AlışverişManşet

Tek Gözlük, İki Farklı Kullanım!

Hem güneşin zararlı ışınlarından korumak hem de görme kusurlarını ortadan kaldırmak amacıyla tasarlanan Papary Sunglasses’ın efsane gözlük modeli P008, işlevsel güneş gözlüğü arayanlara pratik bir kullanım sunuyor.

Kişiye özel olarak numaralı gözlük olabilen Papary’nin P008 modeli, özel işçiliği ve teknikleri ile aynı anda optik ve güneş gözlüğü olarak kullanmanızı sağlıyor. 

Teknolojinin gelişmesi ve çok yönlü çalışma hayatı nedeniyle açık veya kapalı alanlarda farklı etkilerden dolayı göz yorgunluğu ve hassasiyet oluşuyor. Papary’nin tüm bunlara dikkat çeken ve her detayı göz kamaştıracak şekilde tasarlanan Papary’nin P008 modeli, kullanıcılarının deneyimine sunuldu. 

gözlük

İki farklı rengi aynı anda kullanmanızı sağlayan Papary Sunglasses’in P008 modeli, tarz sahibi ve şık duruşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Cilt ile uyumlu hassas metal alaşımlarından elde edilen P008 modeli, klasik ve zamansız tasarımıyla her tarz modaya ve stil arayışına hitap ediyor. İki farklı amaç için tasarlanan işlevsel bir model olan Papary’in P008 modeli, özgün bir tarz yaratmak isteyen herkesin beğenisini kazanıyor.

Göz sağlığını UV ışınlarından maksimum derecede koruyan, Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylı camlara sahip olan Papary, cilde zarar vermeyen, materyali dayanıklı, hafif ve organik malzemelerden üretilmiştir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu