AlışverişManşet

İpekyol x Özgür Masur: İhtişama Davet

Renklerin heyecan verici düeti ile davet şıklığına Özgür Masur dokunuşu… 
Büyüleyici bir atmosfer yaratan Özgür Masur for İpekyol İlkbahar-Yaz 2023 Koleksiyonu, yeni sezonda tutkuyu simgeleyen renk paleti ve modern silüetleri ile çarpıcı bir güzellik portresine imza atıyor. 

Zarafeti ön planda tutan Özgür Masur for IPEKYOL İlkbahar-Yaz 2023 Koleksiyonu, İpekyol kadınını dönemler arasında keşif turuna çıkaran ışıltılı ve romantik bir seçki sunuyor. Tasarımdaki cesur detaylar ve silüeti kusursuzca sergileyen kumaşlarıyla feminen bir çekim alanı yaratacak koleksiyon, davet stilinize ilham veren bir dokunuş katmaya hazır!

Uçuş uçuş etekleriyle 70’lerin bohem lüksünü bugüne taşıyan piliselerden gotik bir rüyanın peşinde olan siyah dantellere, elegan stil aurasını vurgulayan satenlerden cesaret dozunu artıran payetlere ve Helenistik bir duruş yaratan detaylara kadar birbirinden farklı silüetlerin buluştuğu koleksiyon, mevsimin büyüsünü yansıtan yeşiller, turuncular ve fuşyalarla dinamik bir renk paleti oluşturuyor. Davetlerin kurtarıcısı olan siyah ve beyazlar ise klasik ama rafine duruşlarıyla koleksiyonu bütünlüyor.

ipekyol

Rafine detayların ve dantellerin güçlü tavrını feminen duruş ile buluşturan elbiseler, zamanın ötesinde bir stil yolculuğunu garantiliyor. Romantik pilise ve volan detaylar, bahar renklerini yansıtan dökümlü kumaşlarla kusursuz uyumu yakalarken göz kamaştıran pırıltıları ile görünüme ışıltı katan payetler ise omuzdan gelen zarif şal detaylarıyla birleşerek modern bir etki yaratıyor. 

İlkbahar – Yaz 2023 Koleksiyonu ile ilk defa İpekyol kadını ile buluşacak olan gelinlik ise koleksiyonun en dikkat çekici parçalarından biri oluyor.

Üç boyutlu çiçek motifleri ve uzun kuşağı ile gösterişli bir görünüm yaratan gelinlik, büyüleyici gün batımında gerçekleşecek rüya gibi düğünler için şık ve modern bir alternatif.

Taşlı clutch ve farklı beğenilere hitap eden ayakkabılar da özel günlerin ışıltısını tamamlayan şık eşlikçiler olarak koleksiyonda dikkat çekiyor. 

Davet şıklığına romantik ve elegan bir dokunuş katacak biri gelinlik olmak üzere toplam 18 farklı modelden oluşan Özgür Masur for İpekyol Koleksiyonu, tüm İpekyol mağazalarında ve ipekyol.com.tr’de keşfedilmeyi bekliyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu