım sağlıyor. Beslenen saçlar daha güçlü oluyor, kolay kolay zarar görmüyor, daha sağlıklı görünerek ışıl ışıl parlıyorlar.

phyto

Phyto Softness Tüm Saç Tipleri İçin Günlük Bakım Şampuanı

İçerisinde bulunan beyaz ebegümeci özü, yulaf sütü ve prebiyotik kompleks sayesinde saçlarınızın esnekliğini arttırmaya ve saç derinizin doğal dengesini korumaya destek olur. Saçlarınızı nazikçe temizlerken, saçlarınızın iki kat daha parlak görünmesini sağlar. Günlük kullanım için uygundur. 

Phyto Softness Conditioner Tüm Saç Tipleri Için Kolay Tarama Sağlayan Saç Kremi

İçerisinde bulunan beyaz ebegümeci özü ve yulaf sütü ile saçlarınızın ışıltı kazanmasına destek olur. İçeriğinde bulunan yulaf sütü, saçlarınızın daha da yumuşak hale gelmesine yardımcı olur ve kolay tarama sağlar. Tüm saç tiplerinin günlük kullanımına uygundur.

Tüm Saç Tipleri İçin Kolay Tarama Sütü

Kolay Tarama Sütü, saçlarınızın esnekliğini arttırmaya ve saç tellerinizi yumuşatarak saçlarınıza doğal bakım sağlamaya destek olur. Kremsi tarama sütü, durulama gerektirmeyen yapısıyla saçlarınızı beslemeye yardımcı olurken saç bakımınız için hızlı bir bakım rutini oluşturur ve saç tellerinin güçlenmesine destek olur. İçerisindeki beyaz ebegümeci özü, yulaf sütü, biberiye ve aynısefa yağlarının özü saç tellerinin daha canlı, parlak, yumuşak olmasını sağlıyor.

Tüm Saç Tipleri İçin Kuru Şampuan

Kuru şampuan; durulama gerektirmeyen yapısıyla saçlarınızın temiz görünmesine destek olur. İçerisindeki pirinç tozu, saçlardaki fazla sebumun emilmesine yardımcı olurken prebiyotik ise saç derisinin doğal dengesinin korunmasına ve saçların daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Saçlarınıza bakım yaparken, saçlarınızın sağlığını kaybetmesini engelliyor. Saçlarda beyaz kalıntı bırakmıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu